Blog Frankowicza

-+ TAGI

Konfigurator ofert już działa dla Państwa! Pozwanie banku.

Oddajemy w Państwa ręce długo oczekiwany i bardzo pomocny do oszacowania kosztów postępowania sądowego konfigurator ofert. Aplikacja pozwala na indywidualne skonfigurowanie sposobu finansowania pozwania banku w Państwa imieniu oraz procesu przeciw bankowi, a także innych parametrów. Od teraz dostępność naszych usług wzrasta, ponieważ każdy może wybrać sposób rozliczeń w sam raz na własną kieszeń.

Konfigurator powiadomi Państwa o najlepszych możliwościach sfinansowania skutecznej walki z bankiem na sali sądowej. Cechuje go wielka łatwość obsługi oraz niezawodne algorytmy, które dokładnie wyliczają koszt prowadzenia usług zgodnie z wybranymi ustawieniami. Jedną z zalet korzystania z konfiguratora jest także optymalizacja kosztów (po obu stronach), dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć najlepsze usługi prawne i analityczne dla frankowiczów w przystępnych cenach. Wraz z udostępnieniem Państwu konfiguratora znacznie uatrakcyjniamy ofertę, nie obniżając skuteczności i jakości usług.

Konfigurator został zaprojektowany jako dokładne urządzenie obliczeniowe, które pozwala dowiedzieć się np. o tym, jakie możliwości finansowania pozwania banku są dostępne. Większość osób posiadających kredyty frankowe przynajmniej raz myślała o pozwaniu banku. Nie bez powodu – Życie Bez Kredytu w przeważającej ilości przypadków potwierdza, że dobre rozstrzygnięcie w sądzie jest nietrudne do uzyskania dla profesjonalistów. Zatem konfigurator otwiera również drzwi do wygrania z bankiem kredytobiorcom z mniejszą płynnością finansową. Jest to mechanizm z założenia działający dla każdego frankowicza, a przynajmniej dla bardzo ich licznej grupy, w szczególności dla tych, dla których bariera ekonomiczna była dotąd powodem rezygnacji z wejścia na przetarte szlaki drogi sądowej.

Pozwanie banku – Konfigurator ofert – jak korzystać

Skorzystanie z Konfiguratora do niczego Państwa nie obliguje. Można w ten sposób np. dokładnie poznać odpowiedź na pytanie: Jakie koszty postępowanie sądowego poniosę? Nie dość bowiem, że jesteśmy bardzo skuteczni przed sądem, to potrafimy wyróżnić się wśród firm z naszej branży świetnymi oraz dopasowanymi planami cenowymi.

Po przejściu na stronę Konfiguratora Ofert – wystarczy uzupełnić formularz podstawowymi danymi osobowymi. Jest to łatwe i na komputerze i na telefonie – wersja mobilna jest w pełni funkcjonalna. W odpowiedzi wykonamy bezpłatną analizę Twojej umowy, a następnie przyślemy unikalny link oraz hasło do konfiguratora oferty. Teraz możesz wybrać jeden z planów cenowych i skonfigurować go ze względu na swoje potrzeby i możliwości. Konfiguracja uwzględnia wszystkie główne czynniki brane pod uwagę przy ustalaniu ceny, lecz nadal możemy rozmawiać i negocjować jeszcze bardziej indywidualne rozwiązania.

Gdy otrzymasz hasło i wpiszesz je – otworzy się przed Tobą Konfigurator. Wybór nie jest ograniczony do jednego wariantu. Wszystkie wybrane warianty otrzymasz w przejrzystej formie w wiadomości e-mail. Na każdym etapie procesu korzystania z urządzenia, Twoje dane są szyfrowane i zabezpieczone. Z danych osobowych korzystamy dokładnie tak, jak określamy to w zgodach, które zaznaczasz.

Prosimy pamiętać, że opłata wygenerowana przez Państwa indywidualnie w konfiguratorze ofert, zawiera nie tylko prowadzenie postępowania sądowego. Pokrywa również opracowywanie i składanie pism w ramach postępowania, darmowe konsultacje z ekspertami na każdym etapie procesu, skonstruowanie bardzo silnego pozwu, a także prowadzenie sprawy przed drugą instancją sądową (jeżeli zajdzie taka konieczność) oraz inne oferowane przez nas usługi.

Zachęcamy do wypróbowania konfiguratora ofert nawet te osoby, które do tej pory nie miały możliwości finansowych na pozwanie banku i uwolnienie się od toksycznego kredytu. Być może tak korzystne warunki cenowe zachęcą również tę grupę Klientów.

Konfigurator powstał jako rozsądny kompromis między naszym nakładem pracy i profesjonalizmem w usługach na rzecz frankowiczów, a ich zapotrzebowaniem oraz zdolnościami finansowymi. Możemy zatem powiedzieć, że opracowaliśmy sposób na zwiększenie częstości pozywania banków przez osoby z kredytami waloryzowanymi do CHF oraz poszerzyliśmy zakres osób, które od teraz jeszcze łatwiej mogą sięgnąć po wysokiej jakości usługi doprowadzające do radykalnej poprawy stanu finansów frankowicza.

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 17 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu