Blog Frankowicza

Pokażemy, jak zmieni się Twoja rata kredytowa w najbliższych miesiącach. Wiele aktualności w najnowszym webinarze #ŻBK 30 marca o 19:00.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Zapraszamy wszystkich frankowiczów do uczestnictwa w bezpłatnym webinarze dla osób posiadających toksyczny kredyt CHF. Eksperci ŻBK poinformują o kluczowych dla kredytobiorców frankowych zmianach. Nie zabraknie także sesji Q&A, na której każdy będzie mógł zadać pytanie naszym specjalistom. Webinar odbędzie się 30 marca o godz. 19:00!
Pokażemy, jak zmieni się Twoja rata kredytowa w najbliższych miesiącach. Wiele aktualności w najnowszym webinarze #ŻBK 30 marca o 19:00.
 • Sytuacja frankowiczów z każdym miesiącem dynamicznie się zmienia (w dniu 23.03.2023 stopy procentowe w Szwajcarii wzrosły aż do 1,5%, a jeszcze rok temu był to poziom minus 0,75%. Kolejne harmonogramy rat kredytu frankowego ponownie będą wyższe), dlatego Życie Bez Kredytu prowadzi bezpłatne cykliczne webinary dla kredytobiorców frankowych
 • Podczas marcowego webinaru ŻBK dowiesz się, jak poradzić sobie z niekorzystnymi zmianami wprowadzonymi w związku z nowelizacją kpc
 • Nas eksperci wytłumaczą również, jak będzie zmieniać się rata frankowa w najbliższych miesiącach w związku z sytuacją ekonomiczną Szwajcarii
 • Zostaną poruszone także inne ważne tematy, m.in. opinia rzecznika TSUE i pozwy przeciwko bankom o korzystanie z kapitału. Zapraszamy do uczestnictwa 30 marca 2023 r. (czwartek) o godz. 19:00

 

Najważniejsze informacje dla frankowiczów. Bądź na bieżąco ze wszystkimi istotnymi zmianami dla kredytobiorców frankowych

W kwestii kredytów frankowych cały czas bardzo dużo się zmienia. Warto, aby frankowicze znali swoja aktualną sytuację ekonomiczno-prawną, a także wiedzieli, czego mogą spodziewać się w najbliższych miesiącach. Chcemy ułatwić wszystkim osobom poszkodowanym przez banki dostęp do rzetelnych informacji. Dlatego 30 marca o godz. 19.00 serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych sprawami frankowiczów na bezpłatny webinar!

Na webinarze dowiesz się m.in., jak sytuacja ekonomiczna Szwajcarii wpłynie na wysokość Twojej raty. Stopy procentowe w kraju Helwetów znowu poszły w górę, co niestety wpływa na wysokość miesięcznej raty CHF. Niezwykle ważną informacja dla kredytobiorców frankowych jest również nowelizacja Kodeksu postępowania cywilnego. Podczas spotkania online wytłumaczymy, jak poradzić sobie z niekorzystnymi zmianami.

Na webinarze poruszymy także temat związany z najnowszą opinią rzecznika generalnego TSUE oraz ostatnim orzecznictwem Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Opinia rzecznika Collinsa była w ostatnich miesiącach wielokrotnie komentowana, ponieważ rzeczywiście stanowi niezwykle pozytywny przełom w sprawach frankowych. Ponadto opowiemy o naszym nowym programie well-being dla członków społeczności Życie Bez kredytu – czym jest i dlaczego warto w nim uczestniczyć? Oczywiście, nie zabraknie również sesji Q&A, na której eksperci ŻBK będą udzielać odpowiedzi na pytania uczestników webinaru.

Zarezerwuj miejsce na bezpłatny webinar dla frankowiczów już teraz!

Plan webinaru:

 • Jak poradzić sobie z niekorzystnymi zmianami w kpc dla frankowiczów?
 • Prognozy wzrostu stóp procentowych w Szwajcarii. Sytuacja szwajcarskiej bankowości
 • Najnowsze informacje z TSUE
 • Kolejny członek społeczności Życie Bez Kredytu pozywa bank i korzystanie z kapitału
 • ŻBK Well-Being, czyli wsparcie dla frankowiczów niwelujące skutki kredytów frankowych
 • Inauguracja programu
 • Sesja pytań i odpowiedzi

Webinar dla frankowiczów poprowadzą:

 • Kamil Chwiedosik – najlepszy ekspert ds. frankowych w Polsce. Założyciel społeczności Życie Bez Kredytu. Przez 8 lat odbył już ponad 2300 konsultacji z frankowiczami. W ramach zespołu ekspertów prowadzi ponad 2000 spraw sądowych. Łączna wartość przedmiotu sporu z bankami wynosi ponad 1 miliard złotych. Wszystkie sprawy do tej pory zakończyły się prawomocnymi wygranymi T2K!
 • Katarzyna Urbańska – prowadząca “Okiem Byłej Frankowiczki” na kanale YouTube. Prawomocnie wygrała z bankiem. Reżyserka filmu “Przekręt na franka”
 • Kinga Walicka – członkini grupy Prawo-Mocni Pomocni wspierającej frankowiczów w trakcie batalii z bankami w ramach programu. Prawomocnie wygrała z bankiem

Zapisz się na bezpłatny webinar dla frankowiczów już teraz: Webinar Życie Bez Kredytu – 30 marca 2023 r. (czwartek) o godz. 19:00. Do zobaczenia!

Zapisz się na najbliższy webinar klikając w zdjęcie:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy