Blog Frankowicza

-+ TAGI

Ósma Kawa z Ekspertem – zapraszamy na spotkanie z panem Kamilem Chwiedosik

Cykl “Kawa z Ekspertem” na stałe wpisał się do repertuaru naszych propozycji dla frankowiczów. Jego kontynuacja wydaje się naturalna, ponieważ odbieramy od Państwa wiele sygnałów o tym, że jego popularność nie spada. W ósmym już odcinku rozmawiamy nie z kim innym, tylko z samym panem Kamilem Chwiedosik – postrachem banków i założycielem społeczności Życie bez Kredytu.

Ekspert ósmej edycji Kawy…, pan Kamil Chwiedosik, ma dwa niezaprzeczalne atuty do zabierania dyskusji w sprawach frankowiczów. Pierwszy z nich uzasadnia niezwykła wiedza pana Kamila, który sprawy frankowe opanował nie gorzej niż większość zawodowych prawników, choć sam mecenasem nie jest. Drugi wynika ze znanej pracowitości, całkowitemu poświęceniu się sprawom frankowiczów, którzy mogą się z nim kontaktować o każdej porze dnia i nocy. Zbierając to wszystko w jeden obraz można powiedzieć, że nasz dzisiejszy ekspert jest zaangażowanym na rzecz frankowiczów działaczem społecznym, który zawsze obecny jest w centrum wydarzeń.

Ten odcinek Kawy z Ekspertem wyjaśni kształt obecnej linii orzeczniczej sądów w sprawach o kredytu CHF na przykładach niedawnych wyroków osiągniętych przez członków społeczności ŻBK. Oczywiście dowiemy się o osiągniętym rekordzie, w który swój wkład miał również nasz dzisiejszy ekspert, a rekord ten (pokonanie Getin Banku i zasądzenie przez sąd na rzecz członka społeczności ŻBK ponad 3 mln PLN) chyba długo zostanie niepobity. Pan Chwiedosik odkrywa również kulisy zespołowej pracy, która przynosi tak wspaniałe rezultaty (i z której naturalnie w każdej chwili mogą Państwo skorzystać). Półgodzinna wypowiedź zarejestrowana kamerą należy w każdym razie do kogoś, dla kogo świat spraw o kredyty frankowe nie ma tajemnic.

Frankowicze, kredyty CHF, pozwanie banku, sądy

Dodatkowym walorem tego spotkania jest nieustanne przytaczanie świeżych jeszcze spraw i omówienie ich w bardzo dokładny sposób. Na tej podstawie nawet frankowicz, który jeszcze waha się z wytoczeniem pozwu przeciwko bankowi, dowie się jak te postępowania się toczą, zatem będzie mógł ocenić swoje szanse, które są dziś bardzo wysokie i nadal rosną. Biorąc pod uwagę zasądzone sumy każdy musi uznać, że są to informacje niebagatelne.

Kawa… została przygotowana tak, aby do głosu mogły dojść odpowiedzi na pytania nurtujące każdego frankowicza. Jakimi zasadami kieruje się sąd? Co można zrobić, aby wygrać? Jak wygląda aktualna konstelacja prawna? Co występuje częściej: unieważnienie umowy czy jej odfrankowanie? Czy sąd zastosuje teorię dwóch kondykcji, czy teorię salda i jakie będzie mieć to konsekwencje? Frankowicze otrzymują pełną wiedzę, która nie jest zakłócona przez propagandę podmiotów bankowych.

Przekaz, oparty na olbrzymim doświadczeniu, wiedzy praktycznej i teoretycznej, znajomości dokładnie wszystkich możliwości, jakie stoją przed frankowiczem, jest jasny: należy pozwać bank i zakończyć przykrą przygodę z kredytem frankowym. Zapraszamy również na nasz trzeci webinar, który również poprowadzi pan Kamil Chwiedosik (piątek 17 stycznia, godz. 20.00).

Zapraszamy serdecznie do wysłuchania pana Kamila Chwiedosik. Kawa z Ekspertem spełnia dla polskich frankowiczów rolę edukacyjną, być może także motywacyjną. To źródło najlepszych porad w sprawach o kredyty CHF. Seria, możemy to już powiedzieć z całą pewnością, będzie kontynuowana. Warto należeć do społeczności Życie bez Kredytu, aby mieć nieograniczony dostęp do tak instruktywnych i pomocnych materiałów jak nasza Kawa z Ekspertem. Dostępny jest także najnowszy e-book wydany przez Życie bez Kredytu, który już teraz oferujemy do bezpłatnego pobrania.

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 20 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Kontakt:
📩info@zyciebezkredytu.pl
🎯575 337 667 lub 575 339 602

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu