Blog Frankowicza

Ogromna Przewaga frankowiczów w sądach! Czy trudno jest rozpocząć walkę z bankiem? – Webinar #5 Społeczności Życia Bez Kredytu

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Piąte Webinarium Życie bez Kredytu
Ogromna Przewaga frankowiczów w sądach! Czy trudno jest rozpocząć walkę z bankiem? – Webinar #5 Społeczności Życia Bez Kredytu

Już po raz piąty mamy przyjemność zaprosić Państwa na nasz kolejny webinar z serii „Zapytaj eksperta do spraw frankowych”.  Podczas najbliższego spotkania wyjaśnimy jak w prosty sposób rozpocząć walkę z bankiem na drodze sądowej i rozpocząć życie bez kredytu!

Już w piątek, 20 marca o godzinie 17:30

Czy trudno jest rozpocząć walkę z bankiem? To prostsze niż myślisz !

Mimo wyraźnej zmiany orzecznictwa na przeważającą korzyść frankowiczów, zaledwie 5 % tej społeczności wniosło pozew przeciwko bankowi. Wiele osób boi się kolejnego ryzyka, kosztów, stresu. Problemów może być wiele, jednak zapewniamy że pomożemy Państwu znaleźć ich rozwiązanie.

Podczas najbliższego spotkania, przedstawimy proces od momentu podjęcia decyzji o walce z bankiem do rozpoczęcia drogi sądowej. Pokażemy co trzeba zrobić i jakie są niezbędne działania na początku, bo jak mówi pewne stare powiedzenie – „najtrudniej zacząć”, a także jak wyglądają koszty procesu sądowego. Przedstawimy również najnowsze orzecznictwo dla banków min.: PKO BP, Deutsche Bank, Nordea, BZWBK, Santander SA, Bank BPH, BGŻ, Fortis, PEKAO S.A., BOŚ Bank, GE Money, Getin Bank, Millennium, czy Raiffeisen S.A.

Pragniemy również przedstawić argumentację Frankowiczów w sądzie. Przy tej okazji mamy również przyjemność zapowiedzieć naszego gościa specjalnego –  Pana Adwokata Wiktora Budzewskiego, Eksperta do spraw frankowych i partnera w Kancelarii Kurpiejewski Budzewski i Wspólnicy. Z Panem Mecenasem będziemy omawiać argumentację Frankowiczów w sprawach przeciwko bankom, z rozdzieleniem na sprawy denominowane i indeksowane. Webinar poprowadzi już tradycyjnie Pan Kamil Chwiedosik – główny Ekspert Kancelarii Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii, analityk, ekonomista oraz założyciel Społeczności Życie Bez Kredytu.

Pokochaj z nami życie bez kredytu #loveŻBK

Celem naszego najbliższego webinaru jest pokazanie jak w prosty sposób zacząć walczyć o swoje prawa, plany i marzenia. Wszystkie początki wydają się trudne, jednak mamy nadzieję że wraz z nami uda się Państwu odnaleźć odwagę i pokochać życie wolne od stresu i kredytu. Podczas najbliższego webinaru pragniemy poświęcić dużą część naszego spotkania na Państwa pytania. Mamy nadzieje że to naprowadzi Państwa do podjęcia decyzji o podjęciu walki z bankiem a w konsekwencji walki o swoją niezależność.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy