Blog Frankowicza

Od lutego duże pozytywne zmiany dla członków społeczności #ŻBK. Wypełnij ankietę, żeby zdecydować, jakiej pomocy potrzebujesz najbardziej.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Rok 2022 był ogromnym pasmem sukcesów członków społeczności Życie Bez Kredytu. Przezwyciężyliśmy bankową negatywną propagandę i osiągnęliśmy liczne spektakularne wygrane. W 2023 r. ruszamy ze zdwojoną siłą. Już w lutym czekają na wszystkich członków społeczności ŻBK duże pozytywne zmiany. Wypełnij krótką ankietę, abyśmy mogli jeszcze skuteczniej wspierać frankowiczów!
Od lutego duże pozytywne zmiany dla członków społeczności #ŻBK. Wypełnij ankietę, żeby zdecydować, jakiej pomocy potrzebujesz najbardziej.
  • Społeczność Życie Bez Kredytu działa na rzecz pokrzywdzonych frankowiczów już od 8 lat. Możemy śmiało stwierdzić, że przez te wszystkie lata osiągnęliśmy całkowite zwycięstwo, o którym trudno było marzyć jeszcze kilka lat temu
  • Życie Bez Kredytu to przede wszystkim społeczność. Kluczowymi wartościami są dla nas solidarność, wzajemne wsparcie i wymiana doświadczeń. W 2023 r. dodatkowo wzmocnimy naszą unikatową ochronę przed bankami ŻBK Protect, zaczniemy tworzyć podcasty i wprowadzimy Hyde Park. Będziemy również organizować spotkania z Prawo-Mocnymi Pomocnymi, a także zapewnimy wsparcie psychologów
  • Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem standardów naszej obsługi. Pragniemy, aby każdy frankowicz pozywający z nami bank czuł się w 100% komfortowo i bezpiecznie. Naszym celem jest zredukowanie Waszego stresu związanego z procesem sądowym do możliwego minimum
  • Gorąco zachęcamy wszystkich członków społeczności ŻBK do wypełnienia ankiety, która pozwoli nam na ulepszenie mechanizmów wsparcia i obsługi frankowiczów

 

Już w lutym w społeczności Życie Bez Kredytu ogromne, pozytywne zmiany!

Rok 2022 zdecydowanie należał do członków społeczności Życie Bez Kredytu. Wspólnie osiągnęliśmy sukces, o którym trudno było marzyć jeszcze kilka lat temu. W samym ubiegłym roku ponad 600 rodzin przestało płacić toksyczny kredyt dzięki ekspertom ŻBK. Serdecznie gratulujemy im słusznego wyboru, którym był pozew banku. Sektor bankowy wraz z KNF wciąż stara się robić wszystko, aby tylko uniknąć odpowiedzialności za narażenie setek tysięcy Polaków na niczym nieograniczone ryzyko walutowe. Ich działania propagandowe mają na celu zrzucić całą winę za problem z frankiem na kredytobiorców. Jednak w rzeczywistości jedynymi winnymi są banki oraz KNF, która zezwoliła na sprzedaż toksycznych produktów finansowych.

Życie w sprawiedliwości, solidarności i braterskiej harmonii – to jest główne przesłanie na 2023 r. całej społeczności ŻBK. Będziemy wciąż konsekwentnie egzekwować prawa frankowiczów do spokoju i niezależności finansowej. Każdy prawnik lub decydent banku, który będzie starał się zastraszać członków naszej społeczności, poniesie indywidualną sankcję karną zgodnie z zasadami wynikającymi z prawa oraz Konstytucji RP. W tym roku dodatkowo wzmocnimy nasz zespół ochrony przed bankiem w ramach unikalnej w Polsce koncepcji ŻBK Protect, która zapewnia całkowitą ochronę przed bankiem. Ponadto otworzymy telefon alarmowy dla członków naszej społeczności, aby monitorować i natychmiast reagować na wszystkie próby straszenia konsumentów.

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo nowości. Zaczniemy tworzyć podcasty i wprowadzimy Hyde Park, gdzie każdy z Was będzie mógł się swobodnie wypowiedzieć. Zgłaszane problemy będziemy analizować w gronie naszych eksperckich zespołów, aby rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości i pomóc Wam przejść przez całe postępowanie sądowe zupełnie bezstresowo. Będziemy organizować spotkania z Prawo-Mocnymi Pomocnymi, a jeżeli zajdzie taka potrzeba, to zagwarantujemy Wam wsparcie psychologów.

Gorąco zachęcamy wszystkich członków społeczności Życie Bez Kredytu do aktywnego uczestnictwa we wszelkich naszych przedsięwzięciach oraz projektach. Każda wymiana doświadczeń, każda opowiedziana historia umocni naszą społeczność, doda otuchy jej członkom oraz zmobilizuje do działania tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na walkę o swoje prawa. Zapewniamy, że im bardziej zaangażujecie się w tworzenie społeczności ŻBK oraz ulepszanie tego, co robimy już od 8 lat, tym lżej przyjdzie Wam oczekiwanie na swój upragniony wyrok.

Czerpmy przyjemność z wygranych spraw. Nie słuchajmy propagandy banków. Bądźmy od nich mądrzejsi, bo sprawiedliwość zawsze zwycięży. Każdego z ponad 2000 członków naszej społeczności #ŻBK, którzy już złożyli z nami pozew, czeka zwycięstwo. W oczekiwaniu na uwolnienie się od banku będziemy Was wspierać jeszcze mocniej.

Chcemy zapewnić frankowiczom całkowity komfort na ich drodze do Życia Bez Kredytu! Wypełnij krótką ankietę, abyśmy mogli jeszcze lepiej wspierać kredytobiorców frankowych

Życie Bez Kredytów jest liderem wśród kancelarii świadczących pomoc dla frankowiczów. Nie poprzestajemy jednak na laurach i pragniemy wciąż ulepszać mechanizmy wsparcia oraz obsługi członków naszej społeczności w ramach prowadzonego postępowania sądowego. W związku z tym, zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o wypełnienie krótkiej, kilkuminutowej ankiety. Odpowiedzi wskażą nam kierunek zwiększenia zaangażowania w poszczególnych aspektach istotnych dla zmniejszenia Waszego stresu związanego z toczącym się postępowaniem sądowym lub po prostu umilą Wam oczekiwanie na wyrok.

Chcemy świadomie realizować działania mające pozytywny wpływ na obsługę Waszych zapytań i przygotowania do rozprawy sądowej, jeżeli zostaniecie na nią wezwani celem złożenia zeznań przed sądem. Intensywnie angażujemy się od 8 lat w działania w zakresie wsparcia wszystkich frankowiczów, nie tylko członków naszej społeczności, w modelu 24/7 – całkowitej dostępności.

Decyzją założyciela społeczności Życie Bez Kredytu Kamila Chwiedosika w 2023 roku planujemy uwzględnić jak najwięcej Waszych opinii, które mogą mieć wpływ na nasze materiały społeczno-edukacyjne. Wdrożone przez nas do tej pory działania pozwoliły uspokoić dziesiątki tysięcy frankowiczów, ale jest ich setki tysięcy. Dlatego w realizację naszej misji wkładamy wiele wysiłku, stawiając na pierwszym miejscu opinię i potrzeby kredytobiorców, którzy pozwali z nami swój bank, ale też tych, którzy obawiają się pozwu ze strony banku lub nawet zostali już pozwani.

Zależy nam na wybraniu obszarów i konkretnych działań, które będą ważne przede wszystkim dla osób, które są już obsługiwane sądowo w ramach zespołów naszych ekspertów prawa finansowego i ekonomii. W związku z powyższym zwracamy się z serdeczną prośbą o podzielenie się z nami doświadczeniami, opiniami i swoim potrzebami, które będziemy stawiali na pierwszym miejscu przy opracowaniu strategii wsparcia na najbliższe lata. Badanie, do którego zapraszamy, jest całkowicie anonimowe, a zebrane dane będą analizowane statystycznie i zostaną zaimplementowane zgodnie z oczekiwaniami większości z Was. Link do ankiety znajdziecie tutaj: Ankieta dotycząca ochrony przed bankiem dla członków społeczności #ŻBK – poświęć nam 3 minuty i powiedz nam na czym Ci zależy!

Kliknij w zdjęcie poniżej i przejdź do ankiety na grupie facebookowej:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy