Eksperci Życia Bez Kredytu

Marta Chęcińska

Adwokat, Councel KBiW. Doświadczona prawniczka, która od 2014 roku specjalizuje się w obszarze kredytów powiązanych z walutami obcymi, szczególnie w kontekście spraw tzw. frankowych. Swoją profesjonalną karierę rozpoczęła jeszcze jako aplikant adwokacki, kiedy to przygotowywała pierwsze w Polsce pozwy dotyczące tej problematyki. Od momentu rozpoczęcia swojej kariery, Marta wykazywała się determinacją i pasją do swojej pracy.

 

Obecnie Marta jest cennym członkiem zespołu w renomowanej kancelarii Kurpiejewski Budzewski i Wspólnicy, gdzie pracuje od 2017 roku jako adwokat i Counsel. Z powodzeniem reprezentuje klientów w sprawach związanych z prawami konsumentów i ich ochroną.

 

Marta prowadzi swoją działalność zawodową od ponad szesnastu lat. Już od czasów studiów, które ukończyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, aktywnie rozwijała się zawodowo co pozwoliło jej zgłębić tajniki zawodu adwokata już na wczesnym etapie kariery. Od drugiego roku studiów pracowała w renomowanej warszawskiej kancelarii, gdzie zdobyła fundamentalną wiedzę i doświadczenie pod okiem jednej z najlepszych cywilistek w kraju.

 

Specjalizacja Marty obejmuje głównie procesy sądowe, gdzie uwielbia interakcję na sali rozpraw. Aktualnie, wraz z mec. Budzewskim i zespołem kancelarii, wspiera ponad 2500 klientów – kredytobiorców, którzy powierzyli im swoje interesy.

 

Marta Chęcińska jest również autorką i współautorką wielu artykułów dotyczących praw konsumentów. Jej obszarem zainteresowań są prawo cywilne oraz prawo bankowe, zwłaszcza w kontekście zagadnień związanych z prawem konsumenckim. Jej pasja do prawa oraz zaangażowanie w ochronę interesów klientów czynią z niej cenionego eksperta w branży prawniczej. Marta jest wyjątkowo zdeterminowaną, profesjonalną i oddaną swojej pracy adwokatką, która nieustannie dąży do osiągnięcia jak najlepszych wyników dla swoich klientów oraz nieustającego rozwoju w swojej dziedzinie.