Eksperci Życia Bez Kredytu

Wiktor Budzewski

Wiktor Budzewski jest adwokatem i partnerem zarządzającym w kancelarii Kurpiejewski Budzewski i Wspólnicy. Zajmuje się przede wszystkim sporami i prawem procesowym.

 

Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu adwokat Wiktor Budzewski zyskał zaufanie Klientów, których reprezentuje w ponad 2 500 sprawach tzw. frankowych.

 

Wiktor wspiera swoich klientów także w procesach inwestycyjnych i M&A, zapewniając kompleksową i wysokiej jakości obsługę prawną.

 

Przed założeniem Kancelarii Kurpiejewski Budzewski i Wspólnicy, Wiktor Budzewski zdobywał doświadczenie pracując w renomowanych warszawskich kancelariach.

 

Jest również autorem i współautorem licznych artykułów publikowanych na stronach takich jak prawo.pl, gazetaprawna.pl czy dziennik.pl.

 

Wiktor Budzewski jest absolwentem Wydziału Prawa Akademii Leona Koźmińskiego. Studia ukończył z wyróżnieniem. Dbając o swój własny rozwój Wiktor ukończył Podyplomowe Studia Bankowości i Finansów dla Prawnikiem oraz studia podyplomowe “Akademia Spółek”, organizowane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Ukończył także kurs “Szkoła IT dla prawników” zorganizowany przez Akademię Leona Koźmińskiego.