Blog Frankowicza

-+ TAGI

TSUE - Luksemburg

Luksemburg, 3 października, TSUE – będziemy tam

Już dziś zapowiadamy relację, którą przedstawimy natychmiast po ogłoszeniu wyroku TSUE w sprawie Dziubak C-280/18. Będziemy na miejscu, w siedzibie TSUE w Luksemburgu 3 października. Uważamy, że naszym obowiązkiem wobec frankowiczów jest towarzyszenie im w najważniejszej dla nich sprawie tam, gdzie wszystko się rozstrzygnie.

Przedstawiciele Życia Bez kredytu udali się do Luksemburga na salę rozpraw Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, aby dopełnić swoich służbowych obowiązków i z pierwszej ręki poznać wyrok TSUE w sprawie Dziubak C-280/18. Nie spodziewamy się wyroku innego niż ten, który zapowiedział Rzecznik Generalny TSUE. Zatem już dziś możemy przygotować się do świętowania. Zwracamy się do wszystkich frankowiczów: prosimy przeczytać naszą relację, ponieważ dziś zachowujemy się jak biuro prasowe, które przynosi najnowsze informacje wprost ze źródła. A informacje te będą z pewnością dobre dla każdego frankowicza.

TSUE o sprawie Dziubak C-280/18 na żywo

Będziemy informować na bieżąco. Prosimy być tylko w kontakcie z naszym blogiem i serwisami społecznościowymi. Kamil Chwiedosik oraz mec. Wiktor Budzewski w czasie rzeczywistym poznają wyrok TSUE i będą mogli dla Państwa udostępnić informacje już w chwilę po jego ogłoszeniu. Nasz zespół przedstawi je najszybciej jak to tylko możliwe. W naszej relacji wyprzedzimy inne serwisy. Ponadto prezentowane przez nas informacje będą miały poręczenie najlepszych ekspertów od spraw kredytów waloryzowanych we frankach i z pewnością będą dalej cytowane przez inne media.

Żadnemu frankowiczowi nie musimy przypominać jak ważne jest orzeczenie TSUE w tej sprawie. Od niego zależy los ekonomiczny frankowicza. Prosimy zatem przygotować się na prawdziwe wydarzenie ze świata spraw frankowiczów, bo po wyroku (który wiernie ogłosimy jako jedni z pierwszych i podzielimy się komentarzami) nie będzie już żadnych wątpliwości aby pozwać bank. Będzie lepiej, łatwiej. Choć przeważająca ilość spraw przeciw bankom w sądach już dziś jest rozstrzygana po myśli frankowiczów, to wyrok rozpatrujący Dziubak C-280/18 zwiększy jeszcze ten współczynnik.

Prosimy być z nami, kiedy my będziemy w Luksemburgu. Otwieramy wszystkie drogi komunikacji, aby jako jedni z pierwszych dotrzeć do Państwa z nowymi wiadomościami.

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 17 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu