Blog Frankowicza

Luksemburg, 3 października, TSUE – będziemy tam

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
TSUE - Luksemburg
Luksemburg, 3 października, TSUE – będziemy tam

Już dziś zapowiadamy relację, którą przedstawimy natychmiast po ogłoszeniu wyroku TSUE w sprawie Dziubak C-280/18. Będziemy na miejscu, w siedzibie TSUE w Luksemburgu 3 października. Uważamy, że naszym obowiązkiem wobec frankowiczów jest towarzyszenie im w najważniejszej dla nich sprawie tam, gdzie wszystko się rozstrzygnie.

Przedstawiciele Życia Bez kredytu udali się do Luksemburga na salę rozpraw Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, aby dopełnić swoich służbowych obowiązków i z pierwszej ręki poznać wyrok TSUE w sprawie Dziubak C-280/18. Nie spodziewamy się wyroku innego niż ten, który zapowiedział Rzecznik Generalny TSUE. Zatem już dziś możemy przygotować się do świętowania. Zwracamy się do wszystkich frankowiczów: prosimy przeczytać naszą relację, ponieważ dziś zachowujemy się jak biuro prasowe, które przynosi najnowsze informacje wprost ze źródła. A informacje te będą z pewnością dobre dla każdego frankowicza.

TSUE o sprawie Dziubak C-280/18 na żywo

Będziemy informować na bieżąco. Prosimy być tylko w kontakcie z naszym blogiem i serwisami społecznościowymi. Kamil Chwiedosik oraz mec. Wiktor Budzewski w czasie rzeczywistym poznają wyrok TSUE i będą mogli dla Państwa udostępnić informacje już w chwilę po jego ogłoszeniu. Nasz zespół przedstawi je najszybciej jak to tylko możliwe. W naszej relacji wyprzedzimy inne serwisy. Ponadto prezentowane przez nas informacje będą miały poręczenie najlepszych ekspertów od spraw kredytów waloryzowanych we frankach i z pewnością będą dalej cytowane przez inne media.

Żadnemu frankowiczowi nie musimy przypominać jak ważne jest orzeczenie TSUE w tej sprawie. Od niego zależy los ekonomiczny frankowicza. Prosimy zatem przygotować się na prawdziwe wydarzenie ze świata spraw frankowiczów, bo po wyroku (który wiernie ogłosimy jako jedni z pierwszych i podzielimy się komentarzami) nie będzie już żadnych wątpliwości aby pozwać bank. Będzie lepiej, łatwiej. Choć przeważająca ilość spraw przeciw bankom w sądach już dziś jest rozstrzygana po myśli frankowiczów, to wyrok rozpatrujący Dziubak C-280/18 zwiększy jeszcze ten współczynnik.

Prosimy być z nami, kiedy my będziemy w Luksemburgu. Otwieramy wszystkie drogi komunikacji, aby jako jedni z pierwszych dotrzeć do Państwa z nowymi wiadomościami.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy