Blog Frankowicza

Już od sierpnia 2022 zaczynamy składanie pozwów kompaktowych. Są tańsze i można liczyć na szybsze wyroki – odpowiedź na apel Sędziego Bednarczyka z Wydziału Frankowego.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Toksyczne kredyty we franku to ogromny problem społeczny i sądy w Polsce są już sparaliżowane liczbą pozwów przeciwko bankom. Sędziowie apelują, że pomimo najwyższych starań nie starcza im mocy przerobowych na sprawne orzekanie w sprawach frankowych. Eksperci ŻBK w odpowiedzi na ten apel mają dla frankowiczów specjalną ofertę. Pozwy kompaktowe, czyli szybszy i tańszy sposób na uwolnienie się od nieuczciwej umowy frankowej.
Już od sierpnia 2022 zaczynamy składanie pozwów kompaktowych. Są tańsze i można liczyć na szybsze wyroki – odpowiedź na apel Sędziego Bednarczyka z Wydziału Frankowego.
  • Pozew kompaktowy to efektywny sposób na pozbycie się toksycznego kredytu we frankach
  • Składając pozew kompaktowy, frankowicz może liczyć na tańsze i szybsze zakończenie sprawy sądowej. Taki pozew umożliwia szybkie zabezpieczenie roszczenia, ponieważ w ŻBK pozew kompaktowy składamy w ciągu ok 14 dni od momentu otrzymania kompletu dokumentów od frankowicza
  • Obecnie Wydział Frankowy Sądu Okręgowego w Warszawie jest przeciążony pozwami frankowiczów. Złożenie pozwu kompaktowego ułatwi pracę sądu, a kredytobiorca może liczyć na szybszy werdykt w swojej sprawie
  • Wszyscy frankowicze, którzy skorzystają z naszej pomocy do końca sierpnia 2022 r., otrzymają atrakcyjne rabaty

 

Warszawski Wydział Frankowy jest obecnie dosyć oblegany sprawami frankowiczów. A prawdziwa fala pozwów dopiero nadchodzi

Korzystne orzecznictwo w sprawach frankowych zmotywowało tysiące frankowiczów do walki o swoje prawa. Pozwy przeciwko bankom dosłownie zalały polskie sądy. Utworzenie w kwietniu 2021 r. specjalnego wydziału Sądu Okręgowego w Warszawie dedykowanego sprawom związanym z toksycznymi umowami we frankach w pewnym stopniu usprawniło procesy frankowiczów. Jednak kredyty frankowe to problem ogromnej skali, który dotyczy setek tysięcy Polaków. Od momentu powołania Wydziału Frankowego wpłynęło do tej pory ponad 36 tysięcy spraw.

„Jest ich tak dużo, że niektóre terminy wyznaczono na za dwa, trzy lata” – mówi sędzia Piotr Bednarczyk, zastępca przewodniczącego Wydziału „Frankowego” SO w Warszawie. – „Tak duża liczba spraw paraliżuje pracę wydziału. Myślę, że dobrą analogią jest tutaj szpital, do którego jednocześnie nagle zgłasza się mnóstwo chorych pacjentów. Możemy sobie pozwolić na to, żeby obsłużyć X pacjentów jednocześnie, przeprowadzić operacje, natomiast nie jesteśmy w stanie przyspieszyć procesów gojenia się i procesów zdrowienia” – kontynuuje.

Problem frankowy dotyczy setek tysięcy polskich rodzin i ma wymiar społeczny. Choć Wydział Frankowy jest zdecydowanym najlepszym wyborem dla frankowiczów i sędziowie pracują na najwyższych obrotach, to liczba spraw, jaka do niego trafia, jest naprawdę ogromna. W wydziale pracuje obecnie 21 sędziów, a każdy z nich może rozpatrzyć około 200 spraw rocznie.

W tym momencie kierownictwo sądu kieruje do pracy w naszym wydziale wszystkich nowo powołanych sędziów, natomiast nic mi nie wiadomo, żeby toczyły się prace odnośnie powołania kolejnych wydziałów tego rodzaju w innych sądach, a może wręcz osobnego sądu, który zajmowałby się sprawami tego rodzaju” – mówi sędzia Bednarczyk. – „To skutkuje, mówiąc już mniej obrazowo tym, że nawet jeżeli potrzebna jest tylko jedna rozprawa na zakończenie sprawy, termin tej pierwszej rozprawy ulega odłożeniu w czasie. Są już wyznaczone sprawy na za dwa, trzy lata. Liczba sędziów jest ograniczona, każda zakończona sprawa to nie jest tylko wyrok, ale też uzasadnienie” – tłumaczy.

Pozwy kompaktowe to remedium na przeciążone sądy, a także sposób na sprawne uwolnienie się od toksycznego kredytu frankowego

W odpowiedzi na apel Sędziego Bednarczyka z Wydziału Frankowego eksperci ŻBK przygotowali unikatową ofertę dla frankowiczów – pozwy kompaktowe. Pozew kompaktowy to nowoczesne podejście do postępowania sądowego. Nasi specjaliści z dziedziny prawa finansowego oraz ekonomii przygotowali innowacyjną strukturę pozwów, która ma na celu sprawniejsze orzekanie przez sąd dzięki połączeniu argumentacji procesowej. Polega ona na szybszym i zwięzłym przygotowaniu argumentów w taki sposób, aby wymiar sprawiedliwości mógł efektywnie i w krótkim czasie orzec w sprawie, a kredytobiorca mógł się cieszyć wygraną.

Pozew kompaktowy cechuje trafne i zwięzłe przygotowanie roszczeń w sposób kaskadowy. Taki pozew nasi eksperci przygotowują w ciągu około 14 dni od momentu dostarczenia kompletu dokumentów. Dlatego frankowicze, decydując się z nami pozwać bank, mogą szybciej uzyskać zabezpieczenie roszczenia, czyli całkowicie zgodnie z prawem zaprzestać spłaty rat kredytu już po ok. 3 miesiącach od dnia złożenia pozwu. Terminy oczywiście zależą od indywidualnej sytuacji i nie stanowią gwarancji, a raczej orientacyjny czas potrzebny do wykonania poszczególnych czynności. Jednak skuteczna i skondensowana argumentacja zawarta w naszych pozwach oparta jest na bogatym 7-letnim doświadczeniu w prowadzeniu spraw frankowych, co daje szansę na krótsze rozpoznanie spraw przez sąd. 

Pozew kompaktowy to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Pozew kompaktowy wiąże się z mniejszymi kosztami w porównaniu z pozwem tradycyjnym. Nasi eksperci zawsze dostosowują ofertę tak, aby w najwydajniejszy sposób dopasowana była do potrzeb frankowicza. Zoptymalizowane zostaną wszelkie koszty, dzięki czemu kredytobiorca może pozwać bank jeszcze taniej.

Wysokie rabaty dla frankowiczów, którzy zdecydują się pozwać bank jeszcze w sierpniu 2022 r. 

Frankowiczu, nie warto odkładać w czasie decyzji o pozwaniu banku. Po wakacjach najprawdopodobniej nadejdzie kolejna fala nowych pozwów przeciwko bankom, co znowu wydłuży czas oczekiwania na wyrok w Twojej sprawie. Natomiast, jeśli zdecydujesz się na pozew z naszą pomocą jeszcze w sierpniu tego roku, to zyskasz atrakcyjny rabat i skuteczne uwolnienie się od toksycznego kredytu nastąpi szybciej i będzie Cię mniej kosztować!

Życie Bez Kredytu to największa społeczność frankowiczów w Polsce. Jesteśmy liderem wśród kancelarii pomagających osobom oszukanym przez chciwe banki. Nasze 7-letnie doświadczenie i ścisła specjalizacja w sprawach frankowych pozwalają na utrzymanie unikatowej na rynku skuteczności – 100% naszych prawomocnych wyroków to wygrane frankowiczów. Zapewniamy kredytobiorcom całkowitą ochronę przed wszelkimi ryzykami związanymi z pozwem banku oraz zabezpieczamy wszelkie potencjalne koszta. 

Sprawy członków naszej społeczności prowadzimy dynamicznie aż do uzyskania satysfakcjonującego prawomocnego wyroku. Sprawujemy również pieczę nad egzekucją wyroku. Udzielamy ochrony jeszcze przez kolejne trzy lata od momentu uzyskania prawomocnego wyroku, czyli do czasu aż wygasną wszelkie potencjalne roszczenia banków.

Nie warto płacić dłużej nieuczciwych rat kredytu. Zgodnie z prawem umowa frankowa powinna być uznana za nieważną. Aby wyegzekwować swoje prawa, frankowicz musi udać się do sądu. Teraz razem z Życie Bez Kredytu można uwolnić się od toksycznej umowy taniej oraz w krótszym czasie. Nie czekaj i wybierz Życie Bez Kredytu! Zadzwoń: https://zyciebezkredytu.pl/kontakt/

Pozwy Kompaktowe są Eksperckie Nowe Tańsze zapisy od sierpnia 2022 #ŻBK #frank #chf #WakacjeNaZawsze

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy