Blog Frankowicza

Imponujące wygrane frankowiczów! ŻBK liderem na rynku

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Imponujące wygrane frankowiczów! ŻBK liderem na rynku

Pierwsze półrocze 2021 roku bez dwóch zdań należy do członków społeczności ŻBK! Gratulujemy Wam wyboru najwyższej jakości pomocy dla frankowiczów – nasze wyniki mówią same za siebie – w tym roku mieliśmy aż 67 wygranych z wszystkimi polskimi bankami na 68 wyroków! Jednak nie zwalniamy tempa i ruszamy dalej na pomoc frankowiczom.

Skuteczna pomoc frankowiczom – kancelaria z wieloma sukcesami to podstawa

Banki obawiają się pozwów od frankowiczów społeczności Życie Bez Kredytu! To kolejny dowód na to, że kluczowym elementem dla sukcesu kredytobiorcy w sądzie jest doświadczona kancelaria prawna. Frankowicze społeczności ŻBK w pierwszym półroczu 2021 osiągnęli miażdżącą przewagę nad bankami. Na naszym koncie pojawiło się aż 67 wygranych wyroków. Statystycznie rozstrzygnięcia sądów przedstawiają się następująco:

1 raz oddalenie powództwa 1,47%

2 razy odfrankowanie 2,94%

6 razy unieważnienie teoria salda 8,82%

59 razy unieważnienie teoria dwóch kondykcji 86,76 %

Ważne: od 07.05.2021, tj. od uchwały Sądu Najwyższego o sygn. akt III CZP 6/21, 100% spraw zakończyło się UNIEWAŻNIENIEM na zasadzie teorii dwóch kondykcji.

Biorąc pod uwagę wszystkie nasze historyczne wyroki, oddalenie powództwa to niespełna 2% (nieprawomocne, gdzie złożyliśmy apelację). Natomiast zakończone dotychczas PRAWOMOCNIE sprawy to 100% UNIEWAŻNIENIE na zasadzie teorii dwóch kondykcji.

Sukcesy społeczności ŻBK dowodzą, że praktycznie każdy może uwolnić się od problemów, które przysparzają kredyty we frankach. Kancelaria prawna to bardzo ważny element sukcesu kredytobiorcy w sądzie, dlatego warto powierzyć swoją sprawę zaufanym specjalistom – podkreśla ekspert ds. frankowych Kamil Chwiedosik 

Serdecznie gratulujemy wszystkim frankowiczom społeczności ŻBK, którzy wygrali proces z bankiem. Razem z Wami cieszymy się nowym, lepszym Życiem Bez Kredytu!

Frankowicze – pomoc prawna w ŻBK jest na najwyższym poziomie

Nasza kancelaria profesjonalnie rozwiązuje problemy frankowiczów. Z najwyższą starannością obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Do tej pory zdobyliśmy ogromne doświadczenie i potrafimy doradzić oraz wdrożyć najlepsze rozwiązania dla frankowiczów. Doprowadzamy do wygrania naszego klienta w sądzie i odzyskania nienależnie naliczonych opłat przez bank. Dla każdego frankowicza wybór odpowiedniej pomocy prawnej jest bardzo ważny, bowiem w Polsce nie ma prawa precedensu. Nasze sukcesy pokazują jedynie przewagę naszej kancelarii w sądach i nie gwarantują wygranej w każdej sytuacji. Natomiast przed decyzją o złożeniu pozwu wnikliwie analizujemy każdą sprawę indywidualnie, co ma właśnie wpływ na tak rewelacyjne statystyki. Dlatego jesteśmy niekwestionowanym liderem pomocy dla frankowiczów w Polsce

Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach. Wspieramy naszą społeczność poprzez dostarczenie jej najnowszych informacji, prognoz, raportów i ofert współpracy w zakresie walki z bankiem. Naszym celem jest budowanie stowarzyszenia frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od abuzywnej umowy. Poza obsługą prawną pomagamy naszym członkom, uzbrajając ich w niezbędną wiedzę, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych kredytów waloryzowanych do walut obcych. Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą już prawie 29 000 członków. Sprawy powierzone nam przez frankowiczów w okresie naszej działalności prowadzonej od 6 lat skumulowały do tej pory wartość korzyści w kwocie 949 997 056 PLN.

Gratulujemy Wam najlepszego wyboru i powierzenia nam swoich spraw

6 lat doświadczenia pozwoliło nam przygotować najlepsze warunki prowadzenia postępowania sądowego dla frankowiczów. Nie są to gołosłowne zapewnienia. Wskazówki uzyskiwane od UOKiK pozwalają nam chronić interesy kredytobiorców w sporze z bankami na najbardziej przejrzystych warunkach. 
 

Jeżeli masz propozycję umowy od innej kancelarii, to możesz ją nam wysłać do analizy. Sprawdzimy, czy Twoje interesy będą właściwie chronione w sporze z bankiem. Niestety wiele umów, które trafiały do nas, nawet z kancelarii polecanych przez przeróżne stowarzyszenia frankowiczów, nie spełniały kryteriów jakości, które oferujemy członkom społeczności Życie Bez Kredytu. 

W szczególności nasza odpowiedzialność wychodzi znacznie poza jedynie spór sądowy. Bierzemy na siebie wszystkie czynności związane z wyegzekwowaniem prawomocnego wyroku na rachunek bankowy kredytobiorcy. Gwarantujemy również pełny zakres ochrony nawet 3 lata po prawomocnym wyroku. Co najważniejsze, mimo że wykluczamy przegraną, to jeśli jednak bank wygrałby sprawę, odpowiadamy finansowo za każdą złotówkę wyłożoną na finansowanie procesu przez frankowicza. To jest totalna ochrona, absolutnie bezkonkurencyjna oferta w Polsce, gdyż rolą lidera jest wyznaczanie zasad uczciwych i przejrzystych dla obu stron.  Najlepszym odzwierciedleniem naszej jakości jest ponad 1100 prowadzonych już procesów sądowych dla frankowiczów.
 

Potencjalne roszczenia restytucyjne banków, to zagadnienie z którym doskonale sobie poradziliśmy. Żaden członek społeczności ŻBK po prawomocnym wyroku nie oddał ani grosza bankowi. Nasza ochrona wpisana w treść umowy z frankowiczem i dobra komunikacja powodują, że kredytobiorcy mają najlepszą oraz pełną obsługę.  Jasność, brak zawiłości oferty oraz możliwość dopasowania do swoich potrzeb, to dla frankowicza najlepszy sposób na uwolnienie się od toksycznego kredytu – podkreśla Kamil Chwiedosik, prawdopodobnie najlepszy ekspert w tej dziedzinie w Polsce oraz autor książki “Droga do Życia Bez Kredytu. Historie prawdziwe.” 

Posłuchaj co mówią prawomocnie wygrani członkowie społeczności Życie Bez Kredytu: 

Najnowsze zabezpieczenia roszczenia wydane przez Sąd Okręgowy w Warszawie dla członków społeczności Życie Bez Kredytu

 
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy