Blog Frankowicza

Idzie nowe! Zmieniamy się dla Ciebie.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Z początkiem roku szkolnego w społeczności ŻBK bardzo dużo się dzieje! Zmieniliśmy siedzibę naszej kancelarii, aby być jeszcze bliżej miejsca, gdzie ważą się losy frankowiczów. Teraz znajdziecie nasze biuro obok Wydziału Frankowego w Warszawie. A już od października znakomite nowości w ramówce programów ŻBK!
Idzie nowe! Zmieniamy się dla Ciebie.
  • Życie Bez Kredytu nie mogło już być bliżej miejsca, w którym frankowicze odzyskują upragnioną wolność finansową. We września tego roku główna siedziba ŻBK została przeniesiona do dokładnie tego samego budynku, w którym znajduje się Wydział Frankowy Sądu Okręgowego w Warszawie!
  • Dzięki zmianie siedziby będziemy mogli realizować jeszcze więcej interesujących materiałów na żywo prosto z budynku sądu! Już wkrótce na naszych social mediach pojawią się ciekawe relacje i wywiady bezpośrednio z rozpraw sądowych
  • W październiku nastąpi zmiana ramówki programów ŻBK. Oznacza to więcej dokładnych informacji na temat postępów w sprawach sądowych, zmian w przepisach prawnych oraz innych ważnych wydarzeń związanych z kredytami frankowymi
  • Zaobserwuj nasze kanały social media na Facebooku, Instagramie oraz YouTubie. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, które dla Was przygotowaliśmy. Teraz będziemy pomagać frankowiczom jeszcze sprawniej!

 

8 lat społeczności frankowiczów Życie Bez Kredytu:

Życie Bez Kredytu w samym centrum, w którym ważą się losy frankowiczów

We wrześniu siedziba społeczności Życie Bez Kredytu zmieniła lokalizację. Teraz nasze biuro mieści obok sali sądowej, w której odbywają się procesy frankowe. Znajdujemy się dokładnie w tym samym budynku, co Wydział Frankowy Warszawskiego Sądu Okręgowego!

Dzięki tej zmianie jesteśmy jeszcze bliżej członków naszej społeczności oraz centrum ważnych wydarzeń dla frankowiczów. Nowa lokalizacja umożliwi naszym ekspertom tworzenie więcej materiałów bezpośrednio z sądu oraz relacji na żywo z wygranych procesów frankowych. Będziemy jeszcze lepiej i dokładniej informować kredytobiorców frankowych o ich aktualnej sytuacji prawnej i stanie orzecznictwa.

Nasz nowy adres to: ul. Przyokopowa 33, Wieża A, VIII piętro, 01-208 Warszawa (budynek Sądu Okręgowego XXVIII Cywilny “Wydział Frankowy”)

Od października jeszcze więcej informacji dla frankowiczów!

Koniecznie śledźcie nasze social media, bo już od października rozszerzymy ramówkę programów Życie Bez Kredytu. Nowa lokalizacja daje nam sposobność do tworzenia wywiadów z frankowiczami oraz naszymi ekspertami zaraz po zakończonej rozprawie. Już niedługo wszyscy będą mogli obejrzeć pełne emocji rozmowy z wygranymi członkami społeczności ŻBK, którzy dopiero co usłyszeli wyrok unieważniający toksyczny kredyt CHF.

Sytuacja frankowiczów wciąż dynamicznie się zmienia. Oczywiście są to głównie zmiany na lepsze. Z uwagi na rosnącą potrzebę dostarczania rzetelnych informacji i wsparcia dla osób zadłużonych we frankach szwajcarskich nasz zespół wkłada jeszcze więcej wysiłku w działalność uświadamiającą kredytobiorców odnośnie ich praw oraz możliwości. Frankowicze na naszych kanałach social media znajdą mnóstwo przydanych wiadomości. Od października będziemy publikować jeszcze więcej materiałów zawierających eksperckie komentarze dotyczące aktualności istotnych dla zadłużonych we frankach.

Na naszą skrzynkę pocztową trafia coraz więcej różnego rodzaju pytań w związanych ze sporem sądowym o toksyczny kredyt frankowy. Dlatego od października rozszerzymy sekcję eksperckich odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Pozwolą one szerszej publiczności zrozumieć zawiłe aspekty prawne, finansowe i społeczne problemu frankowiczów. Mamy ogromną nadzieję, że rozbudowa realizowanych przez nas materiałów dostępnych on-line pozwoli na głębsze zrozumienie kwestii frankowej i pomogą frankowiczom w podjęciu świadomej decyzji o pozwaniu banku.

Subskrybuj nasz kanał YT: Życie Bez Kredytu YouTube

Polub nasz fanpage na Fb: Życie Bez Kredytu Facebook

Zaobserwuj na Ig: Życie Bez Kredytu Instagram

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy