Blog Frankowicza

Gwarancje nr 1 w Polsce dla Frankowiczów w pakietach ŻBK Protect. Mobilizacja do działania, ulga i satysfakcja z pozwania banku.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Pozew o nieuczciwy kredyt we frankach to nadal jeden z najbardziej skomplikowanych procesów sądowych. Choć zasadniczo orzecznictwo niezwykle sprzyja frankowiczom, to żadna sprawa o kredyt CHF nie jest przesądzona z góry. Źle poprowadzony proces może wciąż zakończyć się przegraną frankowicza, ponieważ w Polsce nie mamy prawa precedensu. W Życie Bez Kredytu możesz pozwać bank i wyeliminować wszelkie ryzyka finansowe do zera.
Gwarancje nr 1 w Polsce dla Frankowiczów w pakietach ŻBK Protect. Mobilizacja do działania, ulga i satysfakcja z pozwania banku.
  • Pozew banku to niezwykle skomplikowane przedsięwzięcie. Aby przebiegło pomyślnie dla frankowicza, wymaga eksperckiej wiedzy z rożnych dziedzin takich jak ekonomia, finanse czy prawo bankowe
  • Każda sprawa frankowa jest inna, ponieważ banki sprzedawały kredyty frankowe w oparciu o różne wzorce umowne, do których dołączane były liczne aneksy
  • W Polsce nie ma prawa precedensu, więc pomimo utartego i niezwykle korzystnego orzecznictwa dla frankowiczów wyrok w żadnej sprawie nie jest z góry przesądzony. Nieumiejętnie poprowadzony proces może doprowadzić do przegranej frankowicza
  • Za 100% skutecznością ŻBK stoi 7-letnie doświadczenie, wiedza i nieustępliwość w dążeniu do obranych celów. Jesteśmy w stanie wyeliminować ryzyka finansowe frankowiczów do zera!

 

Jak skutecznie pozwać bank? Doświadczona i wyspecjalizowana kancelaria to klucz do sukcesu dla frankowiczów

Postępowanie sądowe przeciwko bankowi jest skomplikowanym i wieloaspektowym przedsięwzięciem, które wyróżnia przede wszystkim konieczność posiadania całej armii ekspertów potrafiących doprowadzić do prawomocnego wyroku uwalniającego frankowicza od kredytu na zawsze. Z tego względu tylko wyspecjalizowane kancelarie ds. frankowych będą w stanie zapewnić 100% sukces frankowiczom. W zespole tego typu kancelarii pracują zawodowi prawnicy, eksperci z zakresu finansów, ekonomii i matematyki, którzy wspólnymi siłami stoją na straży pomyślnego zakończenia postępowania sądowego.

Choć wszystkie sprawy członków społeczności ŻBK w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie do tej pory zakończyły się prawomocnym ustaleniem nieważności na zasadzie teorii dwóch kondykcji (T2K), należy zdawać sobie sprawę, że wciąż istnieje ryzyko przegrania sprawy, jeżeli proces nie zostanie odpowiednio poprowadzony. Co prawda frankowicze ŻBK przetarli już szlaki prowadzące do sukcesu oraz przyczynili się do ukształtowania korzystnego orzecznictwa. Nie oznacza to jednak, że każdy pozew z automatu zakończy się wygraną kredytobiorcy, ponieważ w Polsce nie ma prawa precedensu.  Nadal zdarzają się przypadki, że to bank wygrywa proces. Bywa również, że zapadły wyrok nie jest w pełni satysfakcjonujący dla frankowicza, ponieważ potencjalna korzyść finansowa mogłaby być większa. Może tak się zdarzyć, jeśli powierzymy naszą sprawę niewłaściwej kancelarii, która nie będzie miała odpowiedniego zaplecza merytorycznego i doświadczenia w sporach sądowych z bankami o kredyt waloryzowany do waluty obcej.

Bardzo istotne jest też indywidualne podejście do sprawy każdego frankowicza. Na podstawie naszych doświadczeń możemy stwierdzić, że każdy przypadek sporu sądowego o nieuczciwy kredyt jest inny. Kredyty frankowe były zawierane w oparciu o różne wzorce umów, a do nich bardzo często były dołączane rozmaite aneksy. Stąd tak ważne jest nieszablonowe podejście do spraw frankowiczów. W Życie Bez Kredytu rozpatrujemy każdą sytuację z osobna i dążymy do maksymalizacji korzyści finansowej dla członka naszej społeczności.

Dlaczego ŻBK Protect? Wybierz jakość, skuteczność i gwarancje nr 1 w Polsce!

Na naszą skuteczność przekłada się jakość, za którą stoi 7-letnie doświadczenie, wiedza, wyśmienita kadra i nieustępliwość w dążeniu do obranych celów. Założyciel naszej społeczności – Kamil Chwiedosik to najlepszy ekspert ds. frankowych w Polsce. Przez 7 lat odbył już ponad 2000 konsultacji z frankowiczami. W ramach zespołu ekspertów prowadził ponad 1700 postępowań sądowych, w których łączna wartość przedmiotu sporu z bankami wynosi ponad 1 miliard złotych.

Pozycja lidera zobowiązuje. Mając świadomość potencjalnych ryzyk, które mogą czyhać na Ciebie ze strony banku, przygotowaliśmy dla frankowiczów specjalny pakiet całkowitej ochrony przed bankiem i gwarancjami eliminującymi Twoje ryzyko do zera! Nasza niezawodność i kwalifikacje pozwalają nam zabezpieczyć frankowiczów przed niekorzystnymi działaniami ze strony kredytodawców takich jak powództwo o wynagrodzenia za korzystanie z kapitału lub zwrot kapitału.  Parasol ochronny ŻBK będzie działał przez 3 lata od momentu wydania prawomocnego wyroku, czyli aż do całkowitego wygaśnięcia potencjalnych roszczeń banku.

W naszej ofercie znajdują się oferty dostosowane do różnych potrzeb frankowiczów. Każdy może rozłożyć płatności na dogodne raty, korzystając z kalkulatora ofert. Nasze usługi zaczynają się już od 840 zł netto plus VAT (1.033,20 zł brutto). Znajdziesz oczywiście na rynku tańsze kancelarie, ale czy ich oferta będzie dla Ciebie lepsza, równie kompleksowa i bezpieczna?

Do naszych najbardziej popularnych należą pakiety: VIP, PREMIUM oraz STANDARDOWY. W zależności od zakresu czynności w każdym z pakietów masz szansę indywidualnego dopasowania kosztów do swoich potrzeb i możliwości finansowych (z rabatem nawet -40%).  Każdy pakiet zawiera w sobie coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, bo taka jest idea ŻBK Protect – całkowitej ochrony przed bankiem.

Więcej o naszych ofertach i możliwości legalnego zaprzestania płatności rat już w ciągu ok. 3 miesięcy od złożenia pozwu dowiesz się tutaj: ŻBK Protect – umowa z całkowitą ochroną przed bankiem.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy