Blog Frankowicza

„Droga do Życia Bez Kredytu. Historie prawdziwe.” – najlepsza książka dla frankowicza i nie tylko!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
„Droga do Życia Bez Kredytu. Historie prawdziwe.” – najlepsza książka dla frankowicza i nie tylko!

Najważniejsza książka tego roku dla frankowiczów dostępna już w przedsprzedaży! Takiej wiedzy nie zdobędziesz nigdzie indziej! Kamil Chwiedosik – założyciel społeczności Życie Bez Kredytu zdradza, jak skutecznie wygrywać z bankami. Dokładnie 333 stron faktów, prawdziwych historii oraz skondensowanej prawniczej wiedzy, ale i takiej dla przeciętnego frankowicza bez wykształcenia prawniczego, która pomoże Ci odzyskać finansowy spokój i pieniądze!

„Droga do Życia Bez Kredytu. Historie prawdziwe.” – książka, którą musi przeczytać każdy frankowicz

Jeżeli masz kredyt we frankach i zastanawiasz się, czy warto pozwać bank, to ta książka jest właśnie dla Ciebie! Dzięki niej zdobędziesz wiedzę i siłę, która pozwoli Ci raz na zawsze uwolnić się od toksycznej umowy kredytowej.  

„Droga do Życia Bez Kredytu. Historie prawdziwe.” autorstwa Kamila Chwiedosika to rewelacyjnie napisana książka odsłaniająca meandry spraw frankowych i przedstawiająca kulisy procesów sądowych przeciwko bankom. Przystępna i mocna. Z pewnością zainteresuje nie tylko frankowiczów, ale wszystkich lubiących być na bieżąco w kwestiach prawno-finansowych

Nasz cały zespół redakcyjny spędził pierwsze dni maja na ostatnich szlifach książki przed oddaniem do druku. TO BYŁ DLA MNIE OGROMNY ZASZCZYT pracować z tak wspaniałymi ludźmi – mówi autor książki Kamil Chwiedosik. Dziś jestem MEGA PODEKSCYTOWANY, bo w końcu książka już się drukuje. Kolejny cel został osiągnięty – frankowicze dowiedzą się jak zostali oszukani przez banki i co mogą z tym zrobić.
Stworzyliśmy aż 333 stron wspaniałego przewodnika, który pozwoli uwolnić się DZIESIĄTKOM TYSIĘCY FRANKOWICZÓW od nieuczciwych umów kredytowych – dodaje Kamil Chwiedosik. 

Założyciel największej w Polsce społeczności frankowiczów, człowiek, który pomógł tysiącom osób oszukanym przez banki, zdradza, jak skutecznie walczyć z kredytodawcą i wygrać sprawę sądową.  W swojej książce Kamil Chwiedosik podsumowuje wieloletnie doświadczenie i udowodnia, że w walce z bankiem praktycznie każdy frankowicz ma ogromne szanse na wygraną, o ile jest wyposażony w stosowną wiedzę i narzędzia prawne. 

Autor tego poradnika zmotywował i skutecznie pomógł w walce o wolność finansową już wielu frankowiczom. Niniejsza książka powstała z przekonania, że każdej osobie „wkręconej we franki” należy się pomoc, bo banki nadużyły swojej pozycji jako instytucji zaufania publicznego – podkreśla autor. 

Unieważnienie kredytu jest możliwe praktycznie dla wszystkich frankowiczów, niezbędna jest tylko wiedza, którą Kamil Chweidosik obszernie dzieli się z czytelnikiem. Jeżeli chcesz być świadomą i gotową na zmiany osobą, a nie bierną ofiarą mechanizmu waloryzacji do CHF, to musisz przeczytać tę książkę. 

Co możesz zyskać dzięki książce „Droga do Życia Bez Kredytu. Historie prawdziwe.”?

Dzięki tej książce inaczej spojrzysz na swój kredyt i zyskasz motywację do walki o swoje prawa. Ta bardzo rzetelnie przygotowana pozycja jest idealną pomocą dla każdego frankowicza. Znajdziesz w niej odpowiedź na pytanie, jak skutecznie przeciwstawić się bankom, przestać zamartwiać się rosnącym zadłużeniem i odzyskać równowagę finansową. Jednak przede wszystkim dowiesz się, jak wyzwolić się raz na zawsze z toksycznego kredytu frankowego. Udało się to już wielu członkom społeczności Życie Bez Kredytu, więc uda się i Tobie! Prawdziwe historie wygranych frankowiczów będą wsparciem na tej drodze o wolność i dodadzą Ci motywacji do działania. 

Dzięki książce „Droga do Życia Bez Kredytu. Historie prawdziwe”:

  • Zrozumiesz, dlaczego i jak banki Cię oszukały,
  • Pokonasz swój lęk przed pozwaniem banku i będziesz w stanie podjąć świadomą i racjonalną decyzję o rozpoczęciu postępowania sądowego,
  • Poznasz wszystkie sposoby na pokonanie banku,
  • Będziesz sprawnie poruszać się we wszystkich technicznych aspektach niezbędnych w trakcie procesu sądowego, zrozumiesz, co Cię czeka na każdym etapie,
  • Poczujesz się pewnie przed wkroczeniem na salę sądową,
  • Znajdziesz inspirujące historie ludzi, którym udało się już wygrać,
  • Zdobędziesz wiedzę na temat historii kredytów frankowych.

W tej książce znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania na temat kredytów frankowych! Na każdym etapie swojej walki z bankiem będziesz miał możliwość sięgnięcia do tej książki. 

Książki z przedsprzedaży będziemy starali się wysłać w PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI, jeszcze w maju przed oficjalną premierą, która będzie miała miejsce w czerwcu 2021 Link >> https://zyciebezkredytu.pl/sklep/?add-to-cart=13772 

 

Kamil Chwiedosik – ekspert ds. frankowych, założyciel największej społeczności frankowiczów w Polsce

Kamil Chwiedosik to ekspert ds. frankowych z wieloletnim doświadczeniem w sądowych sporach z instytucjami finansowymi. W ramach zespołu ekspertów prawa finansowego i ekonomii prowadzi już ponad 1000 spraw przeciwko bankom o łącznej wartości przedmiotu sporu niemal 1 mld zł. Jest założycielem, mentorem i od sześciu lat niekwestionowanym liderem społeczności Życie Bez Kredytu, liczącej już ponad 28 000 frankowiczów. Doświadczenie zawodowe zdobywał od lat, dochodząc skutecznie roszczeń dla konsumentów od wielu instytucji finansowych, w tym międzynarodowych brokerów foreksowych.

„Czujesz lęk o swoją przyszłość finansową? Nie wiesz, jak poradzić sobie w sporze z bankiem? Jeśli szukasz sojusznika w walce o swoje prawa, to sięgnij po tę książkę! Polecam Drogę do Życia Bez Kredytu każdemu, kto nie chce być bierny i kto chce odzyskać siłę do walki o swoje prawa.” 

Maria Rotkiel, psycholog

Kamil wyznaje zasadę, że najważniejszy jest człowiek. Przychodzi z pomocą osobom, które chcą odzyskać wolność finansową, a zostały uwikłane w nieuczciwe umowy kredytowe. Podziwiam i wspieram takie działanie” 

Patryk Szpura, adwokat

„Gdyby nie Kamil Chwiedosik i jego odwaga, kompetencje i determinacja prawdopodobnie jeszcze wiele lat zwlekałbym z pozwaniem banku i wciąż zmagałbym się ze spłacaniem nieuczciwego kredytu”Mariusz Galewski, prawomocnie wygrał z bankiem BNP Paribas (dawniej Fortis)

Tylko teraz! Książka w przedsprzedaży znajdzie się u Ciebie już w ciągu 72h od zamówienia!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy