Otrzymasz autograf autora KUPUJĄC KSIĄŻKĘ on-line

dostawa kurierem gratis w 48 GODZIN!

Odtwórz wideo

Ta książka to obowiązkowa lektura dla wszystkich frankowiczów !!!

Poznasz historie wielu osób, które wygrały w sądzie z bankami.

Tej wiedzy nie znajdziesz nigdzie indziej.  Zdradzę jak wygrywamy i otrzymasz wskazówki z pierwszej ręki – same konkrety oraz najświeższe informacje.

To 333 stron faktów, doświadczenia oraz skondensowanej wiedzy, które zapewnią Ci odzyskanie od banku pieniędzy, czasu i spokoju.

TA KSIAŻKA
ROZBIJE BANK

49,99 PLN

KURIER GRATIS

O książce

Książka “Droga do Życia Bez Kredytu. Historie Prawdziwe.” jest podsumowaniem wieloletnich doświadczeń autora i raz na zawsze udowodni, że walce z bankiem masz ogromne szanse na wygraną.

Kamil Chwiedosik w ramach zespołu ekspertów prawa finansowego i ekonomii prowadzi już ponad 1000 spraw przeciwko bankom o łącznej wartości przedmiotu sporu niemal 1 mld zł.  Jest założycielem, mentorem i od sześciu lat niekwestionowanym liderem społeczności Życie Bez Kredytu, liczącej już ponad 28.000 frankowiczów. 

Doświadczenie zawodowe zdobywał od wielu lat dochodząc skutecznie roszczeń dla konsumentów od wielu instytucji finansowych, w tym międzynarodowych brokerów foreksowych.

Dlaczego musisz mieć tę książkę?

Jeśli zastanawiasz się, czy warto pozwać bank, ale nie wiesz jak to zrobić, to “Droga do życia bez kredytu.” jest obowiązkową lekturą dla Ciebie! Dzięki niej uwolnisz się od toksycznego kredytu “frankowego”,

Jeżeli chcesz odzyskać równowagę finansową i bez obaw myśleć o swoich zobowiązaniach  wobec banku, ta książka jest dla Ciebie. To vademecum wiedzy dla osób pokrzywdzonych przez banki.

Na podstawie prawdziwych historii wygranych członków społeczności Życie Bez Kredytu dowiesz się jak uwolnić się od  frankowego kredytu.

Jeżeli chcesz być świadomą i gotową na zmiany osobą, a nie wiecznie “wkręconą we franki” ofiarą mechanizmu waloryzacji do CHF, który nie został Ci właściwie wyjaśniony przez bank, to wszystkiego dowiesz się po przeczytaniu tej książki.

Ta książka będzie też znakomitym “prezentem” dla tych, którzy nie mając pełnej wiedzy, oceniają frankowiczów i krytykują ich walkę o sprawiedliwość.

Czego się dowiesz?

  • Zrozumiesz jak zostałaś/zostałeś “wkręcona/y we franki”,
  • Poznasz wszystkie sposoby, dzięki którym wygrywamy z bankami,
  • Poczujesz się pewnie przed wkroczeniem na drogę postępowania sądowego,
  • Rozwiejesz wszystkie swoje obawy związane z pozwaniem “wielkiego” banku,
  • Na każdym etapie swojej walki z bankiem masz możliwość sięgnięcia do tej książki,  aby  znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania,
  • Znajdziesz inspirujące historie ludzi, którym udało się już wygrać.

Pokonasz swój lęk przed pozwaniem banku i będziesz w stanie podjąć świadomą i racjonalną decyzję o rozpoczęciu postępowania sądowego.

Będziesz sprawnie poruszać się w technicznych aspektach procesu sądowego i przygotujesz się na każdy jego etap.

INNI O AUTORZE

"Cieszę, że udało się osiągnąć prawomocną wygraną z bankiem! Dzisiaj przede wszystkim nie mam już kredytu, a bank zwrócił mi to, co zapłaciłem 10 lat wstecz na zasadzie teorii dwóch kondykcji. Plus odsetki! "
Mariusz Galewski
Prawomocny wygrany
"Kto nie ryzykuje, nie pije szampana!” Ja swojego szampana piłam w słoneczny wrześniowy dzień w ubiegłym roku na Placu Krasińskich w Warszawie po unieważnieniu przez Sąd Apelacyjny mojej umowy! "
Katarzyna Urbańska
Prawomocna wygrana
"Kamil wyznaje zasadę, że najważniejszy jest człowiek. Przychodzi z pomocą osobom, które chcą odzyskać wolność finansową, a zostały uwikłane w nieuczciwe umowy kredytowe. Podziwiam i wspieram takie działanie. "
Adwokat Patryk Szpura
Patryk Szpura
Adwokat
"Dołączyłem do społeczności Życie Bez Kredytu dzięki Kamilowi Chwiedosikowi. To Kamil przekonał mnie kilka lat temu, że warto pozwać bank. Dziś wydaje się to takie oczywiste, lecz wtedy nie było. "
Kuba Puchajda
Członek Społeczności ŻBK
„Czujesz lęk o swoją przyszłość finansową? Nie wiesz, jak poradzić sobie w sporze z bankiem? Jeśli szukasz sojusznika w walce o swoje prawa, to sięgnij po tę książkę! Polecam Drogę do Życia Bez Kredytu każdemu, kto nie chce być bierny i kto chce odzyskać siłę do walki o swoje prawa.
Maria Rotkiel o Kamil Chwiedosik
Maria Rotkiel
PSYCHOLOG
Odtwórz wideo

TA KSIAŻKA
ROZBIJE BANK

49,99 PLN

Zakupując książkę w przedsprzedaży trafi ona do Ciebie w ciągu 2 dni roboczych od złożenia zamówienia!

KURIER GRATIS