Blog Frankowicza

TOP 10: Fakty i Franki. Nowa seria video na YT

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Pytania Frankowiczów
TOP 10: Fakty i Franki. Nowa seria video na YT

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej nowej serii video na YouTube – TOP 10: Fakty i Franki z Kamilem Chwiedosikiem. W opublikowanych przez nas materiałach odpowiemy na 10 najważniejszych pytań dla każdego frankowicza. TOP 10: Fakty i Franki to rewelacyjne vademecum wiedzy dla wszystkich posiadaczy nieuczciwych kredytów waloryzowanych lub denominowanych do CHF.

Dlaczego warto zapoznać się z TOP 10: Fakty i Franki?

Nasza nowa seria na YouTube TOP 10: Fakty i Franki z Kamilem Chwiedosikiem z Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii to rewelacyjne źródło wiedzy w pigułce dla każdego frankowicza. Seria powstała jako odpowiedź na potrzeby naszych czytelników i klientów, którzy szukali odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Doskonale znamy Wasze potrzeby i wiemy, że nie zawsze macie czas czytać długie artykuły dotyczące umów kredytowych zawierających klauzule abuzywne. Dlatego przygotowaliśmy dla Was materiał, dzięki któremu otrzymacie maksimum informacji w minimalnym czasie. TOP 10: Fakty i Franki stanowi pierwsze tego typu vademecum wiedzy dla frankowiczów w Polsce. Każdy odcinek poświecony jest tytułowemu pytaniu i trwa zaledwie kilka minut. Dzięki temu dostarczamy Wam bardzo merytoryczne, treściwe, a zarazem wygodne i wiarygodne źródło informacji, z którym szybko można się zapoznać, czy to przy porannej kawie, w drodze do pracy, czy w przerwie na lunch. A w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań w trakcie oglądania  naszych filmików, możecie w każdej chwili podjąć z nami kontakt poprzez zostawienie komentarza, na który  z całą pewnością postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć. Również serdecznie zachęcamy do dyskusji lub dzielenia się swoimi postrzeżeniami w komentarzach.

Problemy, jakie będziemy poruszać w TOP 10: Fakty i Franki:

  • Jakie są szanse na wygraną z bankiem?
  • Czy bank może zająć nieruchomość, jeżeli Frankowicz przestanie płacić raty?
  • Na co powinien zwrócić uwagę Frankowicz przy wyborze kancelarii?
  • Czy złożenie przez Frankowicza oświadczenia o akceptacji ryzyka kursowego wyklucza możliwość dochodzenia roszczeń w sądzie?
  • Czym jest zabezpieczenie roszczenia?
  • Co Frankowicz zyska przy wyroku unieważniającym, a co przy odfrankowującym kredyt?
  • Czym są klauzule abuzywne i czy występują w każdej umowie?
  • Jaki jest czas oczekiwania na pierwszą rozprawę oraz zakończenie postępowania sądowego prawomocnym wyrokiem? 
  • Czy wcześniejsza spłata kredytu bądź rozwód wykluczają pozwanie banku?
  • Pozew zbiorowy czy indywidualny, co jest korzystniejsze?

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym odcinkiem z serii: Jakie są szanse na wygraną z bankiem?

Ekspercka wiedza Kamila Chwiedosika z Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii

W roli eksperta ds. frankowych w serii TOP 10: Fakty i Franki występuje Kamil Chwiedosik z Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii, specjalista z ogromnym doświadczeniem i imponującymi sukcesami na koncie w sprawach nieuczciwych umów kredytowych. Główny ekspert ŻBK oraz CPFiE – Kamil Chwiedosik od ponad 5 lat jest aktywnie zaangażowany w sprawy frankowiczów i wraz z Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii skutecznie pomógł ponad 1000 kredytobiorcom. Nasz ekspert jest również założycielem społeczności Życie Bez Kredytu, która liczy już ponad 20 000 członków.

Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii jest jedną z najchętniej polecanych kancelarii dla frankowiczów w Polsce, a taką rekomendację zawdzięcza swojej współpracy z wysokiej klasy profesjonalistami oraz interdyscyplinarnemu zespołowi. Bowiem, aby efektywnie prowadzić spór z bankiem w sprawie umowy kredytowej zawierającej klauzule abuzywne, nie wystarczy tylko pomoc prawna. Niezbędna jest również wiedza z zakresu chociażby finansów oraz matematyki statystycznej. Takich właśnie ekspertów w swoim zespole CPFiE oczywiście posiada.

Codziennie otrzymujemy od Was mnóstwo zapytań i każdego dnia trafiają do nas nowi klienci, którzy zdecydowali się wziąć los w swoje ręce i podjąć słuszną walkę z bankiem. Kilka z nadsyłanych do nas pytań pojawia się najczęściej, dlatego postanowiliśmy przygotować dla naszych czytelników dziesięcioodcinkową serię na YT, gdzie szybko odnajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Wszystko po to, aby pomóc jak największej ilości frankowiczów, gdyż wierzymy w słuszność naszej działalności.

Doskonale wiem, jak czasami bywa „wyboista” droga dochodzenia sprawiedliwego wyroku. Poznałem mnóstwo wspaniałych i przedsiębiorczych osób, które odważyły się walczyć z nieuczciwą umową kredytową i poprawić jakość swojego życia. Frankowicze to grupa społeczna, która szczególnie potrzebuje wsparcia i pomocy w walce z pazernymi bankami. Dobrą informacją jest to, że orzecznictwo w 2020 roku niezwykle frankowiczom sprzyja. Wciąż jednak nie ma 100% gwarancji na powodzenie w sądzie. Dlatego moim zadaniem jest „roztoczenie parasola bezpieczeństwa” nad każdym frankowiczem, który pozwie bank i skuteczne przywrócenie członkom społeczności ŻBK wolności finansowej – mówi ekspert Kamil Chwiedosik.

Wiedza to najlepsza broń w walce z bankiem, teraz możesz ją zdobyć szybko i zupełnie za darmo!

Wiedza to klucz do sukcesu. A szczególnie w walce z bankiem. Dlatego Frankowiczu, jeżeli nadal nie zdecydowałeś się podjąć sporu sądowego z bankiem, koniecznie zapoznaj się z naszą serią TOP 10: Fakty i Franki. Znajdziesz w niej wszystkie najważniejsze informacje, które powinieneś znać przed pozwaniem banku. Każdy odcinek uzbroi Cię w niezbędne informacje, które pozwolą skutecznie uwolnić się od toksycznego kredytu. Wyjaśnimy m.in., jak wybrać najlepszą kancelarię dla frankowicza oraz na co powinieneś zwrócić uwagę, szukając profesjonalnej pomocy.

Interesując się sprawami frankowymi, z całą pewnością natknąłeś się na termin „klauzule abuzywne”. W naszej nowej serii na YouTube zwięźle i konkretnie wyjaśnimy, co dokładnie oznacza ten termin, jakie konsekwencje prawne ze sobą niesie i czy „klauzule abuzywne” występują w każdej umowie o kredyt waloryzowany do franka.

W Top 10: Fakty i Franki również poruszymy bardzo ważną kwestię zabezpieczenia roszczenia. Jest to o tyle istotne dla kredytobiorców, gdyż umożliwia zawieszenie spłaty rat kredytu aż do prawomocnego wyroku sądowego. Jeśli przeciętna sprawa sądowa trwa ok dwóch – trzech lat, to przez ten okres dwóch-trzech lat możesz być w sposób całkowicie legalny zwolniony z comiesięcznego zobowiązania wobec banku aż do ostatecznego rozwiązania sporu.  Z całą pewnością zabezpieczenie roszczenia może znacząco poprawić stan Twojego budżetu. Dlatego warto poznać swoje prawa oraz możliwości i nie pozwolić już dłużej, aby bank bezprawne pobierał z Twojego konta comiesięczne raty kredytu.

Dlatego nie czekaj i działaj. Zaczerpnij wiedzy od najlepszych ekspertów ds. frankowych, weź sprawy w swoje ręce i wybierz Życie Bez Kredytu!

Serdecznie zapraszamy do subskrybowania naszego kanału na YT, abyście nie przeoczyli żadnego odcinka: Życie Bez Kredytu – YouTube.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy