Blog Frankowicza

Kredyty we frankach są prawomocnie nieważne. Zobacz, jakie przelewy z banków dostają członkowie społeczności Życie Bez Kredytu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Pozew banku skutkuje nie tylko uwolnieniem się od comiesięcznych rat i wyzerowaniem salda kredytu, ale również zwrotem wszystkich nieprzedawnionych płatności uiszczonych na rzecz banku. Frankowicze społeczności Życie Bez Kredytu z powodzeniem szturmują sądy i odzyskują pokaźne sumy pieniężne. Zobacz, jakie przelewy z banków doszły na ich konta po wygranym procesie!
Kredyty we frankach są prawomocnie nieważne. Zobacz, jakie przelewy z banków dostają członkowie społeczności Życie Bez Kredytu.
  • Kredyty waloryzowane do CHF obciążone są klauzulami abuzywnymi, a w związku z tym w świetle prawa nie powinny wiązać kredytobiorcy
  • Kredyt we frankach można unieważnić tylko na drodze sądowej poprzez pozew banku
  • Po unieważnieniu kredytu we frankach bank jest zobowiązany do zwrotu wszystkich nieprzedawnionych płatności związanych z wykonywaniem nieważnej umowy kredytowej
  • Frankowicze społeczności Życie Bez Kredytu z powodzeniem pozywają banki i otrzymują od banków przelewy na ogromne kwoty pieniężne

 

Kredyt we frankach jest nieważny. Po sprawiedliwość należy udać się do sądu

Żaden frankowicz nie musi spłacać nieuczciwych rat kredytu. Kredyty frankowe zawierają klauzule abuzywne, co czyni je bezskutecznymi względem konsumentów. Cały mechanizm indeksacji zawarty w umowach waloryzowanych do CHF jest niezgodny z prawem, dlatego umowy te muszą być uznane za nieważne. Jednak nieuczciwy kredyt sam z siebie nie wygaśnie i swoich praw należy dochodzić na drodze sądowej. Nie należy wstrzymywać się z decyzją o pozwaniu banku – czas tutaj gra na niekorzyść frankowicza. Z każdym miesiącem zwłoki mogą przedawnić się kolejne raty kredytu, które dzisiaj byłby jeszcze do odzyskania. Ponadto, istnieje możliwość zaprzestania spłaty rat kredytu już w ciągu ok. 3 miesięcy od dnia wniesienia pozwu do sądu. Wszystko dzięki zabezpieczeniu roszczenia, na które sądy coraz przychylniej patrzą, w szczególności w sytuacji, kiedy kwota udzielonego kapitału została już w większej części spłacona. Legalne zaprzestanie spłaty rat kredytu to ogromna ulga dla domowego budżetu. Przy obecnie tak wysokim kursie franka nie warto tracić czasu, bo problem z toksycznym kredytem sam z siebie się nie rozwiąże.

Orzecznictwo w sprawach frankowych jest już ukształtowane i ryzyko porażki praktycznie spada do zera, o ile skorzystamy z pomocy wyspecjalizowanej kancelarii prawnej. W Życie Bez Kredytu 100% naszych prawomocnych wyroków to wygrane frankowiczów. Warto z nami pozwać bank, gdyż jesteśmy w stanie zapewnić jakość usług na najwyższym poziomie, zabezpieczyć wszelkie ryzyka związane z pozwem banku, a także gotowi jesteśmy zwrócić koszty w przypadku oddalenia powództwa. Od roku cieszymy się nieprzerwaną passą wygranych unieważniających kredyt na zasadzie teorii dwóch kondykcji (T2K). Jesteśmy w stanie wygrać z każdym bankiem, ponieważ znamy wszystkie sztuczki i argumenty stosowane przez ich prawników. Prawo jest po stronie konsumenta, a umowa kredytu jest nieważna. Frankowiczu, przestań spłacać już toksyczny kredyt, zaufaj profesjonalistom i wybierz Życie Bez Kredytu!

Frankowicze społeczności Życie Bez Kredytu górą! Zobacz, jakie przelewy otrzymują osoby, które razem z nami pozwały bank

Unieważnienie umowy frankowej na zasadzie teorii dwóch kondykcji (T2K) to nie tylko uwolnienie się już na zawsze od obowiązku spłacania comiesięcznych rat oraz wyzerowanie salda kredytu. Po wygranej sprawie kredytodawca jest zobowiązany do zwrotu wszystkich nieprzedawnionych rat oraz innych płatności uiszczonych w związku z wykonywaniem abuzywnej umowy. Po uprawomocnieniu się wyrok bank jest zobligowany niezwłocznie dokonać przelewu na konto kredytobiorcy. Bankom nie opłaca się zwlekać z wykonaniem wyroku, gdyż z każdym dniem zwłoki naliczałyby im się wysokie odsetki, więc praktycznie od razu po prawomocnym wyroku zasądzone pieniądze na rzecz frankowicza trafiają na jego konto. W potencjalnej sytuacji, gdyby bank opóźniaj zwrot zasądzonego roszczenia, istnieje procedura egzekucji komorniczej, która pobierze środki z banku i przekaże je frankowiczowi. Eksperci Życie Bez Kredytu czuwają nad realizacją zasądzonego wyroku i są w stanie skutecznie pomóc w przypadku oporów banków w zakresie wykonania przelewu na konto kredytobiorcy.

Nasi doświadczeni profesjonaliści zawsze starają się uzyskać jak największą korzyść finansową dla członków społeczności Życie Bez Kredytu. Nierzadko na konta naszych (byłych już) frankowiczów trafiają zawrotne sumy w wysokości aż 500.000 zł. Z takimi pieniędzmi na koncie oraz odzyskaną wolnością finansową naprawdę można cieszyć się życiem. Zobacz, jakie przelewy trafiają z banków do członków społeczności ŻBK!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy