Blog Frankowicza

250 wygranych spraw frankowiczów w społeczności Życie Bez Kredytu!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
250 wygranych spraw frankowiczów w społeczności Życie Bez Kredytu!

Wygrane sprawy frankowiczów społeczności Życie Bez Kredytu przekroczyły okrągłą liczbę 250 wyroków! Wszystkim byłym już frankowiczom z całego serca gratulujemy odważnej decyzji pozwania kredytodawcy oraz wolności od bankowej okupacji. Zobacz, jak wygrywają najlepsi!

Wygrana sprawa o kredyt we frankach leży w zasięgu Twojej ręki – odważ się odmienić swój los i dołącz do społeczności ŻBK!

Wygrane procesy frankowiczów nie dziwią już chyba nikogo. Należy jednak uprzytomnić sobie, że przecież jeszcze parę lat temu nikt nie wierzył w to, że sprawa frankowiczów przyjmie tak pomyślny obrót. Jest to niezbity dowód na to, że nie należy poddawać się w walce o sprawiedliwość. Nasi eksperci ds. frankowych już od ponad 6 lat wytrwale działają na rzecz kredytobiorców oszukanych przez banki. Dzisiaj mamy sposobność cieszyć się owocami tej ciężkiej pracy. Liczba wszystkich wygranych spraw o kredyt frankowy w społeczności Życie Bez Kredytu przekroczyła właśnie 250 wyroków! Wszystkim osobom, które cieszą się już życiem bez kredytu, serdecznie gratulujemy podjęcia bardzo ważnej decyzji życiowej. Rozpoczęcie procesu sądowego z korporacją, która większości ludziom wydaje się jakąś omnipotentną instytucją, jest rzeczą, która wymaga determinacji oraz niemałej odwagi. Banki skłonne są przecież do wielu manipulacji, a nasi klienci podczas trwania sporu sądowego niejednokrotnie otrzymywali od kredytodawców pisma z różnego rodzaju bezprawnymi pogróżkami takimi jak wypowiedzenie umowy kredytowej. W takich chwilach zawsze służymy radą oraz wsparciem dla naszych klientów. Z naszymi ekspertami można się kontaktować praktycznie 24 godziny na dobę. Niemniejszą formą wsparcia jest społeczność ŻBK. Na naszej prywatnej facebookowej grupie Frankowicze – Życie Bez Kredytu jest nas już ponad 10.000 osób. Solidarność frankowiczów we wspólnej sprawie jest niezwykle skuteczną i potężną bronią, co potwierdzają to nasze sukcesy w sądach.

 Dziękujemy serdecznie za zaufanie i zapraszamy Was do dołączania do społeczności #loveżbk

Kredyt we frankach a wyrok sądu – jak wyglądają obecne statystyki?

Ostatnie miesiące naszej działalności to stuprocentowa skuteczność. Od maja tego roku, po orzeczeniu Sądu Najwyższego w sprawie frankowiczów, wszystkie wyroki naszych klientów to unieważnienia kredytu w oparciu o teorię dwóch kondykcji. Przypominamy, że unieważnienie kredytu na zasadzie dwóch kondykcji to najbardziej korzystne dla kredytobiorcy zakończenie sporu z bankiem. Taki wyrok oznacza dla frankowicza wyzerowanie salda kredytu, zwrot wszystkich nieprzedawnionych rat i innych płatności uiszczonych do banku oraz zachowanie kredytowanej nieruchomości. 22 października cieszyliśmy się już 40. raz z rzędu takim orzeczeniem sądowym dla naszego klienta.

Należy jednak mieć na uwadze, że sprawa o kredyt we frankach nie jest z góry przesądzona. W Polsce nie mamy prawa precedensu, więc nieumiejętnie poprowadzona rozprawa może zakończyć się porażką frankowicza. Dlatego tak ważna jest odpowiednio doświadczona i wyspecjalizowana w sprawach frankowych kancelaria. Tylko profesjonaliści z wieloletnią praktyką są w stanie poprowadzić tak skomplikowany proces, jakim jest pozew banku o kredyt we frankach. Choć pozew banku wiąże się z pewnymi kosztami, to warto pamiętać, że po wygranej sprawie zwrócą się one kilkunastokrotnie lub nawet kilkudziesięciokrotnie.

Z okazji naszego 250. zwycięstwa w sporach z bankami przygotowaliśmy pilotażowy program pomocy frankowiczom w trudnej sytuacji finansowej. Po więcej informacji napisz do nas już dziś na adres: info@zyciebezkredytu.pl

Zapraszamy również do obejrzenia najnowszego odcinak Expressu Frankowiczów: Express Frankowiczów odc. 50

Kredyt we frankach – wyroki społeczności Życie Bez Kredytu 

Zobacz, jak wygrywają członkowie społeczności Życie Bez Kredytu. Ostatnie nasze wygrane to m.in.:

Wyrok z dnia 22 października 2021 r., sygn. akt XXVIII C 1925/21, Sąd Okręgowy w Warszawie, wygrana z Santander (Kredyt Bank)

Korzyści Frankowicza:

– Unieważnienie z zastosowaniem teorii dwóch kondykcji;

– Zasądzone 343.000 PLN;

– Zwrot kosztów sądowych 11.017 PLN;

– Saldo kredytu spadło z 250.00 PLN do zera;

Łączna korzyść ponad 600.000 PLN z ewentualnym obowiązkiem zwrotu 300.000 PLN, o ile roszczenie banku nie jest przedawnione, o czym zdecyduje Sąd Apelacyjny. Sprawa trwała 7 miesięcy.

Wyrok z dnia 21 października 2021 r., sygn. akt II C 3018/20, Sąd Okręgowy w Warszawie, wygrana z Millennium Bank

Korzyści Frankowicza:

– Unieważnienie z zastosowaniem teorii dwóch kondykcji;

– Zasądzone wszystkie kwoty dochodzone pozwem (w PLN i CHF) oraz odsetki ustawowe i koszty procesowe – łącznie ponad 200.000 PLN;

– Zwrot wszystkich kosztów procesu;

– Saldo kredytu spadło z 300.000 PLN do zera;

Łączna korzyść ponad 500.000 PLN.

Wyrok z dnia 19 października 2021 r., sygn. akt XXVIII C 2965/21, Sąd Okręgowy w Warszawie, wygrana z mBank

Korzyści Frankowicza:

– Unieważnienie z zastosowaniem teorii dwóch kondykcji;

– Zasądzona kwota wraz z odsetkami ponad 500.000 PLN;

– Zwrot wszystkich kosztów procesu;

– Saldo kredytu spadło z 500.000 PLN do zera;

Łączna korzyść ponad 1.000.000 PLN (1 mln PLN).

Wyrok z dnia 11 października 2021 r., sygn. akt I C 524/18, Sąd Okręgowy w Warszawie, wygrana z mBank

Korzyści Frankowicza:

– Unieważnienie z zastosowaniem teorii dwóch kondykcji;

– Zasądzona kwota wraz z odsetkami ponad 1.000.000 PLN (1 mln PLN);

– Zwrot wszystkich kosztów procesu;

– Saldo kredytu spadło z 1.000.000 PLN (1 mln PLN);

Łączna korzyść ponad 2.000.000 PLN (2 mln PLN).

Hura! Vivat członkowie społeczności #ŻBK. Mamy już #250 wyroków za sobą!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy