Blog Frankowicza

Zacznij żyć na swoich warunkach. Kamil Chwiedosik od 8 lat pomógł tysiącom rodzin w Polsce.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Już ponad tysiąc rodzin w Polsce uwolniło się od toksycznego kredytu frankowego dzięki wsparciu społeczności ŻBK powstałej z inicjatywy Kamila Chwiedosika. Niedługo ten wyniki zostanie zwielokrotniony, ponieważ aktualnie w toku prowadzimy ponad 2100 spraw o kredyt CHF. Nie warto nadal stresować się horrendalnie wysoką i po prostu nieuczciwą ratą frankową. Dołączając do społeczności ŻBK, otrzymujesz gwarancję sukcesu i na zawsze uwolnisz się od dyktatu banku!
Zacznij żyć na swoich warunkach. Kamil Chwiedosik od 8 lat pomógł tysiącom rodzin w Polsce.
  • Założyciel społeczności i naczelny ekspert społeczności ŻBK Kamil Chwiedosik od 8 lat jest zaangażowany w pomoc frankowiczom. Przez ten okres doprowadził do tego, że ponad 1000 polskich rodzin legalnie nie musi już spłacać kredytu. Aktualnie w toku prowadzi aż 2100 spraw frankowych
  • Kredyt frankowy można skutecznie i bez negatywnych konsekwencji unieważnić w każdym banku. mBank, Bank Millennium, PKO, Getin Noble Bank to tylko niektóre instytucje finansowe, z którymi frankowicze każdego miesiąca wygrywają w sądach
  • Rosnący kurs franka oraz coraz wyższe raty kredytu naprawdę już nie muszą być bolączką frankowiczów. W zasadzie wszystkie kredyty waloryzowane do walut obcych zawierają klauzule abuzywne, które nie powinny wywoływać skutków prawnych względem kredytobiorców. Nie tylko kredyty frankowe można unieważnić, lecz także np. kredyty waloryzowane do EUR oraz kredyty waloryzowane do JYP
  • Zwlekając ze złożeniem pozwu, posiadacze kredytów waloryzowanych tracą tylko czas i pieniądze. Eksperci ŻBK holistycznie podchodzą do problemów frankowych i pomogą unieważnić Twój kredyt bez zbędnego stresu oraz ryzyka

 

Kamil Chwiedosik od 8 lat pomógł już tysiącom rodzin w Polsce żyć na własnych warunkach - bez dyktatu banków posiadających nieuczciwe umowy waloryzowane do walut obcych CHF/EUR/JPY.

Kamil Chwiedosik i społeczność ŻBK pomagają uwolnić się od kredytu!

Społeczność Życie Bez Kredytu powstała z inicjatywy Kamila Chwiedosika. Kamil już ponad 8 lat temu dostrzegł, że umowy frankowe zawierają wadliwe klauzule, które nie powinny wywoływać skutków prawnych wobec konsumentów. Chcąc pomóc osobom uwikłanym w nieuczciwą umowę z bankiem, stworzył niezawodny zespół ekspertów, którego skuteczność odzwierciedlają wyroki członków społeczności ŻBK. Sprawy prowadzone przez ŻBK zawsze kończą się sukcesem – 100% naszych prawomocnych wyroków to wygrane frankowiczów! Jest to wynik znacznie wyższy od średniej skuteczności innych firm na polskim rynku pomagającym kredytobiorcom.

Życie Bez Kredytu to przede wszystkim społeczność, której członkowie wzajemnie się wspierają w walce o odzyskanie utraconej z winy banku wolności finansowej. Frankowicze przez wiele lat byli piętnowani przez społeczeństwo, ponieważ lobby bankowe nakręcało spiralę nienawiści wobec oszukanych przez nich konsumentów. Sektor bankowy oczywiście robił to po to, aby prawda o nieuczciwych mechanizmach kredytów waloryzowanych do walut obcych nie przedostała się do świadomości społecznej. Banki od początku, tj. od momentu pojawienia się na polskim rynku toksycznego instrumentu finansowego, jakim jest kredyt frankowy, wiedziały, że sprzedawane przez produkty finansowe narażają konsumentów na niczym nieograniczone ryzyko. Mimo to w swojej chciwości banki postanowiły nikczemnie wykorzystać przypisywaną im aureolę instytucji zaufania publicznego. Przedstawiciele banków bezwzględnie namawiali konsumentów na kupno tych nieuczciwych produktów finansowych, wmawiając, że stanowią one bezpieczny i opłacalny sposób sfinansowania zakupu upragnionego mieszkania.

Jednak czas bezkarności instytucji bankowych definitywnie się skończył. Dzięki zaangażowaniu Kamila Chwiedosika i społeczności, którą utworzył, z tygodnia na tydzień kolejne osoby uwalniają się od nieuczciwych umów waloryzowanych do franka, euro czy jena. Członkowie społeczności ŻBK wygrali w sądzie już z każdym z następujących banków: BNP Paribas Bank Polska S.A., mBank S.A., Getin Noble Bank S.A., Bank Millennium S.A., Raiffeisen Bank International AG z siedzibą w Wiedniu, Deutsche Bank Polska S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A., Santander Bank Polska S.A., Bank Polska Kasa Opieki S.A., Bank BPH S.A., Bank Ochrony Środowiska S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A. czy DNB Bank Polska S.A. Wszystkie prawomocne wyroki, które zapadały w ostatnich latach działalności ŻBK to oczywiście stwierdzenia nieważności umowy na zasadzie teorii dwóch kondykcji (T2K)!

Frankowiczu, ociągając się ze złożeniem pozwu, codziennie tracisz swoje pieniądze!

Nie ulega żadnej wątpliwości, że posiadanie długu waloryzowanego do CHF czy innej waluty obcej jest ogromnym obciążeniem finansowym, które blokuje na każdym kroku swobodę zarządzania własnym budżetem domowym lub budżetem własnej działalności gospodarczej. Kredyt waloryzowany we frankach skutecznie uniemożliwia podejmowanie długoterminowych działań, blokuje większość możliwości inwestycyjnych i zmusza kredytobiorców do ciągłego odraczania ważnych życiowych decyzji. W dodatku zawyżone raty kredytu powodują, że w obliczu obecnych trudności gospodarczych spowodowanych inflacją, każdy kolejny dzień życia wypełniony jest niepewnością i obawą, że kurs franka wzrośnie jeszcze bardziej. Taki permanentny stan wewnętrznego napięcia prowadzi do skumulowania się ogromnego stresu, który może mieć negatywne skutki dla zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Naprawdę nie warto trwać w tym stanie, bo dzięki ŻBK łatwością możesz z niego wyjść!

Frankowiczu, po co płacisz raty, skoro już w ciągu trzech miesięcy możesz legalnie zawiesić miesięczne zobowiązanie wobec banku? Coraz więcej kredytobiorców frankowych nie płaci rat, bo otrzymali zabezpieczenie roszczenia i nic im nie zagraża ze strony banku. Na wyciągnięcie ręki masz doświadczonych ekspertów największej społeczności frankowiczów w Polsce oraz pełny pakiet gwarancji ŻBK Protect!

Przestań niepotrzebnie się stresować wciąż rosnącymi ratami kredytu i wysokim zadłużeniem pomimo 15 lat spłaty. Całkowite zakończenie sporu z bankiem i unieważnienie kredytu może nastąpić znacznie szybciej, niż wielu osobom się wydaje. Pozywając bank razem z nami, kredytobiorcy mają możliwość zawarcia sprawiedliwej ugody. Dzięki wsparciu Departamentu Mediacji i Ugód ŻBK można uwolnić się od kredytu na korzystnych warunkach już w ciągu kilku miesięcy!

Zaufało nam już ponad 2100 rodzin frankowiczów. Z tygodnia na tydzień uwalniamy kolejne osoby od płacenia rat. Dzięki zaangażowaniu ekspertów ŻBK już ponad 1000 osób uzyskało zabezpieczenie roszczenia lub PRAWOMOCNY wyrok. Zgłoś się i zobacz, jak poprawi się Twoje życie – na Życie Bez Kredytu! Dowiedz się więcej i zacznij żyć na własnych warunkach!
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy