Blog Frankowicza

Nadpłata kredytu hipotecznego – kalkulator – Życie Bez Kredytu

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
kredyt we frankach - nadpłata
Nadpłata kredytu hipotecznego – kalkulator – Życie Bez Kredytu

Stosowanie przez kredytodawców abuzywnych klauzul indeksacyjnych, które pozwalały bankom na dowolne kształtowanie kurs franka, spowodowało, że zdecydowana większość frankowiczów ma wysoką nadpłatę kredytu hipotecznego we frankach. Nasi eksperci, korzystając ze specjalistycznego kalkulatora, wyliczą, jak duża jest Twoja nadpłata i ile pieniędzy bank powinien Ci zwrócić.

Kalkulator nadpłaty kredytu hipotecznego.

Skontaktuj się z Życie Bez Kredytu i sprawdź, jaka jest Twoja nadpłata kredytu hipotecznego we frankach!

Obecnie polski wymiar sprawiedliwości coraz częściej i śmielej orzeka, że umowy tzw. frankowe są bezskuteczne, co jest równoznaczne z tym, że taka umowa powinna być traktowana jako nieważna od samego początku jej zawarcia. W takiej sytuacji, kiedy nie mamy już wątpliwości co do upadłości umowy z kredytodawcą, kredyt należy albo unieważnić, albo odfrankować. Wielkość roszczenia konsumenta względem banku będzie zależała właśnie od tego, która z tych dwóch opcji zostanie orzeczona na drodze sądowej. Więcej o odfrankowaniu i unieważnieniu pisaliśmy w artykule: Unieważnienie lub odfrankowanie umowy kredytowej przez sąd i co dalej? Toteż bez dokładnej analizy poszczególnej sytuacji kredytobiorcy, bez zapoznania się z jego indywidualnymi warunkami kredytu oraz umową wraz z aneksami nie można określić jednoznacznie, jak duża była nadpłata konsumenta i ile bank powinien mu zwrócić pieniędzy. Inną sytuację i inne roszczenie będzie w przypadku unieważnienia, a inne w przypadku odfrankowania. Aby sprawdzić, jak dużą mamy nadpłatę wobec banku, należy skontaktować się ze specjalistą ds. kredytów frankowych.

Kalkulator kredytowy we frankach – jak to działa?

Warto być świadomym tego, że różnego rodzaju aplikacje znajdujące się na wielu stronach internetowych dla kredytobiorców, a które często nazywane są „kalkulatorem wcześniejszej spłaty kredytu we frankach”, czy „kalkulatorem nadpłaty kredytu”, nie mogą oddać faktycznej sytuacji frankowicza i dokładnie określić, do jakiego roszczenia względem banku jest uprawniony. Zawsze warto przed złożeniem pozwu przeciwko bankowi skontaktować się z doświadczonym specjalistą. Ekspert w dziedzinie kredytów frankowych pomoże określić szanse na wygranie sporu, przeanalizuje warunki kredytu oraz dotychczasową historię dokonanych spłat, na podstawie których oszacuje roszczenie wobec banku. Zespół Życia Bez Kredytu współtworzą eksperci z zakresu finansów i matematyki stosownej, którzy dysponują odpowiednimi narzędziami i są kompetentni do wyliczania tzw. nadpłaty kredytu. W swojej pracy posługują się modelami kalkulacyjnymi, jednak ich narzędzia są o wiele bardziej zaawansowane niż powszechnie spotykane darmowe kalkulatory kredytów hipotecznych. Symulacja rat stosowana w tzw. „kalkulatorach nadpłaty kredytu” bez uwzględnienia wielu innych parametrów, takich jak załączone do umowy aneksy, czy też innych czynników, także tych poza ekonomicznych, nie może oddać realnej sytuacji kredytobiorcy.

Wybierz Życie Bez Kredytu i zapewnij sobie profesjonalną pomoc w zakresie kredytu frankowego

Pamiętaj, że analizę Twojej umowy eksperci Życia Bez Kredytu wykonają dla Ciebie zupełnie za darmo. A teraz możesz w efektywny sposób pozbyć się toksycznego kredytu bez wychodzenia z domu. Aby zrobić pierwszy krok w kierunku uwolnienia się od franka, wystarczy wypełnić nasz formularz, który znajdziesz tutaj: formularz kontaktowyoraz przesłać nam skan umowy o kredyt wraz ze wszystkim aneksami. Po przesłaniu umowy skontaktujemy się z Tobą w ciągu 3 dni. Prześlemy wówczas indywidualnie przygotowaną analizę prawną i finansową, przejrzysty plan działania oraz link do Konfiguratora Ofert (KO). Konfigurator Ofert to specjalnie dedykowana członkom naszej społeczności aplikacja pozwalająca wybrać najlepszą ofertę pomocy oraz sposób finansowania całego postępowania sądowego. W KO możesz wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję opłaty wstępnej i success fee. Rozpoczęcie współpracy z ŻBK jest banalnie proste, a efekty konkretne.

Nie ma lepszego rozwiązania problemu z frankiem niż pozew banku. Jeżeli obawiasz się starcia z tak omnipotentna instytucją, jaką jest bank lub martwisz się, że spór z bankiem to będzie tylko niepotrzebny stres, strata pieniędzy i czasu, to mamy dla Ciebie rewelacyjną wiadomość: Członkowie społeczności Życie Bez kredytu wygrywają 100% pozwów! A wszystko to jest zasługą ciężkiej pracy naszych doświadczonych profesjonalistów i interdyscyplinarnego zespołu, składającego się nie tylko z prawników, ale i ekonomistów oraz specjalistów w dziedzinie matematyki stosowanej. Nie zastanawiaj się dłużej, czy warto nadpłacać kredyt hipoteczny we frankach, bo szybsza spłata kredytu nie jest najlepszym rozwiązaniem przy obecnym wysokim kursie CHF. O tej sprawie pisaliśmy w artykule: Czy spłacać wcześniej kredyt we frankach? W znakomitej większości przypadków, to już nie frankowicz powinien płacić bankowi, ale to bank powinien oddać kredytobiorcy niesłusznie zawyżone raty kredytu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy