Wyjątkowe, BEZPŁATNE wsparcie wyłącznie Dla członków społeczności Życie Bez Kredytu, którzy pozwali z nami bank.

Wiemy jak kluczowym jest wsparcie w każdym momencie tego stresującego procesu, przede wszystkim wtedy, kiedy Ty tego potrzebujesz. Poświęcimy Ci tyle czasu, ile jest niezbędne, aby każdy aspekt zarówno procesu z bankiem jak i możliwych etapów po zakończeniu sprawy, były dla Ciebie klarowne. Jesteśmy tu dla Ciebie. Stworzyliśmy dział wsparcia, bo to właśnie członkowie naszej społeczności o to prosili. Słuchamy Was i wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Dział Wsparcia składa się z prawników, analityków oraz wygranych prawomocnie frankowiczów czuwający nad wszystkimi aspektami Twojego procesu sądowego.

W jaki sposób możesz skontaktować się z Działem Wsparcia?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji dosłownie na wyciągnięcie ręki i możesz się z nami skontaktować wsposób jaki jest dla Ciebie najlepszy.

Możesz napisać do naszego Prawo-Mocnego Pomocnego

Możesz umówić się na spotkanie on-line

Możesz umówić się na spotkanie w wersji on-line lub osobiście poprzez naszą specjalnie w tym celu stworzoną aplikację mobilną Prawo-Mocni Pomocni. Aby skorzystać z tej formy kontaktu musiszściągnąć naszą aplikację i zarejestrować się jako członek społeczności Życie Bez Kredytu. Link do pobrania aplikacji https://appin.link/zbkppm

W jakim zakresie możesz uzyskać pomoc kontaktując się z Działem Wsparcia?

Chcąc zrozumieć co Was niepokoi najbardziej w procesie pozywania banku, przeprowadziliśmy specjalną ankietę. Zebrane odpowiedzi podzieliliśmy na 4 główne kategorie poniżej. Wystarczy kliknąć na jedno z czterech głównych zagadnień, aby dowiedzieć się jak możemy Was wesprzeć w każdym z tych punktów.

 

#FastTrack Niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać. Departament Obsługi Spraw Sądowych #ŻBK odpowie w mgnieniu oka na każde Twoje pytanie związane z toczącym się postępowaniem sądowym, które prowadzimy dla Ciebie. Wystarczy, że napiszesz maila na adres: kontakt@centrumpfie.pl lub skontaktujesz się telefonicznie pod numerami: +48 575 332 230 oraz +48 575 756 721 Nasze niezawodne specjalistki od administracji życzliwie i z największą starannością sprawdzą każdą potrzebą informację na Twoje życzenie. #Najlepiej? #ŻycieBezKredytu to znaczy właśnie najlepiej! 

Kto czuwa nad członkami społeczności w dziale wsparcia?

Wsparcie, które zapewniamy jest wyjątkowe, bo oferują je nasi Prawo-Mocni Pomocni, byli już frankowicze społeczności ŻBK, którzy prawomocnie unieważnili kredyt we frankach, a dziś służą swoim doświadczeniem. Nasi PMP to ludzie z poczuciem misji wspierania osób bezwzględnie wykorzystanych przez banki. Każdy z nich wygrał swoją bitwę z bankiem i jest gotowy, aby pomóc właśnie Tobie.

Dziękujemy za zaufanie, którym zostaliśmy przez Ciebie obdarzeni. Jesteśmy dumni, że możemy Ciebie wspierać przez cały proces sądowy i asystować w egzekucji Twoich praw. Wiemy jednak, że ten sukces nie udałby się bez Twojej odwagi, wytrwałości i wiary w sprawiedliwość.