Co czeka Ciebie w trakcie całego procesu sądowego do momentu uzyskania prawomocnego wyroku?

Krok po kroku opowiemy Ci o całym procesie sądowym i tym czego możesz się spodziewać na każdym etapie. Wyjaśnimy Ci czego możesz się spodziewać ze strony banku czy sądu oraz jak samoistnie monitorować postęp w swojej sprawie. Począwszy od dnia podpisania umowy, przez złożenie pozwu, przesłuchanie w sądzie, werdykt I instancji, prawomocny wyrok II instancji oraz ewentualną kasację w Sądzie Najwyższym jesteś pod naszymi skrzydłami i będziesz miał z nami kontakt w wybrany przez Ciebie sposób – mejlowo, telefonicznie czy podczas spotkania.

Przygotowanie do rozprawy sądowej
Nie musisz z lękiem wyczekiwać terminu rozprawy i zastanawiać się jak się do niej przygotować – wesprzemy Ciebie również w tym zakresie. Zorganizujemy spotkanie i wspólnie z doświadczonym radcą prawnym przygotujemy Ciebie do rozprawy abyś był w 100% gotowy na wszelkie pytania sądu oraz prawników banku. Z doświadczenia wiemy, że czasami nawet pytanie o wiek w momencie dużego stresu może przysporzyć nie lada problemów. Stoimy za Tobą murem i przeprowadzimy tyle prób, ile będziesz potrzebować.
Organizacja zdalnej rozprawy sądowej
Gdy w końcu nadejdzie ten długo wyczekiwany dzień Twojej rozprawy sądowej, będziemy przy Tobie, przypomnimy zawczasu o zbliżającym się terminie, upewnimy się, że masz wszystkie kody dostępu jak i odpowiedni adres strony na który musisz się zalogować. W tym ważnym dla Ciebie dniu nie potrzebujesz martwić się detalami organizacyjnymi, bo masz nas w swojej drużynie wsparcia.
Pomoc w zrozumieniu treści pism z banku
Wiemy od naszych członków Życia Bez Kredytu, że każde pismo z banku oraz prawników banku takie jak propozycja ugody czy wszelkie wezwania, zawiadomienia używające takiej terminologii jak prawo zatrzymania, potrącenia czy zabezpieczenie kapitału, generują duży stres i wymagają omówienia oraz wytłumaczenia, gdyż język prawniczy jest zawiły i trudny dla osób nie mających z nim do czynienia codziennie. Każde pojęcie ze słownika frankowicza z przyjemnością dla Ciebie rozwiniemy. Każde pismo z banku chętnie wyjaśnimy, wytłumaczymy zawiłości prawniczego języka oraz pomożemy w zrozumieniu korespondencji z sądu. Jeśli nawet dla nas coś będzie niezrozumiałe to Prawo-Mocni Pomocni skierują się do prawników i zdobędą wymagane dla Ciebie informacje.
Wsparcie po prawomocnym wyroku
Chyba najbardziej przyjemną częścią całego procesu sądowego jest moment, w którym słyszymy, że nasza umowa jest nieważna i strony sporu dokonują wzajemnego rozliczenia się. Będziemy wspierać Ciebie przy egzekucji prawomocnego wyroku.

Masz pytania to skontaktuj się z jednym z nas

Wsparcie, które zapewniamy jest wyjątkowe, bo oferują je nasi Prawo-Mocni Pomocni, byli już frankowicze społeczności ŻBK, którzy prawomocnie unieważnili kredyt we frankach, a dziś służą swoim doświadczeniem. Nasi PMP to ludzie z poczuciem misji wspierania osób bezwzględnie wykorzystanych przez banki. Każdy z nich wygrał swoją bitwę z bankiem i jest gotowy, aby pomóc właśnie Tobie.