Kinga Walicka Dział Wsparcia

Moja historia
W 2017 dojrzałam do decyzji, że nie pozwolę mBankowi dłużej decydować za mnie co mogę a czego nie mogę robić ze swoim życiem i zgłosiłam się do Życia Bez Kredytu. 3 tygodnie później złożyliśmy wniosek do sądu a batalię zakończyliśmy 100% sukcesem 3 lata później. Nie były to łatwe 3 lata, bo nie miałam pewności wygranej jaką praktycznie mają osoby zakładające sprawy sądowe obecnie, a bank używał wszystkich możliwych tricków, aby mnie zastraszyć. Przetrwałam dzięki ŻBK i jestem świadoma z czym zmaga się każdy człowiek przechodzący przez ten proces. Data 29 grudnia zapamiętam do końca życia, a euforia z wygranej pozostaje ze mną do dzisiaj i nakręca mnie do działania na rzecz społeczności ŻBK.
Prywatnie wychowuję dwóch synów i cieszę się, że mam w końcu czas, wolną głowę oraz finansową swobodę, aby móc w pełni towarzyszyć im w ich drodze życia. Czerpię satysfakcję z możliwości wsparcia każdej osoby, która była lub w dalszym ciągu jest uwiązana kredytem „frankowym”. Zwyczajnie wręcz chcę pomagać innym i celebruję każdą wygraną wraz z moimi podopiecznymi wiedząc, że wspólnie uwalniamy ich od paraliżu finansowego na długie lata. Wolność smakuje jak najlepszy afrodyzjak.

Kontakt ze mną

Napisz do mnie: kinga@prawomocni-pomocni.pl (po kliknięciu przenosi cię do okienka mejlowego, w którym adres do wysyłki jest już wpisany)

Zadzwoń do mnie: 601-22-22-05

Możesz umówić się na spotkanie w wersji on-line lub osobiście poprzez naszą specjalnie w tym celu stworzoną aplikację mobilną Prawo-Mocni Pomocni. Aby skorzystać z tej formy kontaktu musiszściągnąć naszą aplikację i zarejestrować się jako członek społeczności Życie Bez Kredytu. Link do pobrania aplikacji https://appin.link/zbkppm