Wyjaśnienie scenariuszy rozstrzygnięć związanych z aktualnym orzecznictwem TSUE i Sądu Najwyższego

Praktycznie każdego miesiąca pojawiają się nowe informacje czy też rekomendacje z Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej oraz orzecznictwo z Sądu Najwyższego względem kredytów frankowych i interpretacji przepisów kodeksu cywilnego. Każda taka wzmianka może wzbudzać niepokój, szczególnie jeśli jest opatrznie zrozumiana.

Banki próbując zniechęcić jak największą rzeszę frankowiczów do dochodzenia swoich praw w sądzie, niejednokrotnie manipulują informacjami i świadomie wprowadzają informacyjny zamęt. Nic dziwnego, że na koniec dnia frankowicze są zagubieni w natłoku sprzecznych informacji.

Nie musisz zastanawiać się czy kolejny artykuł sponsorowany przez instytucje bankowe wpłynie na Twój proces. Ochronimy Cię przed negatywnymi opiniami i komentarzami pojawiającymi się w kontekście frankowym. Nie pozwolimy żebyś uległ propagandzie banków. Z pomocą przychodzą znowu nasi Prawo-Mocni Pomocni, którzy codziennie analizują każdą wiadomość dotyczącą kredytów frankowych i z chęcią przedstawiają swoim podopiecznym klarowną interpretację orzecznictwa a co za tym idzie wyjaśnią możliwe scenariusze rozstrzygnięć sądowych w oparciu o aktualne orzecznictwo.

Czy banki przegrywają procesy? Bezsprzecznie tak. Przegrywają, bo umowy są nieważne. Banki próbują robić wszystko, aby zniechęcić kredytobiorcę do procesu sądowego, więc muszą głosić nieprawdę, muszą straszyć, bo nic innego im nie pozostało.
Link do artykułu, w którym można szerzej zapoznać się z obecnym orzecznictwie:

https://zyciebezkredytu.pl/wydzial-frankowy-skierowal-wazne-pytania-do-tsue-na-wniosek-pelnomocnikow-procesowych-czlonkow-spolecznosci-zbk/

Masz pytania to skontaktuj się z jednym z nas

Wsparcie, które zapewniamy jest wyjątkowe, bo oferują je nasi Prawo-Mocni Pomocni, byli już frankowicze społeczności ŻBK, którzy prawomocnie unieważnili kredyt we frankach, a dziś służą swoim doświadczeniem. Nasi PMP to ludzie z poczuciem misji wspierania osób bezwzględnie wykorzystanych przez banki. Każdy z nich wygrał swoją bitwę z bankiem i jest gotowy, aby pomóc właśnie Tobie.