Czy moja umowa objęta jest gwarancją ŻBK Protect?

We wrześniu 2022 wprowadziliśmy pakiet gwarancji ŻBK Protect mający na celu kompleksowe zabezpieczenie naszych frankowiczów nie tylko przed ewentualnymi roszczeniami banków, ale również przed jakkolwiek mało prawdopodobną przegraną w sądzie. 

Do naszych najbardziej popularnych należą pakiety: VIP, PREMIUM oraz STANDARDOWY. W zależności od zakresu czynności w każdym z nich masz szansę indywidualnego dopasowania kosztów do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Idea ŻBK Protect została stworzona, aby w 100% chronić Ciebie przed bankiem.

Tutaj znajdziesz zakres świadczeń w każdym z pakietów:

https://zyciebezkredytu.pl/gwarancje-nr-1-w-polsce-dla-frankowiczow-w-pakietach-zbk-protect-mobilizacja-dodzialania-ulga-i-satysfakcja-z-pozwania-banku/

W ramach tego unikalnego wachlarza gwarancji w czasie postępowania sądowego pomożemy Ci ze wszystkimi zagadnieniami m.in. zapewnimy Ci ochronę w przypadku pozwu o korzystanie z kapitału czy będziemy Ciebie reprezentować w przypadku skargi kasacyjnej w Sądzie Najwyższym. Jeśli chcesz upewnić się jak szeroki masz zakres wsparcia, skontaktuj się z Prawo-Mocnymi Pomocnymi a oni sprawdzą Twoją ochronę i w razie co przygotują odpowiedni aneks.

Masz pytania to skontaktuj się z jednym z nas

Wsparcie, które zapewniamy jest wyjątkowe, bo oferują je nasi Prawo-Mocni Pomocni, byli już frankowicze społeczności ŻBK, którzy prawomocnie unieważnili kredyt we frankach, a dziś służą swoim doświadczeniem. Nasi PMP to ludzie z poczuciem misji wspierania osób bezwzględnie wykorzystanych przez banki. Każdy z nich wygrał swoją bitwę z bankiem i jest gotowy, aby pomóc właśnie Tobie.