Blog Frankowicza

TOP 5 filmów #ŻBK 2021 rok

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
TOP 5 filmów #ŻBK 2021 rok

Szkoda się żegnać z tym cudownym dla członków społeczności #ŻycieBezKredytu 2021 rokiem. Setki wyroków, miliony złotych odzyskanych na konta frankowiczów, wykreślenie hipotek… Jesteśmy przekonani, że warto walczyć o swoje marzenia, bowiem 2022 będzie z pewnością jeszcze lepszy. Będziemy wygrywać dla Was codziennie, obiecujemy przynajmniej 365 unieważnionych umów. W niniejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Wam 5 najlepszych filmów z naszego kanału, które w 2021 roku zrobiły na widzach największe wrażenie. Jesteśmy przekonani, że był to świetny rok dla frankowiczów, którzy zdecydowali się pozwać bank, ponieważ wielu z nich już wygrało swoje sprawy! W tym roku staraliśmy się wyprodukować dla Was mnóstwo merytorycznych i bardzo pomocnych materiałów na naszych kanałach w mediach społecznościowych!

Przez ostatnie 12 miesięcy na naszym kanale udostępniliśmy dla Was ponad 200 gotowych, merytorycznych materiałów wideo, które cieszyły się ogromną popularnością. Jednym z naszych cyklicznych programów, który cieszył się największą popularnością był Ekspress Frankowiczów, który możecie oglądać punktualnie o godzinie 12:00 w każdą niedzielę. Odcinek nr 47 wyświetliliście blisko 30 tysięcy razy! 

W mijającym roku uruchomiliśmy również dla Was program o dosadnie brzmiącym tytule „Okiem byłej frankowiczki” w którym to prawomocna zwyciężczyni Katarzyna Urbańska rozmawia z przybyłymi do studia gośćmi specjalnymi. Program możecie oglądać w każdy piątek o godzinie 12:00. Tak jak się spodziewaliśmy program przypadł Wam do gustu, a prawdziwym hitem okazał się odcinek nr. 13 w którym gościem był Adam Guz, autor książki banksterzy

Poprzez profesjonalne podejście do tematu po raz kolejny w swojej historii wybraliśmy się TSUE w Luksemburgu i transmitowaliśmy dla Was ogłoszenie wyroku C19/20, które oznaczało totalne zwycięstwo frankowiczów

Dzięki naszej społeczności wygrywał każdy, nawet osobowości dobrze znane z Waszego ekranu telewizora. Przemysław Sadowski to kolejna z tych osób, która dzięki #ŻBK pozbyła się swojego toksycznego kredytu. Prawomocna wygrana i prawdziwe, szczere wyznania od Pana Przemysława to jeden z naszych największych hitów na kanale!

Zwieńczeniem całego roku ciężkiej pracy było zaznajomienie frankowiczów z jedną z najbardziej oczekiwanych premier filmu „Przekręt Na Franka” . To świetna produkcja mówiąca o tym, że w życiu najważniejsze są dobre relacje. Rodzinne, społeczne i te, które budujemy z przeróżnymi instytucjami. Jako klienci i konsumenci zasługujemy na równe i sprawiedliwe traktowanie. Nikt nie ma prawa zarabiać kosztem naszej niewiedzy lub narażać nas na niczym nieograniczone ryzyko. Nawet banki! W ciągu niecałych dwóch tygodni od premiery film obejrzało już blisko 80 tysięcy ludzi na YouTube oraz facebooku!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy