Ile spraw wygrali frankowicze społeczności ŻBK?
Eksperci Życie Bez Kredytu już od prawie siedmiu lat wspierają frankowiczów w ich walce z nieuczciwymi bankami. Choć początki były naprawdę ciężkie, bo parę lat temu jeszcze niewiele osób w ogóle wierzyło w to, że z kredytodawcą można wygrać, to dziś bez wątpienia odnieśliśmy spektakularny sukces. Starania społeczności Życie Bez Kredytu wpłynęły na orzecznictwo sądów, które dziś jest niezwykle korzystne dla frankowiczów. Nasza ciężka praca oraz wytrwałość zaowocowały wspaniałymi wyrokami dla setek kredytobiorców. Jako nieliczni na rynku możemy pochwalić się 100% skutecznością, ponieważ wszystkie nasze prawomocne wyroki to zwycięstwa frankowiczów. W społeczności ŻBK osiągnęliśmy już prawie 400 korzystnych wyroków na salach sądowych w całej Polsce. A wszystko wskazuje na to, że już niedługo na naszym koncie takich wyroków będziemy mieć jeszcze więcej. Sądy, pomimo wciąż wzrastającej liczbie pozwów banków, działają bardzo sprawnie. Szczególna w tym zasługa specjalnie dedykowanemu Wydziałowi Frankowemu, tj. XXVIII Wydziałowi Cywilnemu Sądu Okręgowego w Warszawie. Ten Wydział Sądu wydał najwięcej orzeczeń w sprawach frankowych, które następnie uprawomocniły się w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie.
Pragniemy podkreślić, że już od prawie roku wszystkie sprawy członków społeczności ŻBK kończą się tylko i wyłącznie unieważnieniem umowy kredytu na zasadzie teorii dwóch kondykcji. To ogromny postęp w sprawach frankowych. Wierzymy, że kolejne zwycięstwa zachęcą jeszcze niezdecydowanych kredytobiorców do walki o swoje prawa, bo naprawdę warto. Obecnie nasi eksperci prowadzą sprawy dla ok. 1000 członków naszej społeczności. Już niedługo nastąpi kolejna fala wygranych wyroków frankowiczów.
Wyszukiwarka wyroków w sprawach frankowych. Sprawdź, jak wygrywamy z bankami!
Sytuacja frankowiczów dynamicznie się zmienia, wyroki zapadają jeden za drugim, nawet po kilka jednego dnia. Dla wszystkich zainteresowanych kwestią abuzywnych kredytów waloryzowanych do CHF utworzyliśmy specjalną wyszukiwarkę wyroków w sprawach frankowych. Naszą wyszukiwarkę cechuje przejrzysty interfejs, a orzeczenia sądów można filtrować ze względu na bank, którego sprawa dotyczyła. Zatem jeżeli jesteś zainteresowany, czy istnieją jakieś wygrane wyroki z bankiem, w którym masz kredyt, to zapraszamy do zapoznania się z wyszukiwarką wyroków ŻBK. Znajdziesz w niej takie informacje jak: werdykt sądu, data oraz sygnatura wyroku oraz sumę korzyści frankowicza, jaką przyznał sąd. Wyszukiwarkę wyroków w sprawach frankowych znajdziesz tutaj:
Wyszukiwarka wyroków w sprawach frankowych Życie Bez Kredytu
Sprawy frankowe prowadzone są przez zespół ekspertów Życia Bez Kredytu i najświeższe informacje o wygranych z bankami również są dostępne na stronie internetowej eksperta ds. frankowych Kamila Chwiedosika: Kamil Chwiedosik – wygrane sprawy frankowe.
Kto wygrał z bankiem o kredyt we frankach? WF, czyli wygrani frankowicze!
Jeżeli zastanawiasz się, jak to jest wytoczyć proces bankowi i wygrać sprawę o kredyt we frankach, to zapraszamy do zapoznania się z naszą radosną serią na YouTube: WF, czyli wygrani frankowicze. Członkowie społeczności Życie Bez Kredytu odpowiadają w kilku zdaniach o swoich odczuciach związanych z wygraną z bankiem. Dowiesz się, jak wyglądała współpraca z ekspertami Życie Bez Kredytu oraz jak smakuje unieważnienie umowy frankowej.
Nasza seria WF, czyli wygrani frankowicze powstała z myślą o tych, którzy z różnych powodów obawiają się decyzji o pozwaniu banków. Mamy nadzieję, że szczere wyznania osób, które znalazły się w takiej samej sytuacji, co pozostali frankowicze, czyli tak samo zostali oszukani przez instytucje zaufania publicznego, którą z założenia powinien być bank, doda otuchy tym, którzy wciąż wstrzymują się z wykonaniem pierwszego kroku do poprawy swojej sytuacji finansowej. Z pozwem banku na prawdę nie warto zwlekać, bo nie ma innego wyjścia z frankowego impasu, jak wytoczenie sprawy kredytodawcy. Choć nie jest to łatwa decyzja, to naprawdę warto, czego dowodzą setki wygranych wyroków frankowiczów z całej Polski.