Blog Frankowicza

Bezpłatna edukacja dla frankowiczów od najlepszych ekspertów!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Eksperci Życie Bez Kredytu dokładają najwyższych starań, aby dostarczyć frankowiczom rzetelnych informacji oraz wiedzę niezbędną do skutecznej walki z bankiem. Nasze serwisy społecznościowe oraz wpisy umieszczane na blogu ŻBK są źródłem kompleksowej i cennej wiedzy dla każdego frankowicza. Nasze materiały edukacyjne są udostępniane dla każdego zupełnie bezpłatnie, a teraz są na wyciągniecie ręki poprzez aplikację mobilną Prawo-Mocni Pomocni.
Bezpłatna edukacja dla frankowiczów od najlepszych ekspertów!
  • Życie Bez Kredytu nie tylko skutecznie pozywa banki i odzyskuje dla kredytobiorców ogromne sumy pieniężne. Działamy także w obszarze edukacji oraz dostarczania frankowiczom rzetelnych informacji
  • Materiały publikowane przez ekspertów Życie Bez Kredytu cieszą się dużym uznaniem naszych widzów oraz czytelników i stanowią nieocenioną pomoc w walce o swoje prawa z nieuczciwym bankiem
  • Materiały edukacyjne #ŻBK są udostępniane zupełnie bezpłatnie na blogu Życie Bez Kredytu oraz naszych mediach społecznościowych takich jak Facebook oraz YouTube. Teraz są także dostępne na wyciagnięcie ręki w aplikacji mobilnej Prawo-Mocni Pomocni
  • Nowe materiały dla frankowiczów, które pozwolą wygrać z bankiem proces sądowy, są publikowane niemalże codziennie, dlatego warto zasubskrybować i polubić nasz kanały social media

 

Bezpłatne wsparcie dla frankowiczów – rzetelne informacje, które pozwolą wygrać z bankiem

W Życie Bez Kredytu wierzymy w słuszność i skuteczność walki z nieuczciwymi umowami kredytowymi we franku, co znajduje potwierdzenie w naszej pełnej sukcesów działalności na rzecz poszkodowanych przez banki. Jednym ze statutowych celów naszej misji jest wzmacnianie i wspieranie społeczności frankowiczów poprzez tworzenie treści o wartościach edukacyjnych i informacyjnych. Znajomość narzędzi prawnych niezbędnych do skutecznego pozwania banku oraz obiektywny ogląd własnej sytuacji to pierwszy krok, aby uwolnić się od toksycznego kredytu. Wskazujemy frankowiczom możliwości w zakresie unieważnienia nieuczciwej umowy kredytowej. Informujemy o wszystkich istotnych z punktu widzenia kredytobiorców wydarzeniach z kraju oraz zza granicy. Komentujemy wszystkie doniesienia medialne związane z kredytami we frankach oraz rozprawiamy się z mitami tworzonymi przez bankowe lobby. Wszystkie tworzone przez nas treści udostępniamy zupełnie bezpłatnie na naszych mediach społecznościowych oraz blogu Życie Bez Kredytu. Wśród najnowszych publikacji na naszym YouTube znajdziesz mnóstwo interesujących treści:

– Dowiedz się, jak wzrost stóp procentowych w Szwajcarii wpłynie na raty frankowiczów: Gość programu Okiem Byłej Frankowiczki: prezes Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii Kamil Sienkiewicz

– Omówienie przez eksperta aktualności w programie Express Frankowiczów: Express Frankowiczów odc. 86

– Relacja z pikniku rodzinnego z okazji 7. urodzin społeczności ŻBK: Szczęście, radość i wygrane. Piknik rodzinny z okazji 7. urodzin #ŻBK!

– Obejrzyj niezwykle radosną serię #WygraniFrankowicze prezentującą wywiady po prawomocnych wyrokach: WF – Wygrani Frankowicze!

Ponadto na blogu Życie Bez Kredytu również poruszamy gorące tematy: 

Prawo unijne chroni frankowiczów

Jak wzrosną raty Frankowiczów po decyzji Szwajcarskiego Banku Narodowego i wzroście stóp procentowych

Czy to koniec wzrostu? Czy czekają nas kolejne podwyżki?

Co warto czytać i oglądać w sprawach frankowiczów?

W sprawach frankowiczów bardzo dużo się dzieje, dlatego nasi eksperci nie zwalniają tempa i niemalże codziennie publikują nowe materiały na naszym blogu oraz social media. Aby być na bieżąco z dynamicznie zmieniającą się sytuacją frankowiczów w szczególności polecamy nasze cykliczne serie na YouTube oraz merytoryczne artykuły:

Express Frankowiczów – to cotygodniowe podsumowanie istotnych z perspektywy frankowiczów wydarzeń zarówno z kraju, jaki i ze świata. Program prowadzi Kamil Chwiedosik – główny ekspert i założyciel społeczności Życie Bez Kredytu wraz z Zbigniewem Urbańskim – członkiem społeczności ŻBK, który wygrał z bankiem. „Ekspress Frankowiczów” to rewelacyjne źródło informacji dla każdego, kto chce pozbyć się toksycznego kredytu. W każdym odcinku dokonujemy przeglądu prasy i Internetu oraz komentujemy najnowsze doniesienia. W „EF” omawiamy również ostatnie wyroki członków społeczności Życie Bez Kredytu, których liczba z tygodnia na tydzień ustawicznie rośnie. Stałym elementem „Ekspressu Frankowiczów” są także pytania internatów. W tym bloku nasz główny ekspert Kamil Chwiedosik udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania naszych widzów. Zachęcamy do zadawania pytań, być może uda nam się na nie odpowiedzieć w najbliższych odcinkach. Pytania można wysyłać na adres e-mail: info@zyciebezkredytu.pl

Okiem Byłej Frankowiczki – w tym programie prowadząca Katarzyna Urbańska – była już frankowiczka i członkini grupy Prawo-Mocni Pomocni – gości wielu znakomitych ekspertów zaangażowanych w pomoc frankowiczom. W „Okiem Byłej Frankowiczki” wypowiadali się już znani i cenieni profesjonaliści tacy jak Maria Rotkiel – psycholog, prof. Andrzej Jackiewicz – konstytucjonalista, Teresa Nowicka – ekspert ds. podatkowych. Każdy odcinek „OBF” to wyśmienita kopalnia wiedzy dla frankowiczów, którzy chcą rozwiązać problem nieuczciwej umowy waloryzowanej do CHF. W swoim programie Katarzyna Urbańska rozmawia również ze zwykłymi ludźmi, którzy rozpoczynając start w dorosłość i szukając finansowania dla swojego pierwszego mieszkania, zostali uwikłani w nieuczciwą umowę kredytową. „Okiem Byłej Frankowiczki” to także przegląd najnowszej prasy dot. spraw frankowych.

Webinary na żywo ŻBK – to cykliczne spotkania online na żywo cieszące się ogromnym uznaniem naszych widzów. Nasze webinary zazwyczaj są poświęcone konkretnemu zagadnieniu, które jest szczególnie istotne z perspektywy frankowiczów. Podczas takich spotkań omawialiśmy już m.in. wyroki TSUE oraz Sądu Najwyższego. Webinary ŻBK stanowią okazję do zadania naszym ekspertom pytań we wszystkich palących kwestiach związanych z abuzywnym kredytem, ponieważ niemalże zawsze znaczną jego część poświęcamy na sesję Q&A.

Poradnik Frankowicza – w tej serii nasi eksperci poruszają najważniejsze i najświeższe zagadnienia dotyczące umów kredytowych waloryzowanych do franka.

WF, czyli Wygrani Frankowicze – niezwykle radosna i pełna optymizmu seria, w której prawomocnie wygrani członkowie społeczności ŻBK opowiadają o swoich doświadczeniach związanych ze sporem sądowym z bankiem i wrażeniach po odzyskaniu wolności finansowej. Wygrane procesy frankowiczów w społeczności ŻBK to już nasza codzienność, a seria „WF, czyli Wygrani Frankowicze” pokazuje, że również i Ty możesz cieszyć się życiem bez kredytu, jeśli tylko podejmiesz właściwe działania i pozwiesz bank.

Film dokumentalny „Przekręt na franka” – jeżeli jeszcze nie widziałeś filmu dokumentalnego przygotowanego przez członków społeczności Życie Bez kredytu, to nadal możesz go obejrzeć zupełnie bezpłatnie na YouTube. Ten film powstał po to, aby przeciwdziałać szkodliwej propagandzie banków oraz ujawnić prawdę o instrumencie finansowym, jakim był tzw. kredyt we frankach. „Przekręt na franka” w ciągu 2 pierwszych tygodni od premiery obejrzało ponad 80.000 widzów. To wynik na poziomie najlepszych polskich hitów kinowych BOX Office. Zainteresowanie produkcją przeszło najśmielsze oczekiwania twórców. Oto niektóre z relacji widzów po seansie: „Świetny reportaż. Cała prawda na ten temat”, „Obejrzałem cały i jestem w szoku!”, „Wypowiedzi tych osób to, tak jakbym cofnęła się w czasie i widziała siebie w momencie, jak starałam się o kredyt. Ta sama śpiewka: brak zdolności w złotych, za to we franku – rewelacja, a kredyt najbezpieczniejszy, jaki można było wziąć!”.

Blog Życie Bez Kredytu – Życie Bez Kredytu już od kilku lat wspiera frankowiczów, tworząc blog, na którym publikujemy merytoryczne artykuły stanowiące prawdziwy skarbiec wiedzy dla osób oszukanych przez banki. W naszych tekstach wnikliwie rozprawiamy się z licznymi przekłamaniami, które powstają w wyniku bankowej propagandy. Na naszym blogu informujemy, jak wygląda sytuacja frankowiczów w rzeczywistości, jak kształtuje się obecne orzecznictwo sądowe w sprawie kredytów we frankach i jakie kredytobiorcy mają realne szanse w starciu z bankiem. Ponadto, szczegółowo analizujemy najważniejsze wyroki TSUE, Sądu Najwyższego oraz sądów powszechnych mających znaczenie dla kwestii frankowej. Komentujemy także wydarzenia z kraju oraz ze świata, które dotyczą spraw frankowiczów.

Facebook ŻBK oraz nasze grupy tematyczne – nasze grupy na Facebooku liczą już ponad 30.000 użytkowników. Fanpage ŻBK to rewelacyjne źrodło newsów w sprawach frankowych oraz bardzo ciekawe dyskusje z innymi osobami, które również zostały w sposób bezwzględny wykorzystane przez bank. Warto polubić nasz główny profil na fb oraz dołączyć do naszych prywatnych grup tematycznych.

Blog Kamila Chwiedosika – na blogu głównego eksperta oraz założyciela społeczności Życie Bez Kredytu znajdziesz wszystkie wyroki frankowiczów ŻBK. Zachęcamy do zapoznania się z ostatnimi naszymi sukcesami, bo nieskromnie musimy przyznać – mamy się czym chwalić.

Zasubskrybuj nasz kanał YouTube, aby nie umknął Ci żaden materiał video: Życie Bez Kredytu – YT

Polub naszą stronę na Facebooku: Życie Bez Kredytu – Facebook

Przeczytaj wartościowe i merytoryczne treści na naszym blogu: Blog ŻBK

Zobacz, jak wygrywamy z bankami: Wygrane frankowiczów ŻBK

Obejrzyj film dokumentalny o kredytach we frankach: „Przekręt na franka”

Życie Bez Kredytu jest od 7 lat liderem na rynku pomocy dla frankowiczów

Społeczność Życie Bez Kredytu już od 7 lat jest bezsprzecznie nr 1 w pomocy frankowiczom! Nie tylko legitymujemy się 100% skutecznością w pozwach banku – wszystkie nasze prawomocne wyroki to wygrane frankowiczów. Ponadto, stanowimy wsparcie mentorskie oraz motywacyjne dla każdego członka naszej grupy, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ciężką i stresującą sytuacją jest uwikłanie w toksyczny kredyt. Zachęcamy do działania i udzielamy holistycznego wsparcia posiadaczom kredytów waloryzowanych do CHF, bo jedyną drogą do wolności finansowej jest bez wątpienia pozew banku. Zapewniamy profesjonalną obsługę, dostęp do rzetelnej wiedzy i informacji oraz wsparcie na każdym etapie walki sądowej z nieuczciwym kredytodawcą. Poprzez naszą aplikację mobilną na wyciągniecie ręki znajdziesz cenne informacje w sprawach frankowych, a osoby, które pozwą z nami bank, będą mogły dodatkowo skorzystać z pomocy Prawo-Mocnych. Prawo-Mocni Pomocni to oddolna inicjatywa społeczności ŻBK zrzeszająca frankowiczów, którzy wygrali już prawomocnie z bankiem, a dziś swoim doświadczeniem chcą służyć innym. Więcej o Prawo-Mocnych Pomocnych przeczytasz w artykule: Aplikacja mobilna Prawo-Mocni Pomocni już jest dostępna dla członków społeczności Życie Bez Kredytu.

Życie Bez Kredytu świadczy kompleksową pomoc prawną dla wszystkich osób posiadających nieuczciwy kredyt denominowany lub indeksowany do franka szwajcarskiego. Celem społeczności Życie Bez Kredytu jest pomoc frankowiczom, a także zapewnienie im komfortu i bezpieczeństwa poprzez kompleksowe świadczenie pomocy prawnej oraz doradztwo w zakresie ekonomii i finansów. Zapewniamy odzyskanie jak najwyższej kwoty pieniężnej wraz z odsetkami oraz wyzerowanie salda kredytu. W naszej współpracy z kredytobiorcami zawsze dążymy do wnikliwego zrozumienia ich indywidualnej sytuacji. Dzięki temu możemy wdrożyć plan działania, który w efektywny sposób zapewni osiągniecie optymalnych korzyści dla członka naszej społeczności. Pozwala nam na to bardzo duże doświadczenie oraz zaangażowanie w każdą prowadzoną sprawę.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy