Czerwiec 2021

Podsumowanie czerwca w ŻBK - Barbara Wysocka

Dzień dobry,

za nami bardzo pracowity czerwiec. Kilkaset rozmów z klientami. Kilkadziesiąt podpisanych umów. Sporo osób pyta o kwestie zawierania ugód z bankami, co odradzamy, bo są to bardzo niekorzystne umowy.

Widzimy, że klienci zaczynają myśleć o wakacjach, ale teraz, kiedy mniej przed nami zawodowych wyzwań, warto zająć się tematem franków. 

Jak co roku – we wrześniu wszyscy ruszą, by podjąć walkę z bankami, i trudno będzie znaleźć wolną godzinę konsultacji. Dlatego już dzisiaj zapraszam Cię do umówienia spotkania. Uzyskasz odpowiedź na wszystkie pytania, które Cię nurtują. 

Tym bardziej że mamy na zachętę promocję: do 15 lipca z dodatkowymi gwarancjami w ramach akcji Polska Wolna od Franka.

foto-removebg

Naprawdę nie ma na co czekać

Coraz więcej klientów rozumie, że nie warto czekać na Sąd Najwyższy, i decyduje się na pozwanie banku. Zachęcają ich do tego kolejne wygrane, a od kiedy w maju włączyliśmy licznik

Członkowie ŻBK mają z czego się cieszyć w czerwcu unieważniliśmy na zasadzie teorii dwóch kondykcji ponownie umowy banków:

MBANK Sygn. akt I C 749/18
MBANK Sygn. akt I C 4618/18
FORTIS Sygn. akt IV C 649/21
FORTIS Sygn. akt. II C 358/20
PKO BP Sygn. akt XXIV C 1115/17
POLBANK Sygn. akt XXV C 2961/18
FORTIS Sygn. akt XXV C 422/21

Ciężko pracujemy nad poszerzeniem wiedzy na temat kredytów „frankowych”, dlatego zapraszam Cię również na naszego bloga - najlepszego i najbogatszego w treści w całym internecie!

Nasz
Blog.

Zapraszam Cię do subskrypcji naszego kanału na YouTubie. Znajdziesz tam wiele materiałów, które na pewno pomogą Ci odpowiedzieć na wiele pytań. Dzięki subskrypcji będziesz na bieżąco z materiałami, jakie pojawiają się na naszym kanale:

Okiem byłej frankowiczki

Katarzyna Urbańska

Teraz Frankowicze!

Wojciech Łański

Bądź na bieżąco

Express Frankowiczów

Kamil Chwiedosik & Zbigniew Urbański