Blog Frankowicza

U progu 2020 Życie Bez Kredytu największą społecznością Frankowiczów w Polsce.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
U progu 2020 Życie Bez Kredytu największą społecznością Frankowiczów w Polsce.

Zycie Bez Kredytu - największą społecznością Frankowiczów

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w roku 2019 staliśmy się liderem jeżeli chodzi o społeczność Frankowiczów w Polsce. Cieszymy się z zaufania jakim nas Państwo obdarzyli, widzimy ze nasza praca ma cel, a przede wszystkim pomaga setkom osób uwolnić się od nieuczciwej umowy kredytowej i zacząć Życie Bez Kredytu. Rok 2019 okazał się przełomowy dla Franakowiczów, wyrok TSUE z dnia 3 października potwierdził nasze stanowisko, które utrzymujemy od 4 lat, odkąd powstała społeczność ŻBK. Prowadzimy ponad 400 spraw, a skumulowana wartość korzyści osiągnęła poziom 250 000 000 zł. 

Opinie które otrzymujemy od naszych Klientów pokazują, że nasze działania są kompletne, profesjonalne i transparentne. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z bycia w roli pioniera i lidera w sprawach Frankowiczów. Dzięki Państwu nasz zespół stale się powiększa i tworzy nowe rozwiązania, aby ułatwić Państwu obsługę czynności związanych przewodem sądowym i w jeszcze większym stopniu zwiększyć naszą responsywność.

Liczby mówią same za siebie, ilość osób zainteresowanych tematyką umów kredytowych powiązanych z walutą we franku szwajcarskim, dzięki naszym materiałom stale wzrasta. Z niecierpliwością oczekujemy następnych wyroków w 2020 roku i zarazem kolejnych sukcesów.

Liczba nowych osób, która odwiedziła naszą stronę to 105 000 użytkowników. Dziękujemy!

Ten rok okazał bardzo intensywny, rozpoczęliśmy pomoc wielu nowym rodzinom, tworzyliśmy nowe strategie procesowe, dyskutowaliśmy nad innowacjami, które można wprowadzić, aby cały proces był szybszy, tańszy dla Państwa i jeszcze bardziej skuteczny. Nasze social media osiągnęły zawrotne wyniki, jeżeli chodzi o Państwa udział. Cieszymy się, że materiały przygotowane przez nas spotykają się z tak pozytywnym odbiorem. W momencie ogłoszenia wyroku TSUE w sprawie Państwa Dziubak zarejestrowaliśmy 304 000 użytkowników!

Największa społeczność Frankowiczów - social media

Liczba osób śledzących nasze poczynania na Facebooku to 6018 osób na grupie Frankowicze- Życie Bez kredytu, ponad 3700 polubień na fanpage Życie Bez kredytu, ponad 4000 osób obserwujących stronę oraz od 600 do 1000 osób w grupach dedykowanych poszczególnym bankom. Łącznie to ponad 15000 osób stale śledzących  nasze zaangażowanie w pomoc Frankowiczom.

W roku 2019 przygotowaliśmy dla Państwa też wiele nowych kanałów edukacyjnych. Stworzyliśmy dwa Poradniki Frankowicza – łącza liczba pobrań to prawie 4000. Są to materiały edukacyjne, które powstały z myślą o poszerzaniu wiedzy związane z tematem „umów frankowych”

Dodatkowo przeprowadziliśmy dwa webinaria. Łączna liczba uczestników to 600 osób, z czego  średni czas przebywania na webinarium to 1h 12 minut. Te dane pokazują nam, że taka forma kontaktu jest dla Państwa świetnym sposobem na pozyskanie informacji. Podczas webinarium mają Państwo okazję zadać pytanie naszym ekspertom i od razu otrzymać odpowiedź. Z naszej strony obiecujemy, iż w 2020 roku takowe wydarzenia będą pojawiały się regularnie.

Rozwinął się również nasz kanał na platformie YouTube. Tutaj otrzymaliśmy kilkadziesiąt nowych subskrypcji a łączny czas oglądania to prawie 500 godzin – czyli 21 dni !

Kim jest osoba korzystająca z naszych materiałów? Co ciekawe większość to mieszkańcy Warszawy a większość użytkowników to kobiety. 

 

Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni. Rok 2020 przyniesie Państwu wiele korzyści, przygotujemy dla Państwa nowe materiały edukacyjny, przeprowadzimy nowe webinaria, powstaną nowe Poradniki Frankowicza. Wszystkie nasze działania mają na celu szerzyć wiedzę o tym, że pozwać bank może każdy. Z pomocą specjalistów jakimi jesteśmy, pozwanie banku będzie proste a przede wszystkim skuteczne. Tego życzymy Państwu w nadchodzącym roku 2020. Sukcesów na salach sądowych!

Zapraszamy do kontaktu:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy