Blog Frankowicza

-+ TAGI

U progu 2020 Życie Bez Kredytu największą społecznością Frankowiczów w Polsce.

Zycie Bez Kredytu - największą społecznością Frankowiczów

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w roku 2019 staliśmy się liderem jeżeli chodzi o społeczność Frankowiczów w Polsce. Cieszymy się z zaufania jakim nas Państwo obdarzyli, widzimy ze nasza praca ma cel, a przede wszystkim pomaga setkom osób uwolnić się od nieuczciwej umowy kredytowej i zacząć Życie Bez Kredytu. Rok 2019 okazał się przełomowy dla Franakowiczów, wyrok TSUE z dnia 3 października potwierdził nasze stanowisko, które utrzymujemy od 4 lat, odkąd powstała społeczność ŻBK. Prowadzimy ponad 400 spraw, a skumulowana wartość korzyści osiągnęła poziom 250 000 000 zł. 

Opinie które otrzymujemy od naszych Klientów pokazują, że nasze działania są kompletne, profesjonalne i transparentne. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z bycia w roli pioniera i lidera w sprawach Frankowiczów. Dzięki Państwu nasz zespół stale się powiększa i tworzy nowe rozwiązania, aby ułatwić Państwu obsługę czynności związanych przewodem sądowym i w jeszcze większym stopniu zwiększyć naszą responsywność.

Liczby mówią same za siebie, ilość osób zainteresowanych tematyką umów kredytowych powiązanych z walutą we franku szwajcarskim, dzięki naszym materiałom stale wzrasta. Z niecierpliwością oczekujemy następnych wyroków w 2020 roku i zarazem kolejnych sukcesów.

Liczba nowych osób, która odwiedziła naszą stronę to 105 000 użytkowników. Dziękujemy!

Ten rok okazał bardzo intensywny, rozpoczęliśmy pomoc wielu nowym rodzinom, tworzyliśmy nowe strategie procesowe, dyskutowaliśmy nad innowacjami, które można wprowadzić, aby cały proces był szybszy, tańszy dla Państwa i jeszcze bardziej skuteczny. Nasze social media osiągnęły zawrotne wyniki, jeżeli chodzi o Państwa udział. Cieszymy się, że materiały przygotowane przez nas spotykają się z tak pozytywnym odbiorem. W momencie ogłoszenia wyroku TSUE w sprawie Państwa Dziubak zarejestrowaliśmy 304 000 użytkowników!

Największa społeczność Frankowiczów - social media

Liczba osób śledzących nasze poczynania na Facebooku to 6018 osób na grupie Frankowicze- Życie Bez kredytu, ponad 3700 polubień na fanpage Życie Bez kredytu, ponad 4000 osób obserwujących stronę oraz od 600 do 1000 osób w grupach dedykowanych poszczególnym bankom. Łącznie to ponad 15000 osób stale śledzących  nasze zaangażowanie w pomoc Frankowiczom.

W roku 2019 przygotowaliśmy dla Państwa też wiele nowych kanałów edukacyjnych. Stworzyliśmy dwa Poradniki Frankowicza – łącza liczba pobrań to prawie 4000. Są to materiały edukacyjne, które powstały z myślą o poszerzaniu wiedzy związane z tematem „umów frankowych”

Dodatkowo przeprowadziliśmy dwa webinaria. Łączna liczba uczestników to 600 osób, z czego  średni czas przebywania na webinarium to 1h 12 minut. Te dane pokazują nam, że taka forma kontaktu jest dla Państwa świetnym sposobem na pozyskanie informacji. Podczas webinarium mają Państwo okazję zadać pytanie naszym ekspertom i od razu otrzymać odpowiedź. Z naszej strony obiecujemy, iż w 2020 roku takowe wydarzenia będą pojawiały się regularnie.

Rozwinął się również nasz kanał na platformie YouTube. Tutaj otrzymaliśmy kilkadziesiąt nowych subskrypcji a łączny czas oglądania to prawie 500 godzin – czyli 21 dni !

Kim jest osoba korzystająca z naszych materiałów? Co ciekawe większość to mieszkańcy Warszawy a większość użytkowników to kobiety. 

 

Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni. Rok 2020 przyniesie Państwu wiele korzyści, przygotujemy dla Państwa nowe materiały edukacyjny, przeprowadzimy nowe webinaria, powstaną nowe Poradniki Frankowicza. Wszystkie nasze działania mają na celu szerzyć wiedzę o tym, że pozwać bank może każdy. Z pomocą specjalistów jakimi jesteśmy, pozwanie banku będzie proste a przede wszystkim skuteczne. Tego życzymy Państwu w nadchodzącym roku 2020. Sukcesów na salach sądowych!

Zapraszamy do kontaktu:

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 17 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu