Blog Frankowicza

Jak frankowicze wygrywają z bankami? Najnowsze statystyki

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Jak frankowicze wygrywają z bankami? Najnowsze statystyki

Społeczność Życie Bez Kredytu szturmuje warszawskie sądy i odnosi imponujące zwycięstwa! Banki nie mają z nami żadnych szans. Pozew banku to ogromna szansa dla wszystkich, którzy zawarli nieuczciwe umowy waloryzowane do CHF. Frankowicze mogą wygrać nie tylko unieważnienie kredytu, ale również zwrot pokaźnej sumy pieniędzy. 

Sprawy frankowiczów w 2021 roku. Społeczność ŻBK triumfuje w warszawskich sądach

Członkom społeczności Życie Bez Kredytu gratulujemy najlepszego wyboru i powierzenia nam swoich spraw. Tylko w pierwszych trzech kwartałach 2021 r. ogłoszonych zostało 101 wyroków w postępowaniach prowadzonych w Warszawie, których stronami byli członkowie naszej społeczności. Frankowicze, którzy wygrali z bankiem, nie muszą martwić się już dłużej o kurs franka, zachowali swoje nieruchomości, a dodatkowo zostały im zwrócone nadpłacone raty kredytu.

Wyroki w sprawie kredytów we frankach w postępowaniach prowadzonych w imieniu członków społeczności Życie Bez Kredytu przedstawiają się w roku 2021 następująco:

1 raz: oddalenie powództwa (0,99%),
2 razy: odfrankowanie (1,98%),
6 razy: unieważnienie zgodnie z teorią salda (5,94%),
92 razy: unieważnienie zgodnie z teorią dwóch kondykcji (91,09%).

Ważne: od 7 maja 2021 r., tj. od uchwały Sądu Najwyższego o sygnaturze akt III CZP 6/21, 100% spraw prowadzonych przez naszych ekspertów zakończyło się UNIEWAŻNIENIEM umowy kredytowej na zasadzie teorii dwóch kondykcji.

Jak pokazują powyższe statystyki, praktycznie każda sprawa o kredyt we frankach może zakończyć się na korzyść konsumenta, o ile prowadzona jest przez profesjonalną kancelarię prawną. 

Pamiętaj, każdy frankowicz ma tylko jedną szanse na pozwanie banku! Nie pozwól, aby się zmarnowała i powierz swoją sprawę najlepszym profesjonalistom na rynku. 

Jak pracujemy w ŻBK, aby osiągnąć wyrok korzystny dla frankowiczów? 

Biorąc pod uwagę wszystkie wyroki w liczbie ponad 200, wydane przez 6 lat w prowadzonych przez nas sprawach, oddalenie powództwa to niespełna 2% (wyroki są nieprawomocne, złożyliśmy apelację). Natomiast zakończone dotychczas PRAWOMOCNIE sprawy to w 100% UNIEWAŻNIENIE umowy kredytowej na zasadzie teorii dwóch kondykcji.

Nasze znakomite statystki w sądach wynikają z naszego profesjonalizmu, wysokich kompetencji oraz wieloletniego doświadczenia. Pozwy o kredyt we frankach, jak same sądy przyznają, należą do jednych z najbardziej skomplikowanych procesów. Jesteśmy kancelarią, która wyłącznie specjalizuje się w sprawach dot. abuzywnych umów waloryzowanych do CHF. Wysoki stopień specjalizacji w tej dziedzinie wpływa na niezawodność naszych usług. Zespół ŻBK tworzą najlepsi eksperci w Polsce. Współpracujemy nie tylko z docenianymi w całej Polsce prawnikami, ale również z profesjonalistami z dziedziny ekonomii, finansów i bankowości. Ponadto członkowie naszej społeczności doceniają nas za niezwykle fachową obsługę klienta. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, a wszelkie kwestie i zmiany zawsze są rzetelnie omówione z klientem. Frankowicze naszej społeczności mogą z nami kontaktować się praktycznie 24 godziny na dobę. Wspieramy naszych klientów w każdym momencie, od złożenia pozwu aż do uzyskania prawomocnego wyroku. Zawsze dążymy do maksymalizacji korzyści frankowicza w sądzie – to członek naszej społeczności osiągnął jak dotąd rekordową korzyść finansową w wyniku pozwania banku.

! Uwaga: w Polsce nie ma prawa precedensu. Powyższe statystyki pokazują jedynie naszą przewagę w sądach i nie gwarantują wygranej w każdej sytuacji. Natomiast warto podkreślić, że przed decyzją o złożeniu pozwu wnikliwie analizujemy każdą sprawę indywidualnie, co ma wpływ właśnie na tak rewelacyjne wyniki. Dlatego jesteśmy niekwestionowanym liderem pomocy dla frankowiczów w Polsce!

Wygrane sprawy frankowiczów społeczności ŻBK

Zobacz, jak wygrywają członkowie społeczności Życie Bez Kredytu. Ostatnie nasze wygrane to m.in.:

#33 wygrana z rzędu. Wyrok z dnia 29 września 2021 r., sygn. akt II C 3087/20 Sąd Okręgowy w Warszawie, wygrana z GE Money Bank (Bank BPH S.A.)

Korzyści Frankowicza:

– Unieważnienie z zastosowaniem teorii dwóch kondykcji;

– 551.352 PLN wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie ;

– 11.834 PLN tytułem zwrotu tytułem kosztów procesu 

– Saldo kredytu spada z ok 860.000 PLN do zera, a bank po uprawomocnieniu się wyroku zostanie wykreślony z hipoteki kredytowanej nieruchomości

Łączna korzyść ponad 1.500.000 (1,5 mln) PLN

#32 wygrana z rzędu. Wyrok z dnia 23 września 2021 r., sygn. akt XXV C 2365/21 Sąd Okręgowy w Warszawie, wygrana z BNP Paribas (FORTIS)

Korzyści Frankowicza:

– Unieważnienie z zastosowaniem teorii dwóch kondykcji;

– 61.884,07 PLN oraz 87.245,84 CHF wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie ;

– 11.834 PLN tytułem zwrotu tytułem kosztów procesu 

– Saldo kredytu spada z ok 500.000 PLN do zera, a bank po uprawomocnieniu się wyroku zostanie wykreślony z hipoteki kredytowanej nieruchomości

Łączna korzyść ponad 1.000.000 (1 mln) PLN

#31 wygrana z rzędu. Wyrok z dnia 17 września 2021 r., sygn. akt III C 654/20, Sąd Okręgowy w Warszawie, wygrana z Millennium

Korzyści Frankowicza:

– Unieważnienie z zastosowaniem teorii dwóch kondykcji;

– 69.174,68 PLN oraz 170.205,33 CHF plus odsetki ustawowe za opóźnienie ;

– 11.834 PLN tytułem zwrotu tytułem kosztów procesu 

Łączna korzyść ponad 900.000 PLN

Niesamowite 100 wygranych w 2021, a to jeszcze nie koniec dobrych wieści! Odwieszenie postępowań SN!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy