Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zaoszczędzić pieniądze podczas prowadzenia sporu sądowego?

Kluczem do tego może być nasz nowy program Smart Saving.

Pozwy ŻBK Smart Saving

Pozew Smart Saving to usługa, która umożliwia skuteczne przygotowanie i złożenie pozwów do sądu, przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów dla klientów.

Pozwy Smart Saving ŻBK to:

Wysokie rabaty

Stawki success fee lub opłaty wstępnej.

Wniosek o zabezpieczenie rozszczenia

Czyli legalnie możesz przestać płacić raty kredytowe dzięki postanowieniu sądu.

Bezpłatne wsparcie

Departamentu Mediacji i Ugód ŻBK dzięki któremu możesz szybciej zakończyć proces sądowy, podpisując sprawiedliwą ugodę z bankiem na własnych, uczciwych warunkach.

Ochrona przed bankiem

Przez 3 lata po wygranym procesie.

Gwarancja ŻBK Protect

Całkowite wyeliminowanie ryzyka kosztów związanych z pozwaniem banku.

Indywidualna obsługa

Departamentu Administracji 24/7 mailowo i telefonicznie.

Ale to nie koniec! Oprócz oszczędności czasu i pieniędzy oferujemy również pełne wsparcie oraz doradztwo naszych ekspertów na każdym etapie procesu. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich sprawa jest prowadzona profesjonalnie i indywidualnie, a do tego z minimalnym wysiłkiem ze strony Klienta.

Co musisz zrobić aby zaoszczędzić?

Umów spotkanie z Kamilem Chwiedosikiem, najlepszym ekspertem od spraw frankowych.
Omów warunki współpracy, pozwij bank i bądź Smart!

Po więcej informacji zapraszamy pod numerami telefonu: +48 575 337 667

Jak to robimy?

Przede wszystkim, nasz zespół ekspertów z zakresu prawa, finansów i ekonomii jest dedykowany wyłącznie do przygotowania pozwów, co pozwala nam zoptymalizować proces i koszta. Skuteczność naszych ekspertów przekłada się na jakość, za którą stoi 9-letnie doświadczenie i wiedza.

 

Po złożeniu pozwów, każda sprawa jest prowadzona indywidualnie, co oznacza, że nasi klienci otrzymują spersonalizowaną i kompleksową obsługę prawna. Dzięki temu podejściu każdy klient może mieć pewność, że jego sprawa jest traktowana priorytetowo i z należytą uwagą.

Masz spłacony kredyt?

Wszystkie osoby posiadające kredyty we frankach czy euro – bez względu na to, czy spłaciły kredyt i zakończyły umowę – mogą odzyskać swoje środki od banku.

Wyrok prawomocny dotyczący spłaconego kredytu przynosi każdemu kredytobiorcy średnio zwrot kwoty ponad 200.000 zł plus bardzo wysokie odsetki ustawowe (obecnie 11,25% w skali roku). Przeciętne korzyści członków społeczności z samych tylko odsetek wynoszą od 100 tys. zł aż do 350 tys. zł!

 

UWAGA!
Kredytobiorcy, którzy spłacili swoje kredyty, powinni być świadomi ryzyka przedawnienia roszczeń. Rok 2024 może być ostatnim terminem na podjęcie działań prawnych przeciwko bankom i odzyskanie wszystkich nadpłaconych rat. Nie pozwól, aby bank to wykorzystał!

Pozwij z nami bank

Wypełnij formularz kontaktowy

  *zgoda jest wymagana

  ŻBK Smart Saving- zaoszczędź na ugodach z bankiem

  Oczywiste jest, że żadna ugoda proponowana przez bank nie zaoferuje takich korzyści, jakie niesie za sobą unieważnienie umowy kredytowej przez sąd. 

   

  Dla wielu frankowiczów, uniknięcie kilkuletniego procesu sądowego jest kluczowe. Dlatego właśnie Departament Mediacji i Ugód ŻBK oferuje możliwość zawarcia sprawiedliwej i korzystnej ugody sądowej.

   

  Uczciwa ugoda z bankiem jest możliwa, tylko na drodze sądowej z Pozwem Smart Saving!

  Prawdziwa ugoda frankowa musi zakładać bezwzględną nieważność umowy o kredyt waloryzowany do CHF/EUR. Żadne inne rozwiązanie w sporach o kredyt nie będzie stanowić prawdziwego kompromisu.

  Naiwnie myśleli że zaoszczędzili - czyli co frankowiczom proponują banki!