Kredyt we frankach - pozew z gwarancją ŻBK Protect

Dlaczego warto pozwać bank z gwarancją ŻBK Protect?

Kluczem do sukcesu w sporze z bankiem jest odpowiednio doświadczona kancelaria. Pozwy frankowiczów to skomplikowana kwestia prawno – finansowa i tylko odpowiednio wykwalifikowani eksperci zapewnią kredytobiorcom, którzy mają kredyt we frankach, że pozew przyniesie w efekcie maksimum korzyści. Profesjonalna pomoc zadłużonym we frankach to nie tylko napisanie pozwu oraz reprezentacja w sądzie, ale również kompleksowa obsługa, indywidualna analiza oraz zapewnienie gwarancji od wszelkich ryzyk.
Gwarancje udzielone przez kancelarię prawną chronią nie tylko przed różnego rodzaju ryzykiem, ale przede wszystkim minimalizują koszty ponoszone przez frankowicza. Taką ochroną przed ponoszeniem niepotrzebnych kosztów, jeżeli mamy kredyt we frankach i składamy pozew,  jest m.in. złożenie wniosku o zabezpieczenie roszczeń kredytobiorcy.

Chcesz wiedzieć więcej
o pozwaniu banku z gwarancją?

Pobierz bezpłatnego ebooka

O Życiu Bez Kredytu

Dlaczego warto pozwać bank?
Frankowicze coraz częściej wygrywają w sądach i coraz chętniej decydują się na sądowy pozew banku. Te zauważalne tendencje ogromnie nas cieszą. Zawsze staliśmy i nadal stoimy na stanowisku, że jedynym skutecznym sposobem na uwolnienie się od toksycznego kredytu jest wszczęcie sądowego procesu przeciwko bankowi.Przez ostatnie 8 lat intensywnego działania, wyspecjalizowaliśmy się w prowadzeniu i wygrywaniu spraw o unieważnienie kredytów we frankach.

Mamy potrzebne do takiej walki zaplecze – specjalistyczną wiedzę, wybitnych ekspertów, know-how, sprawdzone wzory pism. Tym, którzy zdecydują się walczyć z nami, zapewniamy profesjonalną opiekę na każdym etapie procesu (od złożenia dokumentów do analizy, przez proces sądowy aż do prawomocnego wyroku i egzekucję).

Grono zadowolonych klientów naszej kancelarii przekroczyło już 2 300 osób i wciąż rośnie.

Chcesz poznać szczegóły?
Nasi doradcy służą pomocą

Zostaw swój numer telefon, oddzwonimy!

Co mówią o nas klienci?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania,
w rozmowach z frankowiczami

odpowiedź – Tak, wprowadziliśmy pakiet gwarancji ŻBK Protect mający na celu kompleksowe zabezpieczenie naszych frankowiczów nie tylko przed ewentualnymi roszczeniami banków, ale również przed jakkolwiek mało prawdopodobną przegraną w sądzie.

W ramach tego unikalnego wachlarza gwarancji w czasie postępowania sądowego pomożemy Ci ze wszystkimi zagadnieniami m.in. zapewnimy Ci ochronę w przypadku pozwu o korzystanie z kapitału czy będziemy Ciebie reprezentować w przypadku skargi kasacyjnej w Sądzie Najwyższym. Jeśli chcesz upewnić się jak szeroki masz zakres wsparcia, skontaktuj się z Prawo-Mocnymi Pomocnymi a oni sprawdzą Twoją ochronę i w razie co przygotują odpowiedni aneks.

odpowiedź – Każdemu frankowiczowi jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Nasi eksperci uważnie czuwają nad każdym etapem prowadzenia sporu z bankiem oraz cechuje nas rewelacyjne zarządzanie logistyczne całym procesem. To co nas wyróżnia to otwartość na klienta i doskonała komunikacja. Z członkami naszej społeczności jesteśmy w stałym kontakcie, informujemy ich o wszelkich postępach i konsultujemy z nimi każdy szczegół prowadzonej sprawy. Dla naszych klientów oferujemy możliwość konsultacji w zasadzie 24 godziny na dobę.

Jesteśmy liderem na rynku. Nasza kancelaria dla frankowiczów z ogromnymi sukcesami pomaga frankowiczom z całej Polski, a także tym przebywającym obecnie poza granicami kraju. Zespół ŻBK składa się ze świetnie wykwalifikowanych ekonomistów i prawników. Posiadamy 8-letnie doświadczenie w walce z nieuczciwymi kredytodawcami. https://zyciebezkredytu.pl/rezerwacja/

odpowiedź – Tak. Departament Mediacji i Ugód ŻBK powstał po to, aby znaleźć prawdziwy kompromis dla pełnowymiarowego postępowania sądowego o nieuczciwy kredyt we frankach. Specjaliści naszego Departamentu negocjują z bankami sprawiedliwe ugody sądowe, które przyniosą realne korzyści frankowiczom, czyli przede wszystkim unieważnienie umowy kredytu, usunięcie hipoteki z księgi wieczystej kredytowanej nieruchomości oraz zwrot nadpłaconych rat kredytu z odsetkami ustawowymi za opóźnienie. https://zyciebezkredytu.pl/podpisz-sprawiedliwa-ugode-z-bankiem/

odpowiedź – Jest to postanowienie sądu, na podstawie którego sąd może uznać, że w przypadku toczącego się postępowania kluczowym będzie jego zabezpieczenie, tak aby druga strona była wypłacalna. W praktyce polega to na zaprzestaniu spłacania rat do banku na czas trwania pozwu.

odpowiedź – Przede wszystkim możesz uniezależnić się od stale rosnącego kursu franka szwajcarskiego, zabezpieczyć przyszłość oraz otrzymać zwrot znaczących środków pieniężnych. Wielu z naszych Klientów otrzymało z banku setki tysięcy złotych oraz podkreślają pozytywny aspekt porzucenia ciężarku psychicznego jaki niósł ze sobą kredyt frankowy.

odpowiedź – Nie, spłata wcześniejszego zobowiązania nie wyklucza skutecznego postępowania sądowego. Natomiast każda z takiej sytuacji wymaga osobistej konsultacji i analizy danego przypadku.  https://zyciebezkredytu.pl/rezerwacja/

odpowiedź – Po rozwodzie każdy małżonek może pozwać bank sam. 26.10.2023 roku Sąd Najwyższy stwierdził, że w sprawie przeciwko bankowi o ustalenie nieważności umowy nie jest konieczne współuczestnictwo wszystkich kredytobiorców.

odpowiedź – Wybierając Kancelarię zwróć przede wszystkim uwagę na obsługę Klienta, doświadczenie całego zespołu ekspertów prawa finansowego i ekonomii, sukcesy osiągane na salach sądowych oraz transparentność. Opłata wstępna nie jest jedynym wyznacznikiem, ponieważ w ostatecznym rozrachunku możesz więcej stracić niż oszczędzić. Praca specjalistów wiąże się z kosztami, ale tylko oni mogą zapewnić skuteczność postępowania.

Pięć najważniejszych elementów składających się na najlepszą kancelarię dla frankowicza to:
1. Doświadczenie ekspertów w sprawach frankowych
2. Interdyscyplinarny zespół złożony nie tylko z prawników
3. Ceny adekwatne do wiedzy oraz doświadczenia
4. Dostępność oraz przepływ informacji 24/7
5. Elastyczne podejście i gwarancje ochrony

odpowiedź – Tak, działamy na podstawie pełnomocnictwa.

odpowiedź – Nie, nie jest to możliwe, bowiem aby zająć nieruchomość bank musiałby mieć prawomocny wyrok wydany przez sąd, co jest bardzo mało prawdopodobne w przypadku występowania abuzywnych klauzul w umowie kredytowej. Wytaczając w pierwszej kolejności powództwo z roszczeniem o unieważnienie umowy jest ono dużo dalej idące niż ewentualne postępowanie wszczęte przez bank. Takie powództwo nawet jeżeli zostanie wytoczone przez bank, to podążając za orzeczeniami Sądów Apelacyjnych powinno być zawieszone do czasu rozpatrzenia powództwa o nieważność umowy kredytowej.

Zakładając, że frankowicz ma nadpłatę w wysokości ok 30-40% dotychczasowo spłaconych rat, to ta nadpłata zazwyczaj wystarczyłaby na pokrycie 3-4 lat spłacania rat kredytowych. Oczywiście należy to dokładnie zweryfikować i obliczyć w przypadku każdej umowy. Nie zalecamy absolutnie zaprzestanie spłacania rat do banku bez konsultacji z ekspertem. https://zyciebezkredytu.pl/rezerwacja/