Listopad 2021 w ŻBK. Podsumowanie.

Czas na podsumowanie listopada, drodzy cóż to był za miesiąc! Ale zacznijmy od początku.

Dobrymi rzeczami trzeba się chwalić, więc się chwalimy. Listopad to wysyp prawomocnych wyroków naszych członków społeczności, jak widzicie można wygrać z bankiem ale trzeba wybrać najlepszych i my tacy jesteśmy! W naszej społeczności Życia Bez Kredytu 100 % wygranych spraw to prawomocne wyroki na zasadzie teorii dwóch kondykcji.

Najwyższa jakość obsługi jest dla nas sprawą priorytetową. Wygrany proces z bankiem jest w zasięgu ręki każdego frankowicza. Jeżeli obawiasz się, że pozew jest zbyt kosztownym przedsięwzięciem to z przyjemnością informuję iż dajemy możliwość pozwania banku przy minimalnych kosztach oraz gwarancję zwrotu wszystkich kosztów, jeżeli powództwo zostanie oddalone. Czyli #FairFee oparta na zasadzie No Success No Fee (nie wygrywasz – nie ponosisz żadnych kosztów).

Wypełnij na naszej stronie Życie Bez Kredytu formularz kontaktowy i prześlij nam swoją umowę.

Link do formularza;

https://zyciebezkredytu.pl/kontakt/

Nasi prawomocni wygrani, otrzymali już wpłaty na konto i już cieszą się życiem bez kredytu.  Drodzy, nie bójcie się pozwać banku, zawalczcie o swoje pieniądze, spokój i przyszłość. My wygrywamy i wygrywać będziemy, nasi klienci prawomocnie wygrywają z bankami i to jest najlepsza rekomendacja.

Nie czekaj, umów spotkanie już dziś https://zyciebezkredytu.pl/rezerwacja/

Najważniejsze wydarzenie filmowe tego roku dla Frankowiczów!

17 grudnia 2021 roku w Teatrze Sabat odbędzie się oficjalna premiera, filmu dokumentalnego “Przekręt na franka” na podstawie książki Kamila Chwiedosika „ Droga Do Życia Bez Kredytu. Historie prawdziwe.” w reżyserii Katarzyny Urbańskiej. Scenariusz do filmu napisała Zofia Karaszewska a nad wszystkim czuwał autor książki Kamil Chwiedosik.  Transmisja z tego wydarzenie odbędzie się na naszym kanale YouTube. Zapraszamy od godziny 16:30   https://www.youtube.com/c/%C5%BBycieBezKredytu 

Nasi prawomocni wygrani, otrzymali już wpłaty na konto i cieszą się życiem bez kredytu.  Nie czekaj, umów spotkanie.

Wyroki

NG Syg. akt V ACa 86/20 PRAWOMOCNE unieważnienie umowy. Sąd Apelacyjny odrzucił zarzut zatrzymania i zastosował koncepcję trwałej bezskuteczności. Zasądzone wraz z odsetkami ponad 250.000 zł. Bank będzie wykreślony z hipoteki kredytowanej nieruchomości. Saldo spada z 350.000 zł do zera. Łączna korzyść ponad 600.000 zł.

mBank  Syg. akt V ACa 334/20 PRAWOMOCNE  unieważnienie umowy. Sąd Apelacyjny oddalił zarzut zatrzymania. Zwrot wszystkich wpłat 92.429,91 zł i 39.178,31 CHF zarówno w PLN jak i w CHF.  Zasądzone od mBanku wszystkie koszty postępowania sądowego. Saldo kredytu spadło z ok 400.000 zł do zera. Łączna korzyść ponad 700.000 zł

mBank Syg. akt I ACa 677/19 PRAWOMOCNE unieważnienie umowy. Sąd zasądził wraz z odsetkami ponad 125.000 zł. Wszystkie koszty sądowe, tj. za I instancję to 6.417 zł oraz za II 5.050 zł. Bank zostanie niebawem wykreślony z hipoteki kredytowanej nieruchomości. Zarzut zatrzymania banku został oddalony.

 

Millennium Syg. akt V ACa 242/21 PRAWOMOCNE unieważnienie umowy na zasadzie teorii dwóch kondykcji. Wszystkie koszty sądowe i kwoty zostaną teraz zasądzone w SO. Już teraz saldo kredytu spada z 350.000 zł do zera. Bank zostanie niebawem wykreślony z hipoteki kredytowanej nieruchomości.

Santander Sygn. akt II C 1789/20 PRAWOMOCNY wyrok po 10 miesiącach procesu. Zasądzona i zwrócona już na konto kwota 522.265,10 zł plus odsetki ustawowe. Zwrot wszystkie kosztów sądowych . Już teraz saldo kredytu spada z 836.000 zł do zera. Bank zostanie niebawem wykreślony z hipoteki kredytowanej nieruchomości. Łączna korzyść ponad 1.350.000 zł (1,35 mln zł).

Polbank Sygn. akt I ACa 625/21 Sąd PRAWOMOCNIE ustalił nieważność umowy. Zasądzone kwoty 47.696,46 PLN oraz 32.018,13 CHF plus odsetki ustawowe z obowiązkiem zaoferowania zwrotu kapitału. Zwrot wszystkie kosztów sądowych. Już teraz saldo kredytu spada z 300.000 zł do zera. Bank zostanie niebawem wykreślony z hipoteki kredytowanej nieruchomości. Łączna korzyść ponad 500.000 zł.

Pekao Sygn. akt V ACa 494/21 PRAWOMOCNE po 23 miesiącach. Korzyści: Sąd PRAWOMOCNIE ustalił nieważność umowy. Zasądzone kwoty 153.499,83 zł i 41.156,95 CHF plus odsetki ustawowe. Zwrot wszystkie kosztów sądowych. Już teraz saldo kredytu spada z 400.000 zł do zera. Bank zostanie niebawem wykreślony z hipoteki kredytowanej nieruchomości. Łączna korzyść ponad 750.000 zł.

Polbank Sygn. akt VI ACa 932/19 Sąd PRAWOMOCNIE ustalił nieważność umowy. Zasądzona kwota 106.431,44 CHF plus odsetki ustawowe .Zwrot kosztów sądowych. Już teraz saldo kredytu spada z 950.000 zł do zera. Bank zostanie niebawem wykreślony z hipoteki kredytowanej nieruchomości. Łączna korzyść ponad 1.400.000 zł (1,4 mln zł).

Mbank Sygn. Akt V Ca 388/21 PRAWOMOCNE unieważnienie umowy na zasadzie teorii dwóch kondycji! Zasądzona kwota 74.451 zł plus odsetki ustawowe, a dalsze kwoty będą odzyskane korzystając z powagi rzeczy osądzonej. Zwrot kosztów sądowych. Już teraz saldo kredytu spada z ok 650.000 zł do zera. Bank zostanie niebawem wykreślony z hipoteki kredytowanej nieruchomości. Łączna korzyść ponad 1.000.000 zł (1 mln zł).

Po więcej informacji o wyrokach zapraszam na stronę Kamila Chwiedosika https://kamilchwiedosik.com/jak-wygrywamy/

A teraz wisienka na torcie prawomocnie wygranych spraw, potwierdzenia wpłat na konta naszych członków społeczności.

Barbara Wysocka

Cześć, mam na imię Barbara

i jestem kierowniczką działu obsługi klienta ŻBK. To najprawdopodobniej mnie usłyszycie w słuchawce, gdy będziecie mieli pytania dotyczące rozwiązywania problemów z kredytem frankowym. To ja w pierwszej kolejności rozwiewam Wasze wątpliwości, gdy zastanawiacie się, czy warto walczyć z bankiem i jak się do tego zabrać. Osobiście jestem odpowiedzialna za to, żeby cała procedura, obieg dokumentów i Wasz święty spokój były niczym niezmącone.

Ten blog stworzyłam dla Was, abyście mogli od kuchni zobaczyć naszą pracę w Życiu Bez Kredytu. Będę dzieliła się z Wami artykułami, filmami i informacjami o wygranych członków naszej społeczności oraz pytaniami, jakie najczęściej padają w rozmowach z frankowiczami. 

W każdym miesiącu będę przybliżała Wam sylwetki wspaniałych ludzi, z którymi współpracuję, którzy w Waszym imieniu walczą z bankami.

Jeżeli masz pytania, porozmawiajmy: +48 515 339 602

Jeżeli wolisz formę mailową to czekam na Twoje pytania pod adresem b.wysocka@centrumpfie.pl

Ludzie ŻBK

W zeszłym miesiącu rozpoczęłam cykl przedstawiający wspaniałych ludzi z którymi mam zaszczyt pracować, pierwszym z nich był Wojciech Łański w tym miesiącu przedstawiam Wam mecenasa Patryka Szpurę.

Patryk odpowiedzialny jest za przygotowywanie pism na etapie postępowania sądowego oraz reprezentowanie klientów przed sądem – i chyba musi to lubić, bo jak inaczej wytłumaczyć to, że z uśmiechem na twarzy siada do czytania ponad stustronicowego pisma banku, myśląc tylko o tym jak bardzo będzie mógł dać bankowi pstryczka w nosy w swojej odpowiedzi, punktując dokładnie absurdalne twierdzenia podnoszenie przez drugą stronę.

Prywatnie Patryk posiada dwie pasje – ćwiczenia fizyczne oraz gry RPG (papierowe, z udziałem innych, a nie na komputerze czy konsoli – w roli wyjaśnienia). Nie wyobraża sobie tygodnia bez przynajmniej kilku treningów, gdyż jak mówi, zdrowie jest jedno i nierozsądnym jest je zaniedbać, a człowiek do tego żeby móc działać na 100% potrzebuje sprawnego organizmu. Ponadto raz w tygodniu zbiera się ze znajomymi by zagrać sesję RPG, która według niego, pozwala przenieść się do zupełnie innego świata i stawać przed problemami, często natury moralnej, z którymi rzadko spotykamy się w prawdziwym życiu.

Kamila Chwiedosik –  lider i założyciel społeczności ŻBK, autor książki Droga do Życia Bez Kredytu. Historie prawdziwe. Kamil od ponad 6 lat pomaga frankowiczom w walce z bankami. Zaufało mu ponad tysiąc dwustu frankowiczów, którzy razem z nim zawalczyli z bankiem. Te liczby mówią same za siebie. Dla Kamila najważniejszy jest człowiek i jego historia, dlatego zebrał całe swoje doświadczenie i wydał książkę, która stała się bestsellerem. To obowiązkowa pozycja dla każdego frankowicza.  

Możesz ją kupić w Emipku oraz w formie Ebooka (Link)

Edukacja

Drodzy jak co miesiąc zapraszam Was do obejrzenia naszego najnowszego webinaru. Jeżeli chcesz wziąć własny los w swoje ręce, poprawić swoją sytuację finansową i uwolnić się od toksycznego kredytu, ten webinary jest dla Was. Nasze webinary cieszą się ogromną popularnością, są cenione za wysoką wartość merytoryczną. Naszą misją jest edukacja i wsparcie każdego pokrzywdzonego przez banki frankowicza.

Prelegentami webinaru byli:

Kamil Chwiedosik – Główny ekspert kancelarii prawnej Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii oraz założyciel społeczności Życie Bez Kredytu. Autor książki „ Droga Do Życia Bez Kredytu. Historie prawdziwe.”​​​​​​​;

Wojciech Łański – Kierownik i ekspert ds. procesów obsługi klienta. Prowadzący min. program “Teraz Frankowicze”. Uczestniczył w tworzeniu społeczności Życie Bez Kredytu​​​​​​​;

Gość specjalny – Mariusz Galewski, pierwszy prawomocny wygrany w Polsce.

Plan webinaru:

  1.  Roszczenia banku – czy jest się czego bać?
  2.  Prawomocna seria zwycięstw z bankami. Najnowsze wyroki
  3. Ugoda bankowa vs sądowa vs pozew
  4.  Sesja Q&A z gościem specjalnym

 Link do zapisu webinaru:

https://www.youtube.com/watch?v=35NP-Gqp2Yc

Katarzyna Urbańska – już ponad rok temu prawomocnie uwolniła się od toksycznego kredytu jest członkinią społeczności Życia Bez Kredytu, aktywnie wspiera frankowiczów w swoim programie „Okiem Byłej Frankowiczki”.

Kasia w swoim programie rozmawia z ekspertami z dziedziny ekonomii, psychologii czy finansów jak również ze zwykłymi ludźmi oszukanymi przez banki.

„Jak setki tysięcy Polaków dałam się złapać w pułapkę toksycznego kredytu, a w zasadzie instrumentu finansowego opartego na nieuczciwej umowie, która rujnowała moje zdrowie i życie rodzinne – mówi o sobie Katarzyna Urbańska.

Kilka lat temu trafiłam na Kamila Chwiedosika i społeczność Życie Bez Kredytu. Zdecydowałam się pozwać bank i odmieniło to moje życie! Niemal rok temu sąd unieważnił moją umowę, nakazał bankowi zwrot wszystkich niesłusznie wpłaconych rat, a mieszkanie pozostało w naszych rękach. Dziś ja pomagam innym, inspirując rozmową do podjęcia działania” – kontynuuje.

W tym miesiącu gośćmi i gościnią Kasi byli:

  1.  Adwokat Bartosz Sowa w programie rozmawiali m.in.:

Zarzut zatrzymania – czy jest się czego bać? Czy bankowi przysługuje wynagrodzenie za korzystanie z kapitału? Najnowsze prawomocne wyroki członków społeczności ŻBK. Wezwania do zapłaty mBank – frankowicze powinny się martwić?

Link do wywiadu:

https://www.youtube.com/watch?v=7aequbxVJxI&list=PLJEimFJ8w9zDNrjZto0j7c-FM8ImQzp3D&index=30

  1.  Maciej Samcik redaktor naczelny jednego z najlepszych blogów finansowych w Polsce „Subiektywnie o finansach” w programie poruszono następujące tematy:

Prognozy kursu franka szwajcarskiego. Co z ugodami? Dlaczego tylko niektóre banki je oferują i czy w ogóle jest nad czym się zastanawiać?

Link do wywiadu:  https://www.youtube.com/watch?v=Dj4RoB0aXWY&list=PLJEimFJ8w9zDNrjZto0j7c-FM8ImQzp3D&index=31

  1.  Zofia Karaszewska pisarka, krytyczka literacka autorka scenariusza filmu dokumentalnego na podstawie książki Kamila Chwiedosika „ Droga Do Życia Bez Kredytu. Historie prawdziwe.” – “Przekręt na franka” który będzie miał swoją premierę 17 grudnia 2021 roku w teatrze Sabat.

Link do wywiadu:

https://www.youtube.com/watch?v=FBONNZ0AdII&list=PLJEimFJ8w9zDNrjZto0j7c-FM8ImQzp3D&index=32

Zapraszam Was na kolejne odcinki, jedynego takiego programu na polskim YouTube czyli „Express Frankowiczów”. W każdą niedzielę w samo południe nasz ekspert, założyciel społeczności ŻBK Kamil Chwiedosik oraz Zbigniew Urbański, komentują najważniejsze wydarzenia frankowe, ekonomiczne oraz demaskują propagandę banków.  W tym miesiącu Panowie rozmawiali min.: o rosnącej inflacji i jak ona wpłynie na frankowiczów, rosnącej licznie pozwów przeciwko bankom, prawomocnych wygranych członków społeczności ŻBK, jak uniknąć rosnącej raty kredytu przy tak drogim franku oraz premierze filmu „Przekręt na franka”. Jak widzicie jest to ogrom wiedzy eksperckiej, dlatego nie możecie przegapić żadnego odcinka! Koniecznie ustawcie przypomnienie na każdą niedzielę na godzinę 12:00.  

Express Frankowiczów odc. 52  https://www.youtube.com/watch?v=4bV_9CfJTNw

Drodzy, odcinek ten jest jubileuszowy, mija właśnie rok od premiery pierwszego odcinka. Od roku współtworzę ten wspaniały program. Korzystając z okazji chciałabym podziękować za fantastyczną współpracę Kamilowi Chwiedosikowi, Zbyszkowi Urbańskiemu, Mariuszowi Galewskiemu i Kubie Puchajdzie 😊. Panowie, jesteście najwyższej klasy profesjonalistami, to zaszczyt z Wami pracować.

W tym jubileuszowym odcinku, prowadzącymi będą, Mariusz Galewski były już frankowicz, który ponad rok temu prawomocnie wygrał z bankiem oraz Kuba Puchajda również frankowicz, który dzielnie walczy z bankiem.  

Express Frankowiczów odc. 53 https://www.youtube.com/watch?v=6JULjghrlEE

Express Frankowiczów odc. 54 https://www.youtube.com/watch?v=L_4sGJagh8Q

Express Frankowiczów odc. 55 https://www.youtube.com/watch?v=4zUKjQM-ssc

 

 

Blog.

Subskrybuj nasz kanał na YouTube.