BEZPŁATNY WEBINAR DLA FRANKOWICZÓW

Porozmawiajmy o rozwiązaniach. Jak poradzić sobie z ogromnym szumem informacyjnym i co realnie może zrobić frankowicz, żeby uwolnić się od płacenia rat?

27.10.2023 r. (piątek) o godz. 19:00

Hasło „pomoc frankowiczom” było już odmienione przez wszystkie przypadki i mamy wrażenie, że w tym temacie obecnie panuje ogromny chaos informacyjny. Dlatego podczas najbliższego webinaru ŻBK dokonamy przeglądu dostępnych rozwiązań dedykowanym frankowiczom. Dzięki uczestnictwu w naszym spotkaniu online kredytobiorcy frankowi będą znacznie lepiej orientować się we własnych możliwościach prawnych. Zarezerwuj sobie miejsce i zapisz się na bezpłatny webinar już dziś!

Plan webinaru:

  • Podczas webinaru dla frankowiczów dowiesz się, co to są tzw. „porównywarki ofert” i czy warto się nimi kierować podczas poszukiwania właściwej kancelarii prawnej do prowadzenia sprawy o kredyt CHF
  • Poznasz alternatywne rozwiązania problemu frankowego takie jak negocjacje grupowe w ramach prowadzania pozwu hybrydowego.
  • Zdobędziesz wiedzę na temat typów ofert dla frankowiczów i związanych z nimi kosztów. Dowiesz się, czy bardziej korzystne jest wysokie czy niskie success fee i od czego zależy jego wysokość. Ta wiedza pomoże każdemu frankowiczowi wybrać odpowiednią ofertę do swoich potrzeb.
  • Poznasz odpowiedzi na pytania: „czy banki rzeczywiście zwracają pieniądze frankowiczom”; „ile trwa wykreślenie hipoteki banku z księgi wieczystej”.
  • Pod koniec webinaru tradycyjnie odbędzie się się sesja Q&A, podczas której uczestnicy mogą zadawać nurtujące ich pytania

Do webinaru pozostało:

Countdown Expired!

Prowadzący.

Katarzyna Urbańska

Prawomocnie wygrała z bankiem. Prowadząca “Okiem Byłej Frankowiczki” na kanale Youtube. Reżyserka filmu “Przekręt na franka”

Kinga Walicka

Prawomocnie wygrała z bankiem. Wspiera frankowiczów w trakcie batalii z bankami w ramach programu Prawo-Mocni Pomocni.

Kamil Chwiedosik

Kamil Chwiedosik

Założyciel społeczności Życie Bez Kredytu. Przez 7 lat odbył już ponad 2300 konsultacji z frankowiczami. W ramach zespołu ekspertów prowadzi ponad 2000 spraw sądowych. Łączna wartość przedmiotu sporu z bankami wynosi ponad 1 miliard złotych. Wszystkie sprawy do tej pory zakończyły się prawomocnymi wygranymi T2K!

O Życie Bez Kredytu

Zaufało nam już 2100 członków społeczności Życie Bez Kredytu pozywając bank. 100% to najważniejsze... legitymujemy się serią nieprzerwanych PRAWOMOCNYCH zwycięstw na zasadzie teorii dwóch kondycji!.

Co mówią o nas nasi klienci?

Do webinaru pozostało:

Countdown Expired!