Witamy w społeczności Życie Bez Kredytu zjednoczonej dla sprawiedliwości.

Zaufało nam ponad 2000 członków społeczności Życie Bez Kredytu pozywając bank. 100% to najważniejsze... legitymujemy się serią nieprzerwanych PRAWOMOCNYCH zwycięstw na zasadzie teorii dwóch kondykcji.

Członkom społeczności ŻBK zarówno tym obecnym, jak i nowym dajemy do wyboru ponad 50 WARIANTÓW oferty z całkowitą gwarancją oraz ochrony przed bankiem all inc.! . Postaw na najlepszych. Zrób pierwszy krok. Umów się na spotkanie i rozwiej swoje wątpliwości.

Pozwy przeciwko bankom w sprawach kredytów frankowych

zbk

Unieważnienie umowy kredytowej

Większość umów zawiera klauzule abuzywne, które możesz zaskarżyć w sądzie i unieważnić umowę. Bank nie zabierze Ci mieszkania a Ty nie będziesz musiał dalej spłacać kredytu.

Odfrankowanie kredytu

W przypadku, gdy sąd odrzuci unieważnienie umowy możesz wciąż starać się o przewalutowanie kredytu i spłatę stałych rat w polskich złotych.

zwrot

Zwrot nienależnie pobranych opłat

Jeżeli wystąpiły niesłusznie pobrane opłaty w umowie kredytowej np. ubezpieczenie niskiego wkładu własnego, możesz odzyskać pieniądze, które zapłaciłeś bankowi.

Pozwij z nami bank

Nie czekaj do ostatniej chwili i wypełnij formularz 

Chcesz wiedzieć co można zrobić z Twoją umową kredytu frankowego? Napisz do nas.

  *zgoda jest wymagana

  Unieważnienie kredytu we frankach - najprostsza droga

  Większość umów zawiera klauzule abuzywne, które możesz zaskarżyć w sądzie i unieważnić umowę. Bank nie zabierze Ci mieszkania a Ty nie będziesz musiał dalej spłacać kredytu.

  To jedno z pierwszych działań w skutecznej walce z bankiem. Nasi prawnicy pomogą Tobie również na tym etapie. Uwzględniona reklamacja i historia spłat – mając te dokumenty możemy zacząć.

  Reklamacje i wniosek powinny zacząć działać. Bank będzie musiał odpowiedzieć. Chętnie dowiemy się, co ma do powiedzenia.

  Bardzo ważny etap: analiza sprawy na podstawie dokumentów. Analiza wykaże słabe punkty w umowie, niedozwolone działania banku – będziemy mogli wnieść sprawę do sądu mając już strategię.

  Dobra wiadomość: obecnie większość wyroków sądów w sprawach frankowych jest wydawanych na korzyść kredytobiorcy. Jeżeli bank złoży apelację – nie przerywamy naszych działań.

  Tak zwykle kończą się prowadzone przez nas sprawy. Stan Twoich finansów się poprawia, nie musisz już przejmować się kredytem we frankach. Wtedy świętujemy wspólne zwycięstwo.

  Aplikacja mobilna dla frankowiczów Prawo-Mocni Pomocni. Pobierz bezpłatnie!

  Dla członków społeczności, którzy pozwali z nami bank dodatkowo dostęp do bezpłatnego wsparcia Prawomocnych!

  Szczęście, radość i wygrane. Piknik rodzinny z okazji 7. urodzin #ŻBK!

  Odtwórz wideo

  Zobacz film dokumentalny o tym jak banki oszukały frankowiczów

  Odtwórz wideo

  Aktualności

  Najnowsze informacje dla frankowiczów

  O nas

  Naszą misją jest budowanie społeczności frankowiczów, których celem jest życie bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia nieuczciwych naszym zdaniem umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

  Większość umów zawiera klauzule abuzywne, które możesz zaskarżyć w sądzie i unieważnić umowę. Bank nie zabierze Ci mieszkania a Tynie będziesz musiał dalej spłacać kredytu.

  Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą  ponad 30 000 członków.