Nie chcę spłacać Twojego kredytu, Mamo!

Dowiedz się co wychodzi w Pakiet 10 gwarancji CPFiE. 

Oferta ważna tylko do 31.01.2022.

 Nie zwlekaj i zapewnij swojej rodzinie stabilność finansową. 

WYPEŁNIJ FORMULARZ – WYŚLEMY ANALIZĘ I LINK DO OFERTY

Pozwij bank

  *zgoda jest wymagana

  Poznaj Izę

  Iza jest Mamą i spłaca kredyt frankowy swoich Rodziców. Gdyby coś stało się Izie, to jej Dzieci przejmą jej zobowiązania lub stracą mieszkanie.

  Na co komu sąd?

  Iza miała szczęście bo skończyła prawo, więc kiedy Rodzice pokazali jej umowę frankową, to zauważyła, że zawiera ona niedozwolone postanowienia umowne. Bank był głuchy na reklamacje. 

  Iza zdecydowała, że prawa jej rodziny muszą być dochodzone sądownie.

  JESTEŚ RODZICEM?

  O Dzieci troszczymy się zwykle bardziej niż o siebie. Iza zdecydowała, że nie pozwoli aby jej kredyt frankowy przeszedł dalej na jej Dzieci, w szczególności dlatego, że kredyt ten jest oparty na klauzulach abuzywnych. Iza zrobiła to, bo kocha swoje Dzieci i musi je chronić przed niesprawiedliwościami tego świata.

  Zadbaj o Dzieci, a one zadbają o Ciebie

  Życie Bez Kredytu, wiodąca w Polsce społeczność licząca ponad 29 678 Frankowiczów, skutecznie pomaga od 6 lat uwolnić się jarzma nieuczciwego kredytu frankowego – w prosty, przyjazny sposób, na przykładach wyroków, tłumaczy dlaczego tacy Rodzice jak Iza mają rację!

  Izo, Mamo nie chcę spłacać Twojego kredytu - TERAZ TAK JAK IZA, WYPEŁNIJ FORMULARZ I DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI ŻYCIE BEZ KREDYTU!

  Frankowicze pozywają bank

   *zgoda jest wymagana