Blog Frankowicza

-+ TAGI

pomagamy tysiącom frankowiczów

Życie bez kredytu w trakcie koronawirusa

Choć czasy są wyjątkowo niepewne, a z powodu koronawirusa kurs franka szwajcarskiego wzrasta, paradoksalnie jest to najlepszy moment na pozwanie banków. Pomocy frankowiczom skutecznie (i coraz częściej!) udziela społeczność Życie Bez Kredytu. Konstruktywne działanie daje poczucie kontroli i zmniejsza lęk. Stąd pozwanie banku i odzyskanie swoich pieniędzy to najlepsza inwestycja dla swojej rodziny.

Czytaj więcej
utrata dochodów

Jeśli utraciłeś dochody z powodu pandemii koronawirusa, to pozwij bank i odzyskaj swoje pieniądze!

Straciłeś dochody lub boisz się, że z powodu epidemii koronawirusa wkrótce może to nastąpić? Z powodu przestoju gospodarczego Twój miesięczny budżet znacząco się obniżył? W obecnie niepewnej sytuacji rynkowej warto szukać oszczędności we wszystkich możliwych miejscach, a w szczególności warto też odzyskać nienależnie pobrane przez Ciebie pieniądze przez bank. Przeczytaj, jak pozwać bank przy utracie dochodów!

Czytaj więcej
wakacje kredytowe frankowicze

Frankowicze – czy można przestać spłacać raty przed wyrokiem sądu?

Pozytywny dla frankowiczów wyrok TSUE z października 2019 roku zachęcił posiadaczy kredytów w walucie szwajcarskiej do wytaczania spraw sądowych przeciwko bankom. Nagły wzrost liczby pozwów przyczynił się do znacznego wydłużenia okresu oczekiwania na decyzję sądu. Aktualnie termin wyznaczenia pierwszej rozprawy przesunął się z 4-5 miesięcy na 12 miesięcy. Sprawdziliśmy dla Państwa możliwości zaprzestania spłaty raty kredytu frankowego przed wyrokiem sądowym!

Czytaj więcej

Polecamy

Close Menu